LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Náčelník má vždycky pravdu.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
24.Svoboda 10534
25.Novák 10531
26.Kalvas 10509
Bouldry:
24.Horáček 9728
25.Vaňous 9678
26.Šípek 9650
Hory:
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324
4.Sejbal 6951

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5711 lezců
1144341 cest
Nové přelezy:
Monica Bel 7b+
Monster AG 10-
Como In Su 7b
Podrhtavan 7c
Mrak 8a
Mandala 8c+
Black Shad 11-/11
Kelevra 9/9+
Adorácia 10
Motherfuck 8b

Stěny
V 16 - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Polsko

20. 10. 2001

Bouldrovat do polska?

No jasně! Čáru jsme překročili v Náchodě a po asi deseti kilácích jsme už viděli stráň posetou šutrama.
Kde přesně to je nevim, snad jen za hranicema na první křižovatce doleva, a pak furt pryč až se to objeví po levý straně na vršku serpentýn.
Vyskočili jsme z auta a Andrej už nás volal stranou, že támhle je vidět ta hrana co říkal Tomas a ať se jdem podívat.
Začali jsme se rozlejzat v lehčích bouldrech a celkem jsme se v chladném počasí rozehřáli. Beru bouldrmatku a valim směr bouldr XXL co jsem si při zběžném průzkumu vyhlédl. Taková plotnička s pár chytama a nahoře oblá hrana. Andrej se v tom prošel, já dost zabojoval a Majkl to vzal jako osobní výzvu a drtil a drtil. Nakonec si musel dát ultimátum posledních dvou pokusů, aby na tom nestrávil celej den. Za chvíli řev a ten soc spadl z vršku, při druhém limitním pokuse už to dal a řval ještě víc.
Bouldrů by se tu člověk nedopočítal, jsou označeny červenou šipkou Český a černou (většinou s názvem) Polský. Obtížnost si tu najde každý.
Vyzkoušeli jsme fůru bouldrů,i Janina si zabouldřila celkem slušně než jsme se vydali za "morfo" bouldrem co tu Andrey lezl při jeho minulé návštěvě a nespojil to. Morfo proto, že prej morfologický a tudíž, že je v tom Andrey krátkej a temnej. Ha ha, dal to skoro hned a my jen čuměli, zejména já, když to dal po ňákým čase i Majkl a já si ne a ne šáhnout na doskakovanej chyt. Tekla mi krev z fakera co jsem si ho rozdrbal na předchozích bouldrech, a začínalo se šeřit. Majkl vysmátej jak mi to nejde, vytáhl čelovku a začal mi provokativně svítit na doskakovanej chyt. To světlo jako by mě navedlo a začal jsem chyt tečovat. Do toho se přidala další krev, tentokrát z malíčku. Nakonec jsem to skočil, to už do mě prudili že tu budem bivakovat.
Večer už jsme si vyjeli pohodu u Peňáka a já o pivko chladil a léčil prsty.
Doufám že časem přinesu podrobnější info kde, co, a jak a taky fotky. Čugo příště.

Jirous   [úpravy] 15:36 22.10.2001Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

Nový komentář 

 No Jirous
Jirousi, Jirousi, ty jses ale nymand ! Majkl ti to nandal ? No to mi hlava nebere. Mozna bys nemel tolik kalit ty tuplaky na BB ! :-)
Zapsal: Pavlik, 09:53:59 24.10.2001
 a´t žije základka
Nazdar nechci prudit,ale nudim se tak prudim.Sice tě neznám,ale jestli máš aspoň ZŠ,tak by si mohl vědět,že Polsko se píše s velkým písmenem.Viz pod datumem "Bouldrovat do polska"
PS:Jinak vás obdivuju v lezeni jste jedničky.
Zapsal: Lezkyně, 21:52:18 24.10.2001
 
Dokonce jsem na vejšce : D Jen pruď třeba se konečně odhodlám ty články po sobě číst, nebo se na tu češtinu aspoň mrknout do pravidel pravopisu.
Zapsal: Jirous, 14:15:42 25.10.2001
 
Jirousi,jeste napis jak casto !
Zapsal: Honza, 21:47:45 26.10.2001


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

Bouldrovka Smíchoff
 Databáze cest:
Všechny cesty (183220)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Alice 6b Baunei
Zprawa Pieniacza 7A+ Kamienna Gora
Oczka Jak Szparki 7A+ Kamienna Gora
Patodeweloperka 7A+ Kamienna Gora
Sipidik Saziye 6- Akyarlar
Nově komentované:
El Paso (droite) 7A Fontainebleau
El Paso Droite 7A Fontainebleau
Black Shadow Direct 11-/11 Krkavka
Východní Cesta VII Prachov
Bohužel IXb Tisá - Malé Stěny

 Nově v diskusi:
Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Nalez Kozinec | Re: Osvetimanky ztracený sedak | Re: Osvetimanky ztracený sedak | Osvetimanky ztracený sedak | Bouldermatka Bor | Re: Rabotou FFA 9b+ | Re: Rabotou FFA 9b+ | Konečně! | Rabotou FFA 9b+ |

 Nové komentáře:
Re: Sterilita trati | Re: Frantíci, dávejte nám na něj bacha | Re: Frantíci, dávejte nám na něj bacha | Re: Frantíci, dávejte nám na něj bacha | Re: Mega | Re: jako fakt? | Re: rozpor | rozpor | Re: jako fakt? | jako fakt? |

 Kde to vře:
Zákaz lezení Čtyři palice (68)
Zákaz lezení na Kozlovi (33)
Na olympiádě 2028 bude samostatně rychlost, obtížnost i boulder (29)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (22)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (22)
EP v boulderingu Řím, Itálie (20)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (19)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (18)
Brno bude hostit Mistrovství světa ve sportovním lezení 2027 (9)
Při nehodě ve wingsuitu zemřel španělský lezec Carlos Suarez (6)

 Nově v inzerci:
Ztráty a nálezy | Lano Roviště Hafty | Prsní úvazek Ocún Variant | Lezečky La Sportiva Miura 20J vel. 39 | GPSmap 66st | Inreach mini 2 | Balkna A | Statická a dynamická lana | LaSportiva Cobra 40,5 | Scarpa Maestrale RS 3.0 |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1662 
 Ne 
 1595 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.