LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
SP obtížnost, rychlost Indonesie (02.05)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12362
2.Šindel 12319
3.Trojan 12262
Bouldry:
1.Volf 11300
2.Konečný 11275
3.Stráník 10906
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)
Kontinentální pohár a MČR v ledolezení (07.12)

Deníčky
5684 lezců
1152042 cest
Nové přelezy:
Padhofla 8c
Celia 8a
Hugo In Po 8a+
So Sexy 8a+
Kyros 7c
Solo Fly 7c
Portatore 8a
Born To Cl 8a
Kyros 7c
Kyros 7c

Stěny
HO Jeseník - Jeseník
Gekon Boulder bar - Pardubice
LC Baldovec - Rozstání – Baldovec

Prodejny
HUDYsport - Hradec Králové
HUDYsport - Jablonec nad Nisou
AIX -lezecké chyty a stěny - Praha

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Pozvánka na metodický den ČHS - ledolezení

Metodická komise Českého horolezeckého svazu a HO Vír pořádají metodický den lezení v ledu. Akce se bude konat 12.-13.1. 2013 na ledové stěně Vír a je otevřena všem zájemcům o ledolezení.

Akce se bude konat dva dny, ale protože metodický program bude po oba dny stejný, doporučujeme jednodenní účast. Setrvat po oba dny však není problém, přespání v ubytovně v obci Vír je předběžně domluveno (vícelůžkové pokoje, individuální rezervace na tel. 737 379 981).

Na programu bude nejen metodický výcvik pod vedením lektorů ČHS s následnou možností vyzkoušet si lezení v ledu, ale také představení výrobků firem, které se na tuto oblast zaměřují, a v sobotu večer program - přednáška Marka Holečka, film Pískaři, volná zábava.

Účastnický poplatek je 100 Kč pro členy ČHS a 150 Kč pro ostatní. Vstupné na sobotní večerní program (film, přednáška) je 50 Kč.

Kapacita ledové stěny i metodických stanovišť, na kterých výcvik probíhat, jsou omezeny, a proto prosíme všechny zájemce, aby se nejpozději do 7.1. 2013 přihlásili na e-mail info@horosvaz.cz. Do předmětu zprávy uveďte Metodický den Vír. Do zprávy napište jména osob, které přihlašujete, a uveďte, zda jsou či nejsou členy ČHS. Dále nezapomeňte napsat, zda chcete přijet v sobotu nebo v neděli (popř. na oba dny) a zda máte zájem o večerní sobotní program.

Podrobné informace včetně pozvánky www.horosvaz.cz


B. Valentová   [úpravy] 16:55 17.12.2012Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Petzl tam bude taky15:06:02 18.12.2012
Vertical Trade se jako partner ČHS také účastní. Přivezeme na vyzkoušení cepíny NOMIC, QUARK, ERGO, mačky SARKEN, DART/DARTWIN a LYNX. Mačky mají rychloupínací drátěné třmeny, nezapomeňte si boty s drážkami. Všichni jste zváni, těšíme se na Vás.
Martin Turekodpovědět 

 Foto dne:
Mlok, skály v Povltaví, Nugget-tsil
Mlok
 Databáze cest:
Všechny cesty (181053)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Alien Girls 6a El Chorro
Padhofla 8c Leonidio
Agentes Externos 7b+ Arico Nuevo
Thriller Candemor 7a+ El Poris
Modernólogo 7b El Poris
Nově komentované:
Poker Face 7C+ Tábor - Lužňák
Poker Face 7C+ Tábor - Lužňák
Ermitáž 9 Petrohradské Skály
Ermitáž 9 Petrohradské Skály
Another Brick In The Wall 7b Chulilla

 Nově v diskusi:
Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Bouldry Velá, Držková | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? |

 Nové komentáře:
Re: kdo ještě | !!! | Je hustá | Re: kdo ještě | kdo ještě | Re: já taky | já taky | Chlór a xenon | Re: Carodejuv ucen | jak zvýšit diváckou atraktivitu ledolezení na rychlost |

 Kde to vře:
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
Will Bosi: druhý přelez cesty Excalibur 9b+ v Arcu (6)
Adam Ondra: boulder El Elegido 8B+ na flash (5)
Honza Štípek se zařadil mezi české 9 áčkaře (4)
Eva Matějovičová 8. ve skialpovém sprintu na SP ve Španělsku (2)
Novinky na Sardínii (1)
Lenka Poláčková (SVK): nejrychlejší ženský výstup na Aconcaguu (1)
SP v ledolezení Saas Fee (SUI): Aneta Loužecká 3. v rychlosti (1)

 Nově v inzerci:
STANOVÉ KOLÍKY - SET 8+1 | STANOVÉ KOLÍKY - SET 8+1 | Průvodce | Direct Alpine pants Midi 3 | Asolo Eiger XT EVO vel. 42 | Průvodce ARCO 2015 | haršajzny Dynafit 80 | Skialpy Dynastar legend | Statická a dynamická lana | Dynafit TLT 5 Mountain |

 Anketa:
Jaké technologie nebo aplikace používáte při lezení a jak vám pomáhají?
 GPS a mapové aplikace 
 1130 
 Lezecké aplikace pro sledování výkonu 
 1039 
 Sociální sítě pro sdílení a inspiraci 
 886 
 Vzdělávací aplikace pro techniky a trénink 
 929 
 Aplikace pro evidenci a sdílení výstupů 
 775 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.