LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
Buližení (08.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)

Žebříček
Cesty:
25.Havlík 10510
26.Kalvas 10497
27.Svoboda 10462
Bouldry:
25.Obal 9600
26.Šípek 9600
27.Moravec 9550
Hory:
21.Novotný 3598
22.Hess 3293
23.Chomová 3179

Výsledky
ČP v bouldru Praha (15.02)
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)

Deníčky
5694 lezců
1155995 cest
Nové přelezy:
Šílený Tan XIa
Ganesha 8+/9-
Shanti 7C+
Bagheera 7C
Rafan 7C/7C+
Ňaf Ňaf Ňa 8A+
Scardona 7b+
Hanc Exten 8a
S-Klasse 9-/9
Nasenbär 9

Stěny
Horská chata XL - Mariánská
BASE CAMP BAR - Přerov
RAJČE - Brno

Prodejny
Luna Rossa - lezecké chyty a stěny - Děčín
Rock Point Vaňkovka - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Letňany - Praha 9 - Letňany

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Dry Tool Cup 2023

2.12. na pilíři u Brněnské přehrady

Jedna z posledních akcí letošní závodní lezecké sezóny „Dry Tool Cup Brno 2023“ se uskuteční 2.12.2023 na pilíři u Brněnské přehrady.

Kdo občas zabloudí okolo Brněnské přehrady, tak nemohl přehlédnout aktivitu členů HO Lokomotiva Brno, kteří ve spolupráci s městem Brnem, Jihomoravským krajem a Českým horolezeckým svazem z původního brownfieldu vytvořili jedinečný sportovní areál.

V průběhu podzimu prošlo zázemí pilíře i vlastní pilíř rozsáhlou úpravou, poprvé byly vyměněny povrchy hlavní okopové struktury a hlavně došlo k jejímu výraznému rozšíření. První zatěžkávací zkouškou bylo soustředění UIAA na konci října. Ta hlavní, závod EP UIAA 2023 nás čeká.

Kompletní propozice a informace k závodu naleznete na www.drytoolcup.eu Zde také budeme průběžně aktualizovat stav příprav a informovat o souvisejících věcech s realizací závodu. Zahraniční závodníci se přihlašují přes registrační systém UIAA, české závodníky nahlásíme do systému UIAA hromadně. Startovné je pro členy ČHS a SHS James zvýhodněno.

Už teď se můžete těšit na online stream na webu UIAA a možná i youtube kanálu ČHS. Pro závodníky bude připraveno pět kvalifikačních cest (samostatných pro muže i ženy) no a dvě megadlouhé finálovky. Cesty budou stavěny tak, aby si zalezli všichni do sytosti, prostor pilíře a nových profilů nás netlačí do bouldrů u prvního jištění 😊

Takže pojďte do toho, ať už závodit nebo jen fandit. Po celý den bude zajištěno zázemí vytápěného stanu s jednoduchým barem pro účastníky i diváky.

Těšíme se na vás
Za HO Lokomotiva Brno
Zoban


DryToolCup 2021



DryToolCup 2021



DryToolCup 2021



Matyas Lienerth, treninkový camp UIAA



Pilíř v průběhu campu UIAA



Kompletně rozšířená hlavní okopová struktura, celkem 9 linií



Práce na nové struktuře a výměně opláštění proběhla v říjnu 2023 za finanční podpory města Brna a Jihomoravského kraje



Vyhlašování vítězů ročníku 2022




Zoban   [úpravy] 07:44 11.11.2023Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 D4313:49:01 11.11.2023
Počin skvělý, ale raději bych jezdil po D43
odpovědět 
 Re: D4320:52:47 11.11.2023
To ja taky, ale dokud se nezacne stavet tak ma smetiste ktere tu bylo aspon smysluplne vyuziti
Radek
zobanodpovědět 
  Re: D4320:59:57 11.11.2023
Ne že bych se vás chtěl dotknout, ale než bude nová D43 (již jsou ve hře i úvahy, že to nebude D ale jen I), tak vy už zde nejspíš už vůbec nebudete:-).
Vlkodpovědět 
   Re: D4321:27:45 15.11.2023
No to nepřipadá v úvahu ;-) ale myslím, že i když bude, tak pilíř by měl zůstat nedotčen...
Karbyodpovědět 

 Foto dne:
Demi Lune
Lapinerie, 7b
 Databáze cest:
Všechny cesty (181463)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Shanti 7C+ Fontainebleau
Valala Veľryby 6 Súľov
Anjel 5+ Súľov
Leto V Noci Nespí 5 Súľov
Rafan 7C/7C+ Tisá - Modřín
Nově komentované:
Ganesha 8+/9- Beycik
Bleau 6A Hlavatice
S-Klasse 9-/9 Geyikbayiri
Západní Cesta - Varianta VIIIc Tisá - Hřebenové Věže
Modřínková 4+ Jevišovice

 Nově v diskusi:
AO už nehraje hru na lezci ? | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Lavínová nehoda v Ťažkej doline | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. |

 Nové komentáře:
Finale | Pro Buližení chtivý | Re: Hezký | Hezký | at to leze | Re: tyjo | Re: Je to tak | Grstuluji | 90. výročie od smrteľnej lavíny v NT | tyjo |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (65)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (22)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)
Realizace 10? (10)
Will Bosi: druhý přelez cesty Excalibur 9b+ v Arcu (10)
Video: Adam Ondra a jeho flash bouldru El Elegido 8B+ (8)

 Nově v inzerci:
Různé lezecké vybavení | Dodávka k cestování pro dva | Zítra lezení Kokořínsko | Prodám levně Hanwag, Direct Alpine | Spolulezec | Spolulezec/lezkyně | dětské lezky EUR 30 a EUR 35 | Scarpa Booster | sháním parťáka/čku nebo partu na lezení | Lezečky La Sportiva Maverink vel. 35 |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 107 
 Ne 
 78 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.