LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nejrychlejší výměna informací je rána pěstí.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
SP obtížnost, rychlost Indonesie (02.05)

Žebříček
Cesty:
30.Jungling 10438
31.Fajkoš 10416
32.Pelíšek 10397
Bouldry:
30.Vaňous 9328
31.Šolc 9281
32.Majdloch 9125
Hory:
6.Punčochář 6658
7.Y 6233
8.Švihálek 6070

Výsledky
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)
Kontinentální pohár a MČR v ledolezení (07.12)

Deníčky
5683 lezců
1151766 cest
Nové přelezy:
Poker Face 7C+
Rim Ram 7c+
Ztopořený 9+
Marathon 7c
Úsměv 7C
Loupež Chy 7C+
Úsměv 7C
Nanay 8a
Mediterrán 8a
Bloody Boj 7C+/8A

Stěny
V 16 - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra v Kanadě a další plány: MS a pokus o Salathé OS

Adam Ondra je v Kanadě na měsíčním lezeckém tripu, kde zatím dal 8c a 8b OS, jak informuje na Instagramu. Pak má v plánu účast na MS v lezení v Innsbrucku a na podzim by chtěl v Yosemitech zkusit onsight Salathe na El Capitana, což uvedl minulý týden v rozhovoru pro Radiužurnál.

V Kanadě dal na OS cesty Endless Summer 5.13d (8b) Existence Mundane 5.14b (8c) v oblasti Acephale v Albertě a zkouší těžší projekty:







Přelez Existence Mundane 5.14b (8c) si zapsal do deníčku na Lezce zde:
Existence Mundane

Na Mistrovství světa v lezení v Innsbrucku v září se chce soustředit na obtížnost a bouldering, ale nahlásil se i na rychlost. "Budu trénovat na své hlavní disciplíny, což je bouldering a obtížnost. Je tam i rychlost a z těch tří disciplín se vybere nejlepší šestice, která si to pak rozdá v té kombinační disciplíně podle pravidel, které budou v Tokiu. I toho se chci zúčastnit, ale na zářijové MS se nebudu rychlosti tréninkově věnovat. Prostě si to nějak vyběhnu se špatným časem a budu doufat, že dva dobré výsledky v ostatních disciplínách mi zajistí dobrý výsledek," uvedl v obsáhlém rozhovoru pro Radiožurnál.

V něm také říká, že v Yosemitech by chtěl zkusit první onsight na El Capitana cestou Salathé letos v listopadu.

Více viz celý rozhovor:

irozhlas.cz: ‚Chci to zvládnout za 12 hodin.‘ Adam Ondra se vrátí do Yosemit, v tréninku už zkusil i rychlolezení

sth   [úpravy] 11:36 01.07.2018Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Vpravo od Hängenden Stein
Löwenstein
 Databáze cest:
Všechny cesty (181003)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Hundstage 8 Frankenjura
Augsburger Puppenkiste Direkt 10- Frankenjura
Augsburger Puppenkiste 9+/10- Frankenjura
The End 7a Ao Nang
If Dogs Run Free 7a+ Ao Nang
Nově komentované:
Ermitáž 9 Petrohradské Skály
Ermitáž 9 Petrohradské Skály
Another Brick In The Wall 7b Chulilla
šoupačka 6A+ Vršava
Veronika 7C Tisá - Modřín

 Nově v diskusi:
Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: Skialpy v lyžarském areálu Rakousko | Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: hlodavec v materiálu | Re: admine, anketa k prdu |

 Nové komentáře:
Re: Carodejuv ucen | Re: Nadhera | Re: Carodejuv ucen | Nadhera | Re: Xenon není to nejdůležitější | Carodejuv ucen | Re: Xenon není to nejdůležitější | Xenon není to nejdůležitější | Re: Xejnon | Re: Xejnon |

 Kde to vře:
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (25)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
Honza Štípek se zařadil mezi české 9 áčkaře (4)
Adam Ondra: boulder El Elegido 8B+ na flash (3)
Eva Matějovičová 8. ve skialpovém sprintu na SP ve Španělsku (2)
Novinky na Sardínii (1)

 Nově v inzerci:
Prodám cepíny Climbing Technology North Couloir | Prodám lezečky Ocún Sigma | Pytlíky na magnezium | Práce | Rukavice Black Diamond Torgue, vel. L - stav NOVÝCH! | La sportiva Katana | Grigri 2 | Skialp vázání G3 ION 12 šířka brzd 100 mm | STANOVÉ KOLÍKY - SET 8+1 | Scarpa Phantom Tech HD |

 Anketa:
Jaké technologie nebo aplikace používáte při lezení a jak vám pomáhají?
 GPS a mapové aplikace 
 1115 
 Lezecké aplikace pro sledování výkonu 
 1029 
 Sociální sítě pro sdílení a inspiraci 
 874 
 Vzdělávací aplikace pro techniky a trénink 
 916 
 Aplikace pro evidenci a sdílení výstupů 
 761 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.