LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nelez do cesty na kterou nemáš!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11000
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Y 8001
3.Groš 7768

Výsledky
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)

Deníčky
5809 lezců
1183627 cest
Nové přelezy:
Valhalla 7b+
Saula 7B+
Doktor Hou 7C+
Zlatý Drak 8B
Polar Bear 8A
Kurare 7C+
Semišová M Xb
Brandlemou 10-
Level 50 10-
Velká Post 7C+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

LA SPORTIVA SPORT life bouldercontest 2015

boulderingová párty pro všechny věkové kategorie i úrovně výkonů

Sport life contestO víkendu 6. – 8. Listopadu bude velká část pavilonu V brněnského výstaviště patřit boulderingu. V pátek proběhnou závody dětí LA SPORTIVA SPORT life bouldercontest JUNIOR, v sobotu je na program hlavní závod dospělých LA SPORTIVA SPORT life bouldercontest a v neděli budou na závodních profilech probíhat boulderingové workspy s Petrou Růžičkovou.

Všechny podstatné informace o průběhu akce, program, pravidlech a vůbec všem okolo závodu naleznete na www.bouldercontest.cz a take na FB, kde nás naleznete pod LA SPORTIVA SPORT life bouldercontest.

Každopádně několik základních informací, proč nezůstat sedět doma za pecí a přijet 6. až 8. Listopadu do Brna vám mohu nabídnout hned.

Lézt se bude na pěti profilech od PILKA – KAMENY, kdy tři profily jsou zcela nové a budou použity úplně poprvé. Pestrou směs chytů a struktur značek HRT, TR WALLS, AIX,FICTION a další bude nahazovat tým stavěčů pod vedením Honzy Zbranka, jediného stavěče s licencí IFSC. Dále se můžete těšit na zcela nové dopadiště, nad kterým bude pro páteční závod dětí postaveno 15 bouldrů, kvalifikace dospělých proběhne na 12 kouscích a finale bude už klasicky OS na čtyřech vypečených boulderproblémech. Jak dětský závod, tak kvalifikace dospělých budou připraveny tak aby si zalezli I výkonnostně slabší lezci, nicméně vše má být vyvážené takže počítejte třetina bouldrů lehčích (do 6B), třetina náročnější (do 7A) a třetina bude kotel. U dětí v pátek rozložení obdobné, jen samozřejmě s klasifikačním posunem a úpravou vzdálenosti mezi chyty.

Pro závod je nezbytná registrace, tak abychom vám mohli zajistit vstup do areálu BVV. Registrace bude možná i na místě, ale pak budete muset hradit plný vstup do areálu.
Startovné zahrnuje pro každého ze závodníků vstup do areálu BVV, občerstvení, triko HUDY / LA SPORTIVA a prvním 50 zaregistrovaných závodníků obdrží pozornost od našeho partnera.

Po celé tři dny budou k dispozici lezečky LA SPORTIVA k testování, modely STICK IT pro děti, FUTURA a GENIUS pro dospělé. V pavilonu V pak nebude chybět bohatý “lezecko lanový” doprovodný program zahrnující stěnu, drytoolingový sekrot se zhruba desítkou cest až do M9, 110 m dlouhá lanovka nebo oblíběný Barmský most a Tarzaní skok na zavěšenou hrazdu.

Sport Life Contest



Sport Life Contest - stěny



Sport Life Contest - stěny 4



Sport Life Contest - boulder



Sport Life Contest female boulder



Sport Life Contest shopy


Sport Life Contest - veletrh


Sport Life Contest - boulder 2


Takto se lezlo v roce 2014


Těšíme se na vás

Za organizační tým HUDY stěna Brno, lezecká stěna Rajče a HO Lokomotiva Brno

Zoban

zoban   [úpravy] 18:51 21.10.2015Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Pátek v Brně?19:53:06 21.10.2015
Dětský závod pro děti v Brně v pátek? To vidím špatně. Když děti přijdou po obědě ze školy, tak jet pak v pátek odpoledne do Brna...  Škoda.
Tátaodpovědět 
 Re: Pátek v Brně?21:27:18 21.10.2015
V pátek je na SPORT Lifu sportovní den pro děti, kterého se účastní řada škol. Závod JUNIOR je proto koncipován i pro děti, které přijdou s lezením do styku úplně poprvé.
Bohužel to v rámci programu SPORT Lifu a zamýšleného cíle nešlo udělat jinak.
Radek
zobanodpovědět 
  Re: Pátek v Brně?22:51:37 21.10.2015
Jo, v poho, to nebylo nijak útočné. Mě to pak došlo, že v sobotu máte důležitější závody a neděle asi musí být pro veřejnost. Vypadá to na další fajn akci pro děti, takže držím palce. A pokud se mohu ještě zeptat, tak vyhlášení vítězů bude zvlášť kluci a zvlášť holky, nebo to máte společně? Dospělácký závod máte rozdělený muži a ženy, ale děti nemohu dohledat. Díky.

