LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Spára, to je jeden velkej chyt. Dole do ní vrazíš ruce a na vršku je vytáhneš.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
Melloblocco (07.05)
SP boulder Curitiba (BRA) (16.05)
SP boulder Salt Lake City (USA) (23.05)

Žebříček
Cesty:
35.Hyžný 10175
36.Suchan 10171
37.Kubíček 10131
Bouldry:
35.Majdloch 9225
36. 9206
37.Jeliga 9203
Hory:
23.Verner 3138
24.Petr 3083
25.Štalmach 2894

Výsledky
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Deníčky
5727 lezců
1151190 cest
Nové přelezy:
Hobit 7c
Giljotina 8a
Pingvin 8a+
Missing Li 8b+
Rádio 1 Xb
Fucknevim 8A
Jak Koza 7B+
Umění Prok 8A+
Der Pickni 8+/9-
Fuchur 9-

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
V 16 - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Nie vždy sa to skončí zle :-)

1.08.2004 o 19:50 hod. bolo dispečingu oblastného strediska HZS vo Vysokých Tatrách oznámené, že v Krčmárovom žľabe vo Velickej doline uviazli traja 25 – roční českí horolezci (M.K., P.K, J.J.) a žiadajú o pomoc. Následne na to bola zorganizovaná skupina záchranárov HZS VT v súčinnosti s DZ THS a o 20:30 hod. odišli k postihnutým.
O 23:05 hod. prišli na miesto a začali s vyprosťovaním nešťastníkov, ktorí už druhý deň!!! blúdili po Gerlachovskom štíte a hľadali zostupovú cestu.

Jana   [úpravy] 12:26 13.08.2004Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 V horách končí tůra v údolí18:46:32 14.08.2004
Zůstává ně rozum stát! Jak může proboha někdo, jsa horolezec volat o pomoc v Krčmárovom žlabe! Anavíc dva dny hledat sestup z Gerlachu! Což se ti hoši nepodívali do žádnýho průvodce, nebo mají jen takovýho, co popisuje jen výstupy do kopce a nikoliv cesty s kopce?
+
Ťéšaodpovědět 
 Re: V horách končí tůra v údolí06:57:58 16.08.2004
To je jazykova bariera - maju len slovenskeho sprievodcu
petoodpovědět 
  Re: V horách končí tůra v údolí20:22:50 16.08.2004
A co Bloudil, vlastním jménem "Kroutil"?
ťéšaodpovědět 

 Nejak se mi to nezda05:11:06 19.08.2004
Volat v tomhle zlabu o pomoc. zabloudit tam nejde ten zlab jde proste dolu bez preruseni Tam je prece po sotoline akorat posledni dylka. jinak po snehu sejdu dolu do doliny. Na coz mi staci dobre boty a alespon kladivo. Coz by horolezec ktery se mota v masivu gerlachu mel mit. spis to vypada na nejake zdivocele turisty kteri se rozhodli prespat na gerlachu. no budiz aj tak sa moze
Richardodpovědět 

 Foto dne:
Španělsko, Sierra Nevada, Los Cahorros, sektor Las Eras, spára Los Troskis, 6b
Los Troskis, 6b
 Databáze cest:
Všechny cesty (183849)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Talweg 7- Gehlberg
Pfeilerweg 6 Gehlberg
Tonleiter 7 Gehlberg
Ball De Bastons 7c+ Margalef
Can-Can 6+ Gehlberg
Nově komentované:
Spodina Lebeční VIIIa Hrubá Skála
Pizza Boy 7B Radvanice
Náčelník Krátký šíp 4 Les Království
Poslední Jídlo Před Popravou VIIa Ostrov
Katův Šleh VIIIb Ostrov

 Nově v diskusi:
Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | zbojník lezečky | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku |

 Nové komentáře:
Re: škodlivost | Zdraví vs eko bio | Re: Jungle | fakt problém | Re: škodlivost | Re: Paráda | Re: Paráda | škodlivost | Re: Jakub | Re: Jakub |

 Kde to vře:
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (4)
JUNGLE JAM vol. 1 (2025) – Když se Výstavko rozzáří (1)

 Nově v inzerci:
Friendy a vklíněnce | Lano z Měsíce | Nové lezečky Scarpa Instinct VSR vel. 43 | parťáka pro výstup-Eiger | Koupím bouldermatku | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | Praha a okolí - lezkyně | Stan Jurek AT1,5 | Zapomenuté lano | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 2180 
 Ne 
 2073 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.