LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   “Nejdřív je climbing a potom polibek tvůj!” Jiří Korn.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
19.Novák 10756
20.Kalvas 10684
21.Svoboda 10674
Bouldry:
19.Indrák 9950
20.Břicháček 9903
21.Chejn 9900
Hory:
28.Kulajta 2304
29.Nehasil 2188
30.Dörfl 2142

Výsledky
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)

Deníčky
5809 lezců
1183128 cest
Nové přelezy:
8. Zprava 9-
FOX Racing 7C
Californic 8A
Škubánek 7C+ tr
Metro 8A
Extáze 9
Doktor Hou 7C+
King Kong 7C
Zlatý Drak 8B
Puroresu 8A

Stěny
Fitpark - Uhříněves
SAUNA - Plzeň
ZŠ Jihlava - Jihlava

Prodejny
NěcoNavíc.cz - České Budějovice
Dap Sport - Hradec Králové
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

LB Bouldering Session V. a Pražský Opičák

obr_smallPoslední letošní bouldering session je za námi. Sešli jste se v hojném počtu a tak to má být.

Šedesátka nových boulderů prověřila Vaše síly i techniku. V chlapské sekci byl neporazitelný Martin Spilka, který se srovnal se všemi černými bouldery a tím zaslouženě vyhrál. Na druhém místě Michal Novák a na třetím Jiří Bažant. Mezi ženami již tradičně Nelly Kudrová na prvním , Danča Kotrbová na druhém a Terka Svobodová na třetím místě.

Kompletní výsledky na www.lokalblok.cz/stena

Pražský Opičák



V úterý 8.12.2009 byly v Lokal Bloku přesně v poledne odstartovány dětské závody Pražský Opičák, jako již tradičně ku příležitosti svatého Mikuláše.

Děti se letos sešly v bohatém počtu a tak se bylo opravdu na co dívat. Pro všechny kategorie bylo jako již tradičně připraveno deset nových boulderů. Děti měly na přelezení celou hodinu a bojovaly opravdu statečně. Začaly nejmladší děti do osmi let. V jednu hodinu, po vypršení limitu, došlo ke shodě 4 opičáků a opičaček, kteří překonali všech 10 boulderů na první pokus. Je vidět, že lezecká úroveň dětí se opravdu neustále zvyšuje. Pro finalisty byly tedy vybrány další dva bouldery, na kterých si nejlépe vedl Prokop-Kašpar Záruba. Kuba, Hanka a Jirka opět dosáhli shody a podělili se tak o druhé až čtvrté místo.
Ve druhé kategorii závodily děti od 9 do 11 let. I v této kategorii bylo dosaženo shody. O první až druhé místo se podělili Tomáš Plevko a Veronika Peltrámová. Shodně lezli i Lucka Kupčíková s Adélkou Moravcovou a holky se tak podělily o třetí až čtvrté místo. Některé děti se poté rozhodly soutěžit i v další kategorii 12-14 let. Tentokrát proběhlo vše bez komplikací, na prvním místě skončil Zdeněk Ustohal, na druhém Lucka Kupčíková a na třetím Jana Vincourková. V kategorii dívek ve věku 15-17 let si nejlépe vedly Anna Obročníková a Jana Vincourková, které opět dosáhly na všech deset boulderů a tím se podělily o první až druhé místo, na třetím až čtvrtém se umístila Lucie Kupčíková společně s Evou Pávovou. Chlapi 15-17 již zabojovali na opravdu těžkých boulderech a nejlépe si s nimi poradil Zdeněk Ustohal, druhý Jan Jeliga a třetí Jonáš Jarník.
Bouldery pro děti stavěli Olin Klapal, Martin Drbohlav, Pavel Payne, Karina Bílková, Lenka Štorkánová a další.

Kompletní výsledky naleznete na www.lokalblok.cz/stena

plakat1plakat2

Sponzoři:
Sponzorsky nás jako již tradičně podpořil Hudy Sport. Dále pak Norská móda, Euforie, Enervit, Montana a Divadlo v Dlouhé. Budeme se těšit na další závody, které můžete očekávat opět v prosinci 2010 na Mikuláše.

Máka   [úpravy] 21:14 10.12.2009Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Díky13:02:35 11.12.2009
Byl jsem na závodech podobného typu poprvé a jsem nadšen.. Přeju teamu, Ať se daří dál dělat takovýhle akce!
Martinodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (187282)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Hůlovec S Příměsí Maglajzitu IXa Tisá - Modřín
Mistr Ňafu VIIb Tisá - Modřín
Lumpy Gravy VIIa Tisá - Modřín
Břízkovej Nářez VIIa Tisá - Modřín
Aroleid 5c Kalymnos
Nově komentované:
Lumpy Gravy VIIa Tisá - Modřín
Astypalea 5c+ Telendos
Hrana 6+ Davle
Hrana 6+ Davle
Hrana 6+ Davle

 Nově v diskusi:
Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: adminové? | adminové? | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! |

 Nové komentáře:
Redbull ti dava kridla | Re: Hezky | Re: Hezky | Re: Hezky | Re: Hezky | Re: Nejde to podepsat ručně? | Super kámo | . | Re: Elišku | Elišku |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (70)
Petice proti stavbě hotelového komplexu v Adršpachu pod Křižákem (46)
Adam Ondra se po MS zamýšlí, zda má pokračovat v závodění (45)
MS ve sportovním lezení v Jižní Koreji - obtížnost (35)
V Tatrách se zabil český horolezec po pádu pod Satanem (21)
Lezec Deníček – mobilní aplikace pro zapisování cest (20)
Alone on the wall (9)
První sólový zimní výstup na Cerro Torre cestou "Via dei Ragni" (9)
Chamonix – Pár tipů na lezení kolem Enversky (6)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (4)

 Nově v inzerci:
Lezení | Triop Tiger TOP | Horolezecké boty Salomon Super Mountain 9 | Nový cepín CT 60cm | Statická a dynamická lana | Nová lana Beal, Tendon, Rock Empire | Singing rock ONYX | Expresy Wildcountry wildsport 17cm | Revo | Zapomenutá karabina |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 590 
 50 dní v divočině 
 456 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 533 
 Andrea 
 466 
 Ashima 
 401 
 Barkley Marathon 
 489 
 B.I.G. - světové prvenství 
 460 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 425 
 Gálfy - Horský život 
 406 
 Jak se staví ledovec 
 388 
 JAMES - Století nad oblaky 
 543 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 430 
 Lezci z Manína 
 462 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 424 
 Operace Nos 
 409 
 Plamen nikdy nezhasne 
 410 
 Pohlednice z konce světa 
 469 
 Pomíjivost ledu 
 403 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 420 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 403 
 Rhapsodia Corcontica 
 407 
 Sama 
 445 
 Šampioni zlatého údolí 
 430 
 S lyžemi v oblacích 
 487 
 Tenaya Traverse Challange 
 432 
 Tenkrát na východě 
 470 
 Velká alpská silnice - 73 
 448 
 Za oponou velehor 
 516 
 Zápasník Dee Dee 
 414 
 Životní výprava 
 431 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.