Tátaodpovědět 
   Re: Pátek v Brně?23:00:08 21.10.2015
holky a kluci, kat 2005 a mladsi, 2003 a 2004, 2000 az 2002
Radek
zobanodpovědět 
    registrace09:13:28 22.10.2015
kde se registrovat diky
¨jennyodpovědět 
     Re: registrace10:04:12 22.10.2015
Registrace bezi na bouldercontest.cz radek
zobanodpovědět 

 Věková hranice sobotního závodu12:28:34 22.10.2015
Je sobotní dospělácký závod open? Nebo je omezen věkovou hranicí 16 let?
Díky
Petra
Petraodpovědět 
 Re: Věková hranice sobotního závodu10:15:34 25.10.2015
Závod je OPEN. tzn. neni omezen věkovou hranici, ale bouldry budou stavěny na dospělé.
Radek
zobanodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (187326)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Le Petit Phoque 7A Fontainebleau
Via Falcone 7+ Valle Di Ledro
Kančí Ragú 6A Tisá - Modřín
Střední 4 Koberovy
Přes Dírku 6A Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Východní Cesta II Prachov
Východní Cesta II Prachov
Východní Cesta II Prachov
Raptor 6C+ Oybin
Modulor 7B+ Fontainebleau

 Nově v diskusi:
Re: Weberovka až nahoru | Re: Weberovka až nahoru | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: adminové? | adminové? | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! |

 Nové komentáře:
Re: zítra můžeme ovlivnit | Re: Každému co jeho jest | Re: Petice proti stavbě hotelového komplexu v Adršpachu | Re: Hezky | Re: Hezky | Re: Sítě | Re: Není to nuda? | Není to nuda? | Re: micro traxion | Re: previs |

 Kde to vře:
Petice proti stavbě hotelového komplexu v Adršpachu pod Křižákem (55)
Adam Ondra se po MS zamýšlí, zda má pokračovat v závodění (45)
MS ve sportovním lezení v Jižní Koreji - obtížnost (35)
V Tatrách se zabil český horolezec po pádu pod Satanem (22)
Lezec Deníček – mobilní aplikace pro zapisování cest (20)
Video: Domen Škofič leze cestu za 8a na letícím letadle (19)
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (19)
Alex Honnold se chystá na free solo na mrakodrap Taipei 101 (13)
Lezec se zabil při slaňování z El Capa při streamu na TikTok (11)
První sólový zimní výstup na Cerro Torre cestou "Via dei Ragni" (9)

 Nově v inzerci:
walter | stará lana | Péřové papuče Warmpeace | Nemo Osmo Dragonfly 2p | Nové lezečky La Sportiva Solution a Solution comp | Lezení | Triop Tiger TOP | Nový cepín CT 60cm | Statická a dynamická lana | Nová lana Beal, Tendon, Rock Empire |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 625 
 50 dní v divočině 
 474 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 556 
 Andrea 
 496 
 Ashima 
 419 
 Barkley Marathon 
 509 
 B.I.G. - světové prvenství 
 484 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 447 
 Gálfy - Horský život 
 422 
 Jak se staví ledovec 
 408 
 JAMES - Století nad oblaky 
 567 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 461 
 Lezci z Manína 
 495 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 445 
 Operace Nos 
 432 
 Plamen nikdy nezhasne 
 433 
 Pohlednice z konce světa 
 490 
 Pomíjivost ledu 
 420 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 442 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 417 
 Rhapsodia Corcontica 
 428 
 Sama 
 467 
 Šampioni zlatého údolí 
 451 
 S lyžemi v oblacích 
 514 
 Tenaya Traverse Challange 
 457 
 Tenkrát na východě 
 492 
 Velká alpská silnice - 73 
 465 
 Za oponou velehor 
 544 
 Zápasník Dee Dee 
 442 
 Životní výprava 
 451 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.