LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Vopravdickej horolezec všude strká prsty, u žen vidí madla, na všem shybne a jeho nejlepší kámoš je friend.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
39.Sejbal 10156
40.Schockherr 10150
41.Hyžný 10138
Bouldry:
39.Zíma 9150
40.Skočdopole 9103
41.Chovanová 9100
Hory:
5.Skopec 6511
6.Bloudek 6420
7.Švihálek 6192

Výsledky
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)

Deníčky
5806 lezců
1182412 cest
Nové přelezy:
Ratten 7b
Unfinished 7c
Omerta 8A+
Pray For P 7C+
Srdce Z Ka 7C
Srdce Z Ka 7C
Chaplin 8A/8A+
Die Keule 10-
Buzíci 9+
Odcházení Xb

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Tendon cup Sobotka

Finále Čechy

Poslední závod letošního Tendon cupu proběhl v sobotu 16.11.2011 v Sobotce.

Generálním sponzorem tendon Cupu byla firma Lanex, dalšími významnými partnery byly firmy Prorock a mediální partner firma Lidé a hory.
Finále se zúčastnil rekordní počet startujících.Ve čtyřech věkových kategoriích startovalo celkem 148 závodníků.
Závodní cesty se zdařily, takže i méně zkušené děti si dobře zalezly a zároveň cesty závodníky ideálně rozřadily.

Nedošlo k žádnému zranění závodníka (či organizátora) ani k žádnému technickému problému a závody tedy nebyly nijak narušeny.
Z organizátorů patří dík zejména všem stavěčům, jističům a rozhodčím, bez jejichž významné podpory by nebylo možno takto rekordně obsazený závod uskutečnit.Významnou měrou se na organizaci a samotném běhu závodů podíleli trenéři a vedoucí, dorazivší na závody se svými svěřenci. Speciální poděkování zaslouží za významnou pomoc Viktor, Máca a Jana Obročníková s rodinou.
Kladně lze hodnotit i brzké ukončení závodů, kolem 17. hodinou byla předána poslední medaile a cena.







V jednotlivých kategoriích zvítězili tito borci:


kat. D –Matúšová Kateřina a Plšičík Vojtěch
kat. C –Matúšová Michaela a Vlk Vojtěch
kat. B –Pokorná Andrea a Sedláček Vojtěch
kat. A –Nováková Johana a Jech Martin

Celkově zvítězili:


Kat.D – Matúšová Kateřina a Jeliga Marek
Kat.C – Šachová Michaela a Vlk Vojtěch
Kat.B – Pokorná Andrea a Sedláček Vojtěch
Kat.A – Nováková Johana a Burda Matěj

Nezbývá než poděkovat všem zúčastněným a budeme se těšit zase někdy v Sobotce při stejně zdařilé akci

Za organizátory Horolezecké stěny Sobotka



Jiří Provazník   [úpravy] 07:30 11.12.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 cesty10:37:04 11.12.2011
Vždyť ty cesty byly uplně dementní. Třeba u nejmenších dětí se muselo lézt superfinále na rychlost. Jinak je samozřejmě dobře, že někdo ty závody pořádá a tak.
Jimboodpovědět 
 Re: cesty21:39:54 11.12.2011
Ahoj, až uděláš lepší závody, tak se můžeš čílit. Na to, že nebylo jasné ještě den předem, zda vůbec budou, tak to bylo luxusní. Dík do Sobotky ze Stříbra.
Morrestodpovědět 

 Cesty12:54:17 12.12.2011
Cesty pro nejmenší skutečně nerozřadili děti ideálně do finále jak uvádí autor článku, když se jich zhruba z pětadvaceti do finále dostalo 19 a do superfinále chlapců se dostalo 7 dětí.
Olaodpovědět 
 Re: Cesty08:23:18 13.12.2011
To máte pravdu že jich postoupilo tolik ale s cestami pro nejmenší děti je to vždycky dost těžký! Jendou jsou moc težky někdo spadne na třetím,čtvrtém chytu někdo dá top,nespokojensot u těch co si nezalezli,skoro všichni top,taky jsou všichni nespokojeni! :) mezi nejmenšími dětmi jsou velký rozdíly,tak buďte rádi že si hezky zalezli a nebrečely z vylezenách deseti chytů za závod! :)
Vítekodpovědět 

 Foto dne:
Roter Stein
Ottenkonig, 6+
 Databáze cest:
Všechny cesty (187173)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Coca De Verdura VIIb Labské Údolí - Pravý Břeh
Ratten 7b Kalymnos
Unfinished 7c Kalymnos
Nie Podskakuj 6+ Szczytnik
Hairway To Steven 5 Szczytnik
Nově komentované:
Jižní Stěna VIIIb Prachov
Hrobníkovi Z Lopaty 7A Popova Skála
Chuck Jurčak 7+ Demänovská Dolina - Machnatô
Serf 7A Petříkovice
Topaz 7B Petříkovice

 Nově v diskusi:
Denicek rozbity | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: Pády a sedák | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: Pády a sedák | Satanský riport |

 Nové komentáře:
Re: do velkých stěn! | do velkých stěn! | Re: šumák | Re: trenér | Re: šumák | Re: Závody/skály | Re: šumák | šumák | trenér | Re: Závody/skály |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (110)
MS ve sportovním lezení v Jižní Koreji - obtížnost (33)
Adam Ondra se po MS zamýšlí, zda má pokračovat v závodění (24)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (19)
Lezec Deníček – mobilní aplikace pro zapisování cest (19)
Italský horolezec prohlášen včera za svatého (18)
První sólový zimní výstup na Cerro Torre cestou "Via dei Ragni" (9)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (7)
Chamonix – Pár tipů na lezení kolem Enversky (6)
Bouldrové závody na Fesťáku (6)

 Nově v inzerci:
NEJLEPŠÍ ONLINE PŮJČKA BEZ PODVODŮ | Expresy Wildcountry wildsport 17cm | Revo | Zapomenutá karabina | La Sportiva Nepal 41 | Prachůvek-nalezený botky | Chulilla/Cuenca | Boty Scarpa summit GTX Women 40 | LS Otaki women 38,5 | Spolulezec neděle 28.9. |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 525 
 50 dní v divočině 
 407 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 477 
 Andrea 
 413 
 Ashima 
 358 
 Barkley Marathon 
 431 
 B.I.G. - světové prvenství 
 406 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 386 
 Gálfy - Horský život 
 369 
 Jak se staví ledovec 
 342 
 JAMES - Století nad oblaky 
 474 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 380 
 Lezci z Manína 
 409 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 381 
 Operace Nos 
 374 
 Plamen nikdy nezhasne 
 368 
 Pohlednice z konce světa 
 413 
 Pomíjivost ledu 
 367 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 377 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 361 
 Rhapsodia Corcontica 
 367 
 Sama 
 405 
 Šampioni zlatého údolí 
 387 
 S lyžemi v oblacích 
 434 
 Tenaya Traverse Challange 
 387 
 Tenkrát na východě 
 424 
 Velká alpská silnice - 73 
 403 
 Za oponou velehor 
 467 
 Zápasník Dee Dee 
 372 
 Životní výprava 
 380 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.