LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Tři pevné body prvolezce: Naděje, že nahoře půjde založit, Láska i ktomu nejtitěrnějšímu chytečku a Víra ve svého výborného jističe.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
30.Duchoň 10281
31.Novotná 10265
32.Y 10260
Bouldry:
30.Svoboda 9531
31.Ďurech 9456
32.Kümmel 9450
Hory:
11.Abt 4062
12.Hess 4058
13.Procházková 3970

Výsledky
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)

Deníčky
5809 lezců
1183243 cest
Nové přelezy:
Monika Lew 9-
Monika Lew 9-
Ozon 7C
Morpheus 8c
Dopamin 7A+
Díra Super 7C
Díra Direc 7C
Přepište D 7C
Mandragora 8A
Líc 9

Stěny
TJ vodní sporty - Loděnice - Litovel
321 Boulder Club - Brno
Lezecké sdružení Kotelna - Brno

Prodejny
HUDYsport - Praha 2
HUDYsport - Hradec Králové
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

2. kolo ČP v boulderingu

V sobotu 16. října se v brněnském Flash Boulder Baru uskutečnil druhý závod českého poháru v boulderingu.

Prezentační listina duněla zvučnými jmény, takže se dal očekávat napínavý souboj o přední příčky. Kvalifikace probíhala systémem flash a zúčastnilo se jí 17 holek a 26 kluků, z kterých do večerního finále postoupilo 8 finalistek a 12 finalistů.




V komorních prostorách Flash Boulder Baru panovala přátelská atmosféra. Prostory, které pořadatelé vyhradili pro diváky, praskaly ve švech. Zatímco osmička finalistek rozcvičovala ztuhlé svaly, čističi čistili před prvními pokusy a stavěč dolaďoval poslední nedostatky, atmosféra v hledišti houstla.
Závodnice startovaly podle výsledků z kvalifikace od osmé k první. Závod tak postupně gradoval a jako poslední nastoupila vítězka kvalifikace Věra Kostruhová, která divákům předvedla, jak se to dělá a všechny čtyři bouldry vylezla na první pokus. Druhá skončila Nelly Kudrová s dvěma topy a čtyřmi zónami, která těsně porazila Silvu Nagyovou se dvěma topy a dvěma zónami.




Následovala půl hodinka na přestavění bouldrů a rozcvičení a začalo finále kluků. Dvanáct finalistů svedlo těžký souboj s bouldry z dílny Davida Kozla a Radovana Součka. Nakonec velmi těsně vyhrál Honza Chvála před Ondrou Nevělíkem o pokusy na zóny a třetí skončil Kuba Hlaváček.

Celkové výsledky:
 výsledky.xls




Po vyhlášení výsledků a předání hodnotných cen od sponzorů následoval veselý večírek s uvědomělou zábavou a tancem na dance padu.




Nakonec bychom rádi poděkovali všem závodníkům za to, že přišli. Davidovi a Radovanovi za postavení hezkých bouldrů. Flash Boulder Baru za možnost zorganizovat u nich závody. Všem ostatním za pomoc a podporu. A nakonec taky sponzorům za materiální a finanční podporu. Byly to hlavně ČHS, Avion Shoping Park Praha, Rock Empire, Singing Rock, Purebouldering, AIX a Horoguru.



Karina Bílková a Juráš Šefl   [úpravy] 07:48 19.10.2010Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Díííííky12:20:05 19.10.2010
Velký dík všem,kdo se na závodu podíleli. Organizace bezchybná,bouldry parádní,atmosfára kotlózní,takže ode mě velká 1:-)
Džangli
Džangliodpovědět 
 Re: Díííííky16:46:48 19.10.2010
Džangli to vystihl, víc takových závodů...
Jirka B.odpovědět 

 parádní závody :)12:22:09 19.10.2010
Díky za uspořádání téhle akcičky, povedlo se vám to skvěle. Pestrá škála bouldrových problémů, atmosféra, organizace...supr sobota :)
Ajkaodpovědět 

