LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Pod skálou každej rád poradí.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
Buližení (08.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)

Žebříček
Cesty:
25.Havlík 10510
26.Duchoň 10502
27.Vlk 10446
Bouldry:
25.Moravec 9550
26.Obal 9500
27.Vaňous 9428
Hory:
29. 2691
30.Málek 2682
31.Malý 2670

Výsledky
ČP v bouldru Praha (15.02)
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)

Deníčky
5698 lezců
1157070 cest
Nové přelezy:
Via Del Os 8a
The Kessel 7c
Esence Bou 7C
Návrat Čoc 8B
Kolenoskop 7c
Küllü In 9-
Gizmo 9
Buscando A 8a
Wolkom 7C
Ztopořená 9/9+

Stěny
LSD - Lezecká Stěna Dufek - Kuřim
Eliass - Ostrava
DDM Stříbro - Stříbro

Prodejny
HUDYsport - Praha 1
Rock Point Hradec Králové - Hradec Králové
Husky Outdoor Shop - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

LB Bouldering Session V. a Pražský Opičák

obr_smallPoslední letošní bouldering session je za námi. Sešli jste se v hojném počtu a tak to má být.

Šedesátka nových boulderů prověřila Vaše síly i techniku. V chlapské sekci byl neporazitelný Martin Spilka, který se srovnal se všemi černými bouldery a tím zaslouženě vyhrál. Na druhém místě Michal Novák a na třetím Jiří Bažant. Mezi ženami již tradičně Nelly Kudrová na prvním , Danča Kotrbová na druhém a Terka Svobodová na třetím místě.

Kompletní výsledky na www.lokalblok.cz/stena

Pražský Opičák



V úterý 8.12.2009 byly v Lokal Bloku přesně v poledne odstartovány dětské závody Pražský Opičák, jako již tradičně ku příležitosti svatého Mikuláše.

Děti se letos sešly v bohatém počtu a tak se bylo opravdu na co dívat. Pro všechny kategorie bylo jako již tradičně připraveno deset nových boulderů. Děti měly na přelezení celou hodinu a bojovaly opravdu statečně. Začaly nejmladší děti do osmi let. V jednu hodinu, po vypršení limitu, došlo ke shodě 4 opičáků a opičaček, kteří překonali všech 10 boulderů na první pokus. Je vidět, že lezecká úroveň dětí se opravdu neustále zvyšuje. Pro finalisty byly tedy vybrány další dva bouldery, na kterých si nejlépe vedl Prokop-Kašpar Záruba. Kuba, Hanka a Jirka opět dosáhli shody a podělili se tak o druhé až čtvrté místo.
Ve druhé kategorii závodily děti od 9 do 11 let. I v této kategorii bylo dosaženo shody. O první až druhé místo se podělili Tomáš Plevko a Veronika Peltrámová. Shodně lezli i Lucka Kupčíková s Adélkou Moravcovou a holky se tak podělily o třetí až čtvrté místo. Některé děti se poté rozhodly soutěžit i v další kategorii 12-14 let. Tentokrát proběhlo vše bez komplikací, na prvním místě skončil Zdeněk Ustohal, na druhém Lucka Kupčíková a na třetím Jana Vincourková. V kategorii dívek ve věku 15-17 let si nejlépe vedly Anna Obročníková a Jana Vincourková, které opět dosáhly na všech deset boulderů a tím se podělily o první až druhé místo, na třetím až čtvrtém se umístila Lucie Kupčíková společně s Evou Pávovou. Chlapi 15-17 již zabojovali na opravdu těžkých boulderech a nejlépe si s nimi poradil Zdeněk Ustohal, druhý Jan Jeliga a třetí Jonáš Jarník.
Bouldery pro děti stavěli Olin Klapal, Martin Drbohlav, Pavel Payne, Karina Bílková, Lenka Štorkánová a další.

Kompletní výsledky naleznete na www.lokalblok.cz/stena

plakat1plakat2

Sponzoři:
Sponzorsky nás jako již tradičně podpořil Hudy Sport. Dále pak Norská móda, Euforie, Enervit, Montana a Divadlo v Dlouhé. Budeme se těšit na další závody, které můžete očekávat opět v prosinci 2010 na Mikuláše.

Máka   [úpravy] 21:14 10.12.2009Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Díky13:02:35 11.12.2009
Byl jsem na závodech podobného typu poprvé a jsem nadšen.. Přeju teamu, Ať se daří dál dělat takovýhle akce!
Martinodpovědět 

 Foto dne:
UGANDA  - únor 2025
RWOT  - 600m vysoký monolit 
cesta:Great Gully obtížnost (14JAR)
žulovej monolit
Třetí doložený výstup: Jirka Horský a Lukáš Adámek
Great Gully, Rwot, 14JAR
 Databáze cest:
Všechny cesty (181554)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Catch And Release 6B+ Foxtown Boulders
Choomah Hunter 6B+ Foxtown Boulders
Singularity 6C Foxtown Boulders
Time Travel 6C+ Foxtown Boulders
Water Closet 6B+ Foxtown Boulders
Nově komentované:
Semiramis 7B+ Pod Hradem
Bílý Tesák 4+ Jablonné Nad Orlicí
Koronavirus 6B Panský Les
Karanténa 5C Panský Les
Marinované žebro 7A Panský Les

 Nově v diskusi:
volná místa na kurzu CWI březen | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? |

 Nové komentáře:
Re: Bloudek chce zase přidat | Yeaaaah | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Bloudek chce zase přidat | To muselo dát práce a přitom taková blbost | nejrychlejší přelez 9A ? | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Bloudek chce zase přidat |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (65)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (22)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Tragická lavinová nehoda v Ťažké (České) dolině v Tatrách (11)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)
Realizace 10? (10)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (10)

 Nově v inzerci:
Mačky BD | Msr vařič | Msr vařič | Scarpa Furia Air | šáhlo | Letní spacák Trimm | Set karabin a expresek | Kletterführer Elbsandsteingebirge Ostteil | Kletterführer Elbsandsteingebirge Südteil | EVEREST |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 806 
 Ne 
 791 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.