LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lezení je nebezpečný sport!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
21.Svoboda 10674
22.Lukášek 10656
23.Jungling 10616
Bouldry:
21.Chejn 9900
22.Šlapák 9850
23.Vaňous 9850
Hory:
9.Zvonková 4395
10.Šuraba 4132
11.Abt 4062

Výsledky
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)

Deníčky
5807 lezců
1182806 cest
Nové přelezy:
Devizový P 9/9+
Kralupskej 7C
Pentagon 8A
Mandragora 8A+
Mandragora 8A+
NPJB 8A
Citová Inv XIa
Azaela 8A
Crocodile 7C
Owl 7C

Stěny
9a - Olomouc
Gymnázium M. Koperníka - Bílovec
Bouldrovka Praha - Lužiny - Praha 5 - Lužiny

Prodejny
Rock Point Liberec - Liberec 1
HUDYsport - Liberec
Green sport s.r.o. - Uherské Hradiště

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Fugas odstoupil a Martin Mellan taky

Z horosvaz.cz
Odstoupení od kandidatury na člena VV ČHS

18.03.2005 08:08 Jiří Všetečka
Pro nové skutečnosti, které mně nebyly známy v době přijetí kandidatury na člena VV ČHS, se vzdávám možnosti být volen do tohoto orgánu. Změna týkající se mého pracovního vytížení by mně nedovolovala plně se věnovat práci pro ČHS, zvláště v dnešní době, kdy část členů ČHS volá po větší aktivitě funkcionářů a není spokojena se stavem svazu. Děkuji všem, kteří mně veřejně podpořili před volbami a zároveň se omlouvám, že nemohu naplnit jejich představy.
Fugas

Měsíc poté co jsem napsal níže uvedený text jsem s uspokojením konstatoval, že se objevila řada dalších důvěryhodných kandidátů a mohu s klidným svědomím upustit od své kandidatury.
Martin Mellan
níže byl uveden text:
Do VV ČHS jsem byl zvolen Valnou hromadou v roce 2003. Svoje představy a plány jsem shrnul v tehdejším prohlášení zveřejněném zde: www.horosvaz.cz/servis/data/mellan.htm .
Svoje dvouleté působení ve VV nemohu hodnotit jako 100% úspěšné a bohužel jsem si vědom, že ani do budoucna nebudu schopen této funkci věnovat tolik času a energie, kolik by potřebovala. Proto bych nejraději v dalším období opětovně nekandidoval. Toto rozhodnutí je ovšem podmíněno, tím, že se objeví dostatek dalších dle mého mínění schopných kandidátů, kteří budou ochotni se na vedení ČHS podílet a usilovat o důvěru Valné hromady. Protože k dnešnímu datu (15.2.) nejsou známi žádní takoví kandidáti, domnívám se, že lepším řešením je pokračovat v započaté práci, než odstoupit z VV bez odpovídající náhrady. Myslím si, že pokračování práce stávajícího VV je rozhodně lepší variantou, než volba z nouze z kandidátů, kteří se rozhodnou "to zkusit" až na Valné hromadě při bagetě, nebo dokonce na uvolněná místa kooptovat další členy VV v období mezi Valnými hromadami (§13 stanov).

Díky za tip a překopírování na diskusi pod článkem on-line s Alenou, v předvečer nedělní valné hromady to snad patří pro info i sem.

   [úpravy] 15:45 18.03.2005Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Vakuumgeist, 9a
 Databáze cest:
Všechny cesty (187242)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Pravý Kout III Ostrov
Koukouvagia 7b+ Kalymnos
Thor 7c Kalymnos
Mochomůrka šedivka 3 Tisá - Modřín
Vykouřené Doutníky VIIc Ostaš
Nově komentované:
Vynucená 9+ Tetínské Skály
Východní Cesta II Prachov
Imola 10 Krkavka
Východní Cesta II Prachov
Východní Cesta II Prachov

 Nově v diskusi:
Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: adminové? | adminové? | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! |

 Nové komentáře:
Re: Dotaz | Re: dává to smysl? | Re: Zamyšlení | Re: Dotaz | Re: dává to smysl? | Re: Dotaz | Re: Nevhodné | Re: Nevhodné | TV JOJ | Re: do velkých stěn! |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (88)
Adam Ondra se po MS zamýšlí, zda má pokračovat v závodění (43)
MS ve sportovním lezení v Jižní Koreji - obtížnost (35)
Lezec Deníček – mobilní aplikace pro zapisování cest (20)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (19)
Italský horolezec prohlášen včera za svatého (18)
V Tatrách se zabil český horolezec po pádu pod Satanem (13)
První sólový zimní výstup na Cerro Torre cestou "Via dei Ragni" (9)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (7)
Chamonix – Pár tipů na lezení kolem Enversky (6)

 Nově v inzerci:
Statická a dynamická lana | Nová lana Beal, Tendon, Rock Empire | Singing rock ONYX | Expresy Wildcountry wildsport 17cm | Revo | Zapomenutá karabina | La Sportiva Nepal 41 | Prachůvek-nalezený botky | Chulilla/Cuenca | Boty Scarpa summit GTX Women 40 |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 559 
 50 dní v divočině 
 435 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 503 
 Andrea 
 438 
 Ashima 
 375 
 Barkley Marathon 
 455 
 B.I.G. - světové prvenství 
 432 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 405 
 Gálfy - Horský život 
 388 
 Jak se staví ledovec 
 365 
 JAMES - Století nad oblaky 
 498 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 401 
 Lezci z Manína 
 431 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 405 
 Operace Nos 
 393 
 Plamen nikdy nezhasne 
 387 
 Pohlednice z konce světa 
 439 
 Pomíjivost ledu 
 387 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 401 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 380 
 Rhapsodia Corcontica 
 384 
 Sama 
 425 
 Šampioni zlatého údolí 
 408 
 S lyžemi v oblacích 
 462 
 Tenaya Traverse Challange 
 410 
 Tenkrát na východě 
 444 
 Velká alpská silnice - 73 
 424 
 Za oponou velehor 
 493 
 Zápasník Dee Dee 
 398 
 Životní výprava 
 403 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.