 Fotky14:25:05 19.10.2010
Chceme více fotek!!!
odpovědět 
 Re: Fotky16:07:02 19.10.2010
Na Zdar, behem dneska bo zitrka, Hodim sem na ne odkaz. Jinak diky za paradni zavody a uzasny bouldery!
Heikeodpovědět 
  Re: Fotky20:27:43 20.10.2010
Zdar, tak tady jsou fotky, link nejde vlozit cely kvuli prekroceni max. delky slova (docela nesikovny, tak si z nej vymazte mezery!(Mezery jsou za kazdym lomitkem). Omlouvam se za krkolomnou formu..

http:// picasaweb.google.com/ 100141108555109030375/ Boulder_cup_brno?authkey=Gv1sRgCMTd5LG0g4K2Mg&feat=directlink
Heikeodpovědět 
 Re: Fotky14:21:59 24.10.2010
Neco malo na http://www.flashbb.cz/ fotky/6-cesky- pohar-v- boulderingu-16-10-2010 (odstran mezery)
odpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (187292)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Via Dei Tempi Andati 7a Baunei
Kaputin 4B Hlavatice
Alfa Blbec 5A Hlavatice
Ruské Onuce 3 Hlavatice
Make Hlavatice Great Again 5C+ Hlavatice
Nově komentované:
Rosenhochzeit 6+ Höllental
Hrana 6+ Davle
Astypalea 5c+ Telendos
Hrana 6+ Davle
Hrana 6+ Davle

 Nově v diskusi:
Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: adminové? | adminové? | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! |

 Nové komentáře:
Hovadina. | První 10a | Domen | Re: vysledky | Ach jo | Redbull ti dava kridla | Re: Hezky | Re: Hezky | Re: Hezky | Re: Hezky |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (67)
Petice proti stavbě hotelového komplexu v Adršpachu pod Křižákem (46)
Adam Ondra se po MS zamýšlí, zda má pokračovat v závodění (45)
MS ve sportovním lezení v Jižní Koreji - obtížnost (35)
V Tatrách se zabil český horolezec po pádu pod Satanem (21)
Lezec Deníček – mobilní aplikace pro zapisování cest (20)
První sólový zimní výstup na Cerro Torre cestou "Via dei Ragni" (9)
Alone on the wall (9)
Chamonix – Pár tipů na lezení kolem Enversky (6)
Video: Domen Škofič leze cestu za 8a na letícím letadle (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Solution a Solution comp | Lezení | Triop Tiger TOP | Horolezecké boty Salomon Super Mountain 9 | Nový cepín CT 60cm | Statická a dynamická lana | Nová lana Beal, Tendon, Rock Empire | Singing rock ONYX | Expresy Wildcountry wildsport 17cm | Revo |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 595 
 50 dní v divočině 
 458 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 537 
 Andrea 
 472 
 Ashima 
 403 
 Barkley Marathon 
 493 
 B.I.G. - světové prvenství 
 467 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 429 
 Gálfy - Horský život 
 410 
 Jak se staví ledovec 
 389 
 JAMES - Století nad oblaky 
 547 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 434 
 Lezci z Manína 
 466 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 427 
 Operace Nos 
 411 
 Plamen nikdy nezhasne 
 412 
 Pohlednice z konce světa 
 474 
 Pomíjivost ledu 
 406 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 426 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 404 
 Rhapsodia Corcontica 
 411 
 Sama 
 449 
 Šampioni zlatého údolí 
 432 
 S lyžemi v oblacích 
 492 
 Tenaya Traverse Challange 
 435 
 Tenkrát na východě 
 473 
 Velká alpská silnice - 73 
 451 
 Za oponou velehor 
 519 
 Zápasník Dee Dee 
 421 
 Životní výprava 
 436 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.