LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Parádní finta, takovýhle kroky jsem v přírodě ještě nedělal.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
42.Kopáček 10110
43. 10100
44.Zedek 10100
Bouldry:
42.Skočdopole 9103
43.Paděrová 9100
44.Chovanová 9100
Hory:
5.Skopec 6511
6.Bloudek 6420
7.Švihálek 6192

Výsledky
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)

Deníčky
5809 lezců
1183614 cest
Nové přelezy:
Valhalla 7b+
Saula 7B+
Doktor Hou 7C+
Zlatý Drak 8B
Polar Bear 8A
Kurare 7C+
Semišová M Xb
Brandlemou 10-
Level 50 10-
Velká Post 7C+

Stěny
V 16 - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Boulder program na fesťáku - MHFF 2016 Teplice nad Metují

Rock Point český pohár v boulderingu - Ocún High Jump

logo ocun sm33. ročník MHFF v Teplicích nad Metují je letos oslavou boulderingu v celé škále jeho podob. Chystá se závod Rock Point ČP, Ocún High Jump, závod pro děti a MČR juniorů.
Lezcům nabízí doprovod Ocún a jeho půjčovna a testování lezeček.
Ať již pro závodníka či pro diváka - boulderingový program na blížícím se festivale:

Pátek 26.8.
Boulderděti - nepohárový závod pro děti, kategorie U8 až U16. Akce, kde si zaboulderují začátečníci i pokročilí. Osahání boulderingu, super chytů a struktur, na parádní stěně. Uvolněný flash styl, rady rodičů a trenérů. Poslední závody ukázaly velké výkonnostní rozdíly, děti s výkonností spiderman se rozřadí na upravených boulderech další kategorie.
Veškeré info na webových stránkách www.boulderdeti.cz. Přihlásit se je možné až na místě, stejně tak i zaplatit startovné.
Ocún boulder park - testování a půjčování lezeček a od 17:30 zkoušení a trénování skoků na sobotní ostrý závod.

Sobota 27.8.
5. kolo Rock Point českého poháru v boulderingu. Představení best of czech bouldering. Ve startovním poli se letos dějí drobné posuny a mini příběhy. Mladice Eliška Vlčková má letos na kontě 3 pohárová vítězství, Edita Vopatová se tlačí vysoko, africké blátičko :-) Karina... Domča a další. Technický mírně položený profil na posledním závodě dával zabrat našemu nej boulderistovi Martinu Stráníkovi, na hlavní stěně profil proto zůstane. V poli bude mít konkurentů až až...
Jako divák si nenechte ujít finále v 18:00. Po skončení finálových bojů, bude u stěny miniafterchilloutpárty.
www.boulderzavody.cz
Sledujte náš facebook a youtube kanál, kde poběží i online přenos.






Ocún High Jump 16:00 - ostrý závod ve skocích, nová oficiální stěna na skoky od Makaku, dav podporujících lidí, velká energie... Každý, kdo se do soutěže registruje pomocí registračního formuláře níže, od Ocúnu dostane tričko, a 10 náhodně vylosovaných lezců dostane Slack line Pro set v hodnotě 1000 Kč. Bouldermatky, lezky a maglajzákly jsou připraveny pro vítěze i vítězky. Registrační formulář najdete zde:
http://ocun.com/index/aktuality/high-jump2016.html
Video z loňského ročníku Ocún Hih Jumpu:


Martin Šifra


Ocún High Jump 2015 b


Ocún High Jump 2015 c


Ocún High Jump 2015 d


Ondra Beneš


Neděle 28.8.
Mistrovství ČR mládeže v boulderingu kategorie B, A a junioři. Ranní rozjezd patří kvalifikaci Béček, kvalifikace A a juniorů proběhne v rámci kvalifikace sobotního českého poháru dospělých. Po té budeme moci shlédnout finále Áček, dále juniorů a po té Béček.
Propozice a přihlášky jsou na www.horosvaz.cz
Fesťák je oslavou lezení, bouldering zde má svůj velký podíl, proto se pokusíme MČR v boulderingu mládeže na festival zařadit na delší dobu. Podpora našich nadějí, ukázka jejich síly. Diváci...? Budete se udivovat nad "mládežnickou" sílou.

Po celou dobu festivalu bude probíhat testování lezeček od Ocúnu. 

Generální partner:
logo Rock Point


Dodávka dynamiky a lezeček:
logo Ocún


Dodavatel stěny:
logo Makak velké


Dodavatelé chytů:
logo Makaklogo Flathold


Dodavatel občerstvení:
logo lifefood


Dodavatel oficiálnosti:
logo ČHS


Dodavatel zpráv a videí:
Adrex

Pořadatel všeho:
4move

a
mhff logo




Honza Zozulák   [úpravy] 02:17 23.08.2016Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (187324)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Kančí Ragú 6A Tisá - Modřín
Střední 4 Koberovy
Přes Dírku 6A Údolí Loubenského Potoka
Ventre Et Vague 6B+ Fontainebleau
Course De Limaces 6A Fontainebleau
Nově komentované:
Východní Cesta II Prachov
Východní Cesta II Prachov
Raptor 6C+ Oybin
Modulor 7B+ Fontainebleau
Žíznivá Varianta 7- Kozelka

 Nově v diskusi:
Re: Weberovka až nahoru | Re: Weberovka až nahoru | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: adminové? | adminové? | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! |

 Nové komentáře:
Re: Není to nuda? | Není to nuda? | Re: micro traxion | Re: previs | micro traxion | Borec | Borec | Borec | previs | Vyskovka |

 Kde to vře:
Petice proti stavbě hotelového komplexu v Adršpachu pod Křižákem (50)
Adam Ondra se po MS zamýšlí, zda má pokračovat v závodění (45)
MS ve sportovním lezení v Jižní Koreji - obtížnost (35)
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (25)
V Tatrách se zabil český horolezec po pádu pod Satanem (22)
Lezec Deníček – mobilní aplikace pro zapisování cest (20)
Video: Domen Škofič leze cestu za 8a na letícím letadle (19)
Alex Honnold se chystá na free solo na mrakodrap Taipei 101 (13)
Lezec se zabil při slaňování z El Capa při streamu na TikTok (10)
První sólový zimní výstup na Cerro Torre cestou "Via dei Ragni" (9)

 Nově v inzerci:
stará lana | Péřové papuče Warmpeace | Nemo Osmo Dragonfly 2p | Nové lezečky La Sportiva Solution a Solution comp | Lezení | Triop Tiger TOP | Nový cepín CT 60cm | Statická a dynamická lana | Nová lana Beal, Tendon, Rock Empire | Singing rock ONYX |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 620 
 50 dní v divočině 
 473 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 554 
 Andrea 
 494 
 Ashima 
 418 
 Barkley Marathon 
 508 
 B.I.G. - světové prvenství 
 483 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 446 
 Gálfy - Horský život 
 421 
 Jak se staví ledovec 
 408 
 JAMES - Století nad oblaky 
 567 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 460 
 Lezci z Manína 
 493 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 445 
 Operace Nos 
 432 
 Plamen nikdy nezhasne 
 432 
 Pohlednice z konce světa 
 490 
 Pomíjivost ledu 
 420 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 441 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 416 
 Rhapsodia Corcontica 
 426 
 Sama 
 467 
 Šampioni zlatého údolí 
 451 
 S lyžemi v oblacích 
 514 
 Tenaya Traverse Challange 
 456 
 Tenkrát na východě 
 490 
 Velká alpská silnice - 73 
 465 
 Za oponou velehor 
 542 
 Zápasník Dee Dee 
 442 
 Životní výprava 
 451 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.