LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Uwaga lina!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
44.Zedek 10100
45.Kubíček 10081
46.Bardas 10035
Bouldry:
44.Stráník 9031
45.F 9006
46.Kožich 9000
Hory:
4.Zaoral 7172
5.Skopec 6511
6.Bloudek 6420

Výsledky
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)

Deníčky
5809 lezců
1183096 cest
Nové přelezy:
Californic 8A
Škubánek 7C+ tr
Metro 8A
Extáze 9
Doktor Hou 7C+
King Kong 7C
Zlatý Drak 8B
Puroresu 8A
Duch Bez T 8A
Muttertag 8A

Stěny
K2 - stěna už neexistuje - Plzeň
Zimní stadion Kopřivnice - Kopřivnice
Zubří - Zubří

Prodejny
Rock Point - NC Šestka - Praha 6 - Ruzyně
HUDYsport - Praha 9
HUDYsport - Praha 6

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Mezinárodní festival alpinismu Praha 25.-27.11.2022:

program

Program 17. ročníku Mezinárodního festivalu alpinismu Praha 2022 bude zahájen v pátek 25. listopadu v 15.30 hod. V sobotu 26. 11. 2022 a v neděli 27. 11. 2022 začíná program vždy v 10.00 hod. Pro návštěvníky budou festivalové prostory ve Slovanském domě otevřeny vždy půl hodiny před začátkem první přednášky.

Třídenní program přednášek v hlavním sále Slovanského domu v 1. patře je uspořádán do přednáškových nebo programových bloků. Každý blok sestává obvykle ze dvou přednášek, délka bloku je 1,5 až 2 hodiny. Některé programové bloky v pátek 25. 11. 2022 a v sobotu 26. 11. 2022 sestávají ze tří částí.

Speciální přednášky v délce půldruhé hodiny tvoří samostatný blok – k takovým přednáškám patří Tamara Lunger: Jsem křehká a silná jako led (pátek 25. 11. 2022, 19.15 hod.) a Roger Schäli: North 6 (neděle 27. 11. 2022, 12.15 hod.). Jednotlivé bloky nebo speciální přednášky jsou odděleny přestávkami v délce obvykle půl hodiny.

V sobotu během přestávek v hlavním sále budou zájemcům nabídnuty odborné přednášky od reprezentantů firem Prosport Praha, Rock Point a Haglöfs. Tyto přednášky v délce 15 až 20 minut budou probíhat v malém sále Slovanského domu. Záleží na každém návštěvníkovi festivalu, jak přestávky mezi přednáškovými bloky využije.

Moderátorem MFA PRAHA 2022 je Petr Jílek

Programy jednotlivých dnů s anotacemi jednotlivých přednášek a multivizuálních show najdete na festivalalpinismu.cz resp. přímo zde:
































HLAVNÍ PARTNER MFA PRAHA 2022

Hlavním partnerem Mezinárodního festivalu alpinismu 2022 je sekce Austria rakouského Alpenvereinu se sídlem ve Vídni. Sekce Austria je zakládající sekcí ÖAV. Prezident sekce Austria prof. Fritz Macher bude hlavním partnerem při Slavnostním zahájení MFA Praha 2022.





Ladislav Jirásko   [úpravy] 07:51 19.11.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Foto dne:

Frontman Deluxe, 11
 Databáze cest:
Všechny cesty (187276)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Komu Straší Ve Věži IXa Teplické Skály
Katapult IXb Teplické Skály
Křížová Cesta Varianta VIIIc Prachov
Mambo 7C Rudolfov
Ledová Krása SD 7C Rudolfov
Nově komentované:
Hrana 6+ Davle
Hrana 6+ Davle
Hrana 6+ Davle
Hrana 6+ Davle
Východní Cesta II Prachov

 Nově v diskusi:
Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: adminové? | adminové? | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! |

 Nové komentáře:
Re: Hezky | Re: Hezky | Re: Nejde to podepsat ručně? | Super kámo | . | Re: Elišku | Elišku | A nebo | Gratulace | Re: Jednoznačně zakázat. |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (72)
Adam Ondra se po MS zamýšlí, zda má pokračovat v závodění (45)
Petice proti stavbě hotelového komplexu v Adršpachu pod Křižákem (44)
MS ve sportovním lezení v Jižní Koreji - obtížnost (35)
V Tatrách se zabil český horolezec po pádu pod Satanem (21)
Lezec Deníček – mobilní aplikace pro zapisování cest (20)
Alone on the wall (9)
První sólový zimní výstup na Cerro Torre cestou "Via dei Ragni" (9)
Chamonix – Pár tipů na lezení kolem Enversky (6)
86letý C. Soría je nejstarším, kdo vylezl na osmitisícovku (4)

 Nově v inzerci:
Triop Tiger TOP | Horolezecké boty Salomon Super Mountain 9 | Horolezecké boty Salomon Super Mountain 9 | Nový cepín CT 60cm | Statická a dynamická lana | Nová lana Beal, Tendon, Rock Empire | Singing rock ONYX | Expresy Wildcountry wildsport 17cm | Revo | Zapomenutá karabina |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 588 
 50 dní v divočině 
 455 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 532 
 Andrea 
 464 
 Ashima 
 399 
 Barkley Marathon 
 485 
 B.I.G. - světové prvenství 
 454 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 425 
 Gálfy - Horský život 
 406 
 Jak se staví ledovec 
 387 
 JAMES - Století nad oblaky 
 540 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 427 
 Lezci z Manína 
 458 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 423 
 Operace Nos 
 408 
 Plamen nikdy nezhasne 
 409 
 Pohlednice z konce světa 
 468 
 Pomíjivost ledu 
 403 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 418 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 402 
 Rhapsodia Corcontica 
 405 
 Sama 
 442 
 Šampioni zlatého údolí 
 429 
 S lyžemi v oblacích 
 487 
 Tenaya Traverse Challange 
 431 
 Tenkrát na východě 
 469 
 Velká alpská silnice - 73 
 446 
 Za oponou velehor 
 513 
 Zápasník Dee Dee 
 410 
 Životní výprava 
 429 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.