LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   co žere zima ? fyzičku a morál...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
35.Čech 10222
36.Adamovska 10206
37.Lank 10196
Bouldry:
35. 9206
36.Jeliga 9203
37.F 9153
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Y 8001
3.Groš 7768

Výsledky
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)

Deníčky
5809 lezců
1183148 cest
Nové přelezy:
The Bizarr 8A+
Kapitán Am 7C
8. Zprava 9-
FOX Racing 7C
Californic 8A
Škubánek 7C+ tr
Metro 8A
Extáze 9
Doktor Hou 7C+
King Kong 7C

Stěny
Tendon Blok - lezecké centrum - Ostrava
ZŠ Chřibská - Chřibská
Lokal Blok - Praha 5

Prodejny
bart´s port - Praha 2
BIVAK SPORT - BERKNER - KRNOV
Keen Concept Store - Palác Flóra - Praha 3

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Boulderingové závody 12/07

Makak – LBC

Krátká reportáž z druhého závodu série lezeckých klání v Libereckém Boulder Clubu.

V pořadí druhý závod z plánované čtyřkusové série se uskutečnil v libereckém boulderu dne 15.12. Pro vzrůstající zájem se tentokrát startovalo ve dvou vlnách a závodní čas se zkrátil z pěti na tři hodiny. Pravidla jinak zůstala stejná, tj. nebyl důležitý počet pokusů ani pořadí přelezených boulderů, nebyly časové limity na absolvování jednotlivých cest,…
Rozmanité a účastníky chválené závodní bouldery tentokrát sestavili Radu Suková a Honza Zíma. V poměrně krátkém čase se jim podařilo vyznačit 33 boulderů rozdělených do 4 obtížností. Závodníci nakonec zdolali 30 cest a 3 bouldery se lezcům ubránily. Vzhledem ke slušné průměrné výšce stavitelů (přes 180 cm) byly některé bouldery pro drobnější účastníky skutečným oříškem a vyžadovaly až gymnasticko atletických výkonů. Vše ale dobře dopadlo a i ti (resp. ty :-) nejmenší obsadili oceněné pozice.


Visáči (2. vlna)


„Rozpor“


„Skok“


Jirka Grolmus na hraně


Průchod dveřmi na dva způsoby:


Markéta Jirásková – 2. místo, kategorie ŽENY


Jana Švestáková – 3. místo, kategorie ŽENY


A dalších pár oceněných:


Lenka Francová – 1. místo, kategorie ŽENY


Karlos Pavlů – 3. místo, kategorie MUŽI


Jarek (Jarcio) Musial – 2. místo, kategorie MUŽI


První místa ve svých kategoriích obsadili Lenka FrancováMartin Zedek. Další příčky pak v kategorii ŽENY obsadila Markéta Jirásková a Jana Švestáková. V kategorii MUŽI byl druhý polský účastník Jarek Musial a třetí místo obhájil Karel Pavlů. Všichni byli oceněni dárky od firem Vertical Sport (Petzl), Rock Pillars, Ocun, Makak - climbing walls and holds a CK Alpina.
V první vlně se diváci natolik nechali unést atmosférou a výkony lezců, že zapomněli vytáhnout objektivy a zdokumentovat alespoň vítězné překližkové tažení v kategorii MUŽI, proto jsme si dovolili podobiznu vítěze doplnit z jeho vlastního alba (rockstars.cz).


Sláva vítězkám!


Sláva vítězům!


Opět nezbývá než pogratulovat vítězům a poděkovat všem zúčastněným!
Celkové výsledky a více fotek naleznete na stránkách makaklbc.keli.cz

Rpeta (Makak - LBC)   [úpravy] 23:59 22.12.2007Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 dík!19:17:02 23.12.2007
Opět vydařená akce,skvěle připravená a zorganizovaná.Děkujeme stavitelům za bezva bouldery.Přejeme vše nej do Nového roku, Boulder clubu hodně lezců a dalších bezva závodů. Díky :-)
Krkavka teamodpovědět 

 závody19:28:09 24.12.2007
Díky za pěknou akci, řadu zajímavých boulderů a hezké fotečky :-). Parádně jsme si zalezli a krásně se na boulderech potrápili.
Janaodpovědět 

 Závod 01/0809:18:19 27.12.2007
Pochvaly nás moc těší! Ale je jasný, že bez vás - závodníků - by i skvěle připravený závody byly poněkud zbytečný. Takže děkujem a hlavně přijďte zas! :-)
Lednový závody by měly proběhnout někdy koncem měsíce. Vše ještě záleží na tom, jak se dohodnem s novým majitelem boulderu. Podrobný informace se určitě objeví na webovkách.
Rpetaodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (187283)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Frtova Stěnka IV Na Tokáni
Chuťovkova Cesta V Na Tokáni
Hůlovec S Příměsí Maglajzitu IXa Tisá - Modřín
Mistr Ňafu VIIb Tisá - Modřín
Břízkovej Nářez VIIa Tisá - Modřín
Nově komentované:
Hrana 6+ Davle
Astypalea 5c+ Telendos
Hrana 6+ Davle
Hrana 6+ Davle
Hrana 6+ Davle

 Nově v diskusi:
Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: adminové? | adminové? | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! |

 Nové komentáře:
Domen | Re: vysledky | Ach jo | Redbull ti dava kridla | Re: Hezky | Re: Hezky | Re: Hezky | Re: Hezky | Re: Nejde to podepsat ručně? | Super kámo |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (69)
Petice proti stavbě hotelového komplexu v Adršpachu pod Křižákem (46)
Adam Ondra se po MS zamýšlí, zda má pokračovat v závodění (45)
MS ve sportovním lezení v Jižní Koreji - obtížnost (35)
V Tatrách se zabil český horolezec po pádu pod Satanem (21)
Lezec Deníček – mobilní aplikace pro zapisování cest (20)
První sólový zimní výstup na Cerro Torre cestou "Via dei Ragni" (9)
Alone on the wall (9)
Chamonix – Pár tipů na lezení kolem Enversky (6)
Pepa Šindel přelezl další cestu za 9a/+: Procesor na Slovensku (4)

 Nově v inzerci:
Lezení | Triop Tiger TOP | Horolezecké boty Salomon Super Mountain 9 | Nový cepín CT 60cm | Statická a dynamická lana | Nová lana Beal, Tendon, Rock Empire | Singing rock ONYX | Expresy Wildcountry wildsport 17cm | Revo | Zapomenutá karabina |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 592 
 50 dní v divočině 
 457 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 534 
 Andrea 
 467 
 Ashima 
 402 
 Barkley Marathon 
 489 
 B.I.G. - světové prvenství 
 461 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 426 
 Gálfy - Horský život 
 407 
 Jak se staví ledovec 
 388 
 JAMES - Století nad oblaky 
 545 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 432 
 Lezci z Manína 
 462 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 425 
 Operace Nos 
 409 
 Plamen nikdy nezhasne 
 410 
 Pohlednice z konce světa 
 470 
 Pomíjivost ledu 
 404 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 421 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 404 
 Rhapsodia Corcontica 
 409 
 Sama 
 447 
 Šampioni zlatého údolí 
 430 
 S lyžemi v oblacích 
 488 
 Tenaya Traverse Challange 
 433 
 Tenkrát na východě 
 470 
 Velká alpská silnice - 73 
 448 
 Za oponou velehor 
 516 
 Zápasník Dee Dee 
 417 
 Životní výprava 
 433 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.