LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Omluvenky nepadaj, jde se lézt.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Bern (SUI) (13.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP rychlost Polsko (05.07)

Žebříček
Cesty:
7.Mokroluský 11596
8.Nespoutaný 11556
9.Stráník 11427
Bouldry:
7.Kopecký 10500
8.Novák 10500
9.Popovský 10478
Hory:
18.Cibulka 4073
19.Hess 3908
20.Punčochář 3751

Výsledky
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)

Deníčky
5738 lezců
1158873 cest
Nové přelezy:
Trativod 9
Nuda V Jab 9+/10-
Arachnofob Xb
Magor 80 Xc
Družba 9+/10-
Extáze 9
Raiden 8A
Push The T XIa
Němá Barik 9+/10-
El Baile D 9

Stěny
SAUNA - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Alcoholic Cup

14.2.2004

Minuinulý týuiden proběchrlo na skř..  st.. stěně, škyt, oddtddílu USA.. USK Sportovní lezení Plzeň III. kóóólo przňen.. plzeňského rankinku dva tisíce čččtyyřři.

Závody nesly originální název Alcoholic Cup, a vlastně jediný kdo to pochopil, byl Azbest, který přišel ožralý, lezl ožralý, postoupil do finále ožralý, bohužel dříve než začlo celý zezelenal a utekl neznámo kam.

Tentokráte prišla řada se stavěním cest na mě, ale měl jsem ještě pomocníky - Vlastu a Janu.

Kvalifikční cesty byly pro chlapi nějaké lehké a všichni ti co postupovali do finále je dali FLASH. Holky to měli těžší, protože bojovali skoro na stejných cestách jako chlapi.


Adéla ve 2. kvalifikační cestě


Alena ve 3. kvalifikační cestě


Pavla ve 3. kvalifikační cestě


Po kvalifikaci proběhl malý závod pro malé. Všichni prckové bojovali jako tygři a tygřice a nakonec dostali i nějaké ty ceny.



Ve finále se už ale přitvrdilo. Cesta v kolmé trochu na rozhejbání, ale už druhá finálovka prověřila uměmí skočit po TOPu, a to se podařilo jen Jirkovi Šimandlovi a hostujícímu Jardovi Maršíkovi, který ho však doskočil až na druhý pokus a to ho posunulo na druhé místo. Tyto dva borce jsem zařadil jako poslední v pořadí, takže závody pěkně gradovaly. Velký favorit Štěpán Neustupný v kvalifikaci bohužel uklouzl a tak se finále nezůčastnil, ale nakonec alespoň dělal předlezce finálových cest.


Jarda ve 2. finálové cestě


Ve třetí a zejména čtvrté finálovce už nestačila jenom hrubá síla, ale bylo potřeba pořádně zapojit i šedou kůru mozkovou. Jirka a Jarda ukázali, že to jsou lezci par excellence a dali je na prní pokus.


Jirka ve 3. finálové cestě


Hanny ve 4. finálové cestě


Jako zlaté hřebíky dne nastoupily nakonec holky. Z kfalifikace postoupily všechny. Cesty pro ně byly trochu těžší, ale holt měli víc trénovat. V každěm případě všechny předvedly docela slušné výkony.


Jana ve 4. finálové cestě


Výsledky:

muži
1. Jiří Šimandl
2. Jarda Maršík
3. Roman Hanáček



ženy
1. Alena
2. Adéla Hlaváčová
3. Jana Tůmová



 Alcoholic Cup 2004 - Výsledky

Hop   [úpravy] 13:17 23.02.2004Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Kde je Azbest13:13:34 24.02.2004
Na fotkách chybí vámi zmiňovaný Azbest?!
odpovědět 

 kdepak je?14:54:12 24.02.2004
Jó, chceme vidět Azbesta......
odpovědět 

 Foto dne:
kvalifikace ženy
SP Praha 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (184178)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Brytanowe Berety 6+ Sokoliki
Moherowe Berety 7- Sokoliki
Zajecze Serce 5+ Sokoliki
Waleczne Serce 7+ Sokoliki
Ach Tak Przyjemnie 5 Sokoliki
Nově komentované:
Družba 9+/10- Manínska Úžina
Pod Slaněním VI Ostaš
Stará Cesta III Ostaš
Georezonance 7+/8- Srbsko
Georezonance 7+/8- Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: Lezecky Korno | Re: Lezecky Korno | Re: Lezecky Korno | Nová jistítka | Kavčí lom | Re: Lezecky Korno | Lezecky Korno | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: nebyl by prvni |

 Nové komentáře:
Bída | Re: Trenýrky pana majora | Re: Trenky zmizely, guma zůstala | Re: D | hezky | Inu | Trenky zmizely, guma zůstala | Re: Trenýrky pana majora | Re: D | Re: Ostuda |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (64)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (9)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (9)
Metodické ústřižky VI. (1)
SP v boulderingu Bern, Švýcarsko (1)
Film: Will Bosi a cesta Excalibur 9b+ v Arcu (1)

 Nově v inzerci:
pracovníka | Dachstein | Tenaya Oasi UK 8 (42) | pánské Kraťasy DIRECT ALPINE CRUISE M | Nové lezečky Scarpa Mago a Instinct VSR | preska+smyce Drátník | Hledá se spolulezec do Finale ligure | Nabízím odvoz do SWISS či ITÁLIE okolo 23.6. | Walter Bonatti- HORY MEHO ŽIVOTA | Koupím SWISS DZ 2025 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1087 
 Ne 
 1201 
 Nevím 
 618 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.