LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   OS nebo smrt!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
Buližení (08.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)

Žebříček
Cesty:
8.Stribrny 11387
9.H2 11169
10.Jeliga 11155
Bouldry:
8.Novák 10425
9.Popovský 10328
10.Lavička 10175
Hory:
25. 2948
26.Štalmach 2894
27.HKvdf 2832

Výsledky
ČP v bouldru Praha (15.02)
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)

Deníčky
5692 lezců
1154778 cest
Nové přelezy:
Růžový Kav 7C+
Skoulou 7b+
Sparťan 7C
Hobit 7C
Big Game 8A/8A+
Boulder-X 7c
Sons Of Si 8a
Neandrtále 8A
Rybanarubu 7C+/8A
Skořápka 8A+

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Bude mimořádná valná hromada ČHS

Jistě, že by bylo nejlepší se zabývat jen lezením bez jakéhokoliv omezení, jenomže realita je jiná.

Tak nám nezbývá, než se zabývat také doprovodnými činnostmi, např. organizací našeho spolku (občanského sdružení), servisem pro lezce, vyjednáváním různých povolení a podobně a to vše v rámci platných zákonů atd.

Protože nám vyšší noc nebyla nakloněna, musíme svolat mimořádnou valnou hromadu a zvolit nový výbor ČHS. Mám z minula tu zkušenost, že jen málo oddílů se skutečně chová jako základní složka a má jasnou představu,jak bychom měli fungovat.
Ono je hodně jednoduché psát o tom jak je všechno špatně, horší je přijít s tím, jak by to bylo dobře.

Především musím upozornit, že nejvyšší rozhodovací orgán je Valná hromada. A jestliže máme všichni povinnost se rozhodnutím VH řídit, pro Výkonný výbor musí být toto rozhodnutí svaté.

A právě ten výkonný výbor budeme volit. Kromě toho se schválením usnesení VH stanoví mantinely, ve kterých se musí VV pohybovat.

Praxe z minula praví, že hned po valné hromadě bude řada z Vás křičet, co že se to v tý Praze zvolilo a schválilo. Tak abyste tomu předešli, vyšlete své zástupce a pověřte je prosazováním Vašich názorů. A nejen to. Podívejte se kolem sebe, kdo z vás by byl ochoten kandidovat do vedení svazu a byl by ochoten pomoci tlačit tu horolezeckou káru dopředu. Podotýkám, že plně naloženou, ne jen svůj zájem. Vyberte ty, kteří budou svoji funkci brát jako práci a službu ostatním, nikoliv jako boj o moc. Máte na to Vánoce a ještě měsíc!

Ale největší průser je to, že mezi námi už není Standa.

Ahoj.

Ťéša   [úpravy] 14:27 09.12.2008Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Anatolia
Anatolic, 9-
 Databáze cest:
Všechny cesty (181369)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Paco Patillas 6b Pinares De San Antón
Madlenka 5B Panteon
Mařenka 5C Panteon
Sons Of Sika 8a Coll De Nargó
Povětroň 7+ ČOV-ka
Nově komentované:
Východní Stěna Přímou Varianto VIIIb Suché Skály
Kruškovac 6b Osoje - Čikola
Mundlweg 6a Brela
Komba 8A Mlýnský Vrch
Komba 8A Mlýnský Vrch

 Nově v diskusi:
Re: Lavínová nehoda v Mengusovskej doline | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Lavínová nehoda v Mengusovskej doline | Re: Lavínová nehoda v Mengusovskej doline | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. |

 Nové komentáře:
Re: Je to tak | Grstuluji | 90. výročie od smrteľnej lavíny v NT | tyjo | Re: Škoda té politiky. | Re: Škoda té politiky. | Re: Je to tak | Re: fašismus | Re: Škoda té politiky. | Re: fašismus |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (65)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (22)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)
Realizace 10? (10)
Will Bosi: druhý přelez cesty Excalibur 9b+ v Arcu (10)
Video: Adam Ondra a jeho flash bouldru El Elegido 8B+ (8)

 Nově v inzerci:
sháním parťáka/čku nebo partu na lezení | Lezečky La Sportiva Maverink vel. 35 | dětské lezečky | duplexy skelety Scarpa | La Sportiva Mandala 39 | VÝŠKOVÉ PRÁCE NASTÁLO V PRAZE 330-480 Kč/hod 64 000 až 80 000/M | Statická a dynamická lana | Black Diamond Helma Tracer Kid | Cepiny | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 79 
 Ne 
 51 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.