LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Achtung seil!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
9.H2 11169
10.Klapal 11088
11.Širůčková 11084
Bouldry:
9.Kopecký 10475
10.Popovský 10428
11.Lavička 10175
Hory:
29.Malý 2670
30.Špás 2586
31.Šibor 2501

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5704 lezců
1140084 cest
Nové přelezy:
Pšeničný N 8c+
Scherbius 11-
Fred Flins 8a+
Die Sonne 7c/7c+
Moustache 8a
Vía Del Fu 7b+
Špička Led 8B
Waliserne 7b+
Der Bewegt 9+
Booz 7c

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
V 16 - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Plzeňská sauna je v plném provozu

Ale...

Mám pro plzeňáky dvě zprávy, jednu dobrou a jednu špatnou. Tak ta dobrá: Na bouldrovku Sauna na pajdě lze opět chodit trénovat od 7´30 do 21 hodin, pokud nejsou blokované hodiny. Zpráva špatná: Na stěně chybí cca 12 velkých oblých chytů, takže se tam určité věci dají trénovat buď jen s velkou fantazií, nebo s velkou sílou. Bylo by dobré, aby dotyčný chyty vrátil do začátku semestru, tj. pondělí 22.9.. Jestli jsou všechny odnesené chyty jeho, má 3 možnosti: Poskytnout je opět do obecného užívání, nebo si je nechat proplatit a už je na stěně nechat a nebo si je strčit někam. Bohužel smí měnit chyty jen správce a pár vyvolených, takže kdo tam teď přijde si moc nezaleze. Myslím si, že po oddílem odhlasovaném zdražení permic si uživatelé stěny zaslouží lepší podmínky. Také by tam měl zajít oddílem placený uklízeč, jinak nevím, za co ty prachy dostává. Pro Lukyho: Doufám, že to hned nezavřeš na 14 dní v rámci nějaké přestavby! Zpráva poslední, ve sprchách mají zedníci sklad barev. Zajděte si zalézt, stojí to za ...

Bída   [úpravy] 09:18 17.09.2002Tisk 

Reklama:

Komentáře

Nový komentář 

 Ještě že mam sílu jako bejk
a tak mi nedostatek velkejch chytů jistě nebude vadit, tedy snad :(
Jinak bych řekl že těch špatnejch zpráv je více než jedna - barvou se asi moc neumeju, leda že by tam skladovali i ředidlo.
Zapsal: Hop, 09:32:18 17.09.2002
 Doplnění informací
Nechci předbíhat události, ale vypadá to, že dotyčný si strčí ty chyty kamsi, takže se koupí nové. Stěna se zatím provizorně přechytuje, tak se nebojte přijít. Úklid je už také zajištěn. Ředidlo je tam snad také.
Zapsal: Bída, 18:04:04 17.09.2002
 stěna
Bohužel se na stěně pohybuje příliš lidí, což sebou přináší určité problémy. Stran sprchy se pokusím zapůsobit na údržbáře, aby se co nejdřív daly do pořádku.
Další zprávy: Od tohoto týdne poběží pravidelné tréninky - fotbálek a jiné potící aktivity a to vždy v pondělí od 19.30 do 21.00h v tělocvičně na Klatovské.
Velké chyty se dokoupí a všichni budem rádi, když Dejv vytvoří nová neokoukaná kolečka pro trénink.
O dalším působení správce stěny se bude jednat.
Skol. Rada starších
Zapsal: Bolek, 16:48:11 18.09.2002
 Přechytování
Tudle tam byla uklízečka za tři sta alias Kosík a asi se nám na to vyflákne. Bída, udělej termín a vrhnem se na to. Jak na úklid tak na ty tvoje brutor-kolečka. Volant, najk, hovno ... už mi to chybí.
Zapsal: Azbest, 18:28:46 20.09.2002


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

Božská hrana, 7+
 Databáze cest:
Všechny cesty (182083)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Pšeničný Námel 8c+ Demänovská Dolina-jasna
Scherbius 11- Frankenjura
Fred Flinstone 8a+ Nago
Navždy Xa Tisá - Věže Pod Silnicí
Pleine Lune 6B Fontainebleau
Nově komentované:
Scherbius 11- Frankenjura
Moustache Corner Direct 8a Nago
Šolích 7- Kozelka
Žiletky V Těle 8 Mařenka
Action Directe 11 Frankenjura

 Nově v diskusi:
Re: Je Nago Otevrene | Re: Großglockner | Re: Je Nago Otevrene | Re: Je Nago Otevrene | Großglockner | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Hotel v Ádru |

 Nové komentáře:
Re: Kriticke ohrozeni | Re: Kriticke ohrozeni | Díky | Re: Stojí to za prd | Re: Zaver z diskuse | Re: Stojí to za prd | Stojí to za prd | Best of Rosta | Re: Mega | Re: jen kvičte |

 Kde to vře:
Zákaz lezení na Kozlovi (80)
Zákaz lezení Čtyři palice (57)
Jazda Olympanov (34)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (34)
Uganda 2025 (17)
Film: Adam Ondra a boulder Soudain seul 9A (16)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (12)
Nové díly horolezeckých podcastů Jana Čaje Šálka (5)
SP v ledolezení v Kanadě: Aneta Loužecká 2. v rychlosti (4)
Tragická lavinová nehoda v Ťažké (České) dolině v Tatrách (4)

 Nově v inzerci:
Moon 2017 | Pozemek na Labsky Stráni | Prace + lezení Arco | Mammut Kento Mountain High GTX | Lezečky Scarpa Arpia 42 | Boty Salewa crow gtx | Horolezecké boty La Sportiva Trango Cube GTX | La Sportiva Top Nepal , vel. 47. | La Sportiva Top Nepal , vel. 47. | La Sportiva Tarantulance vel.45 |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1322 
 Ne 
 1280 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.