LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když se držíš, nemůžeš spadnout!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
16.Danda 10908
17.Šofránko 10878
18.Vlk 10868
Bouldry:
16.Nespoutaný 10050
17.Šípek 10000
18.Košťál 9950
Hory:
31.Stehlík 1988
32.K 1966
33.Šmejkal 1960

Výsledky
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)

Deníčky
5808 lezců
1182904 cest
Nové přelezy:
Valkýry 10-
Pan Chytre Xc
Valhalla 7b+
Devizový P 9/9+
Kralupskej 7C
Pentagon 8A
Mandragora 8A+
Mandragora 8A+
NPJB 8A
Citová Inv XIa

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Boulder program na fesťáku - MHFF 2016 Teplice nad Metují

Rock Point český pohár v boulderingu - Ocún High Jump

logo ocun sm33. ročník MHFF v Teplicích nad Metují je letos oslavou boulderingu v celé škále jeho podob. Chystá se závod Rock Point ČP, Ocún High Jump, závod pro děti a MČR juniorů.
Lezcům nabízí doprovod Ocún a jeho půjčovna a testování lezeček.
Ať již pro závodníka či pro diváka - boulderingový program na blížícím se festivale:

Pátek 26.8.
Boulderděti - nepohárový závod pro děti, kategorie U8 až U16. Akce, kde si zaboulderují začátečníci i pokročilí. Osahání boulderingu, super chytů a struktur, na parádní stěně. Uvolněný flash styl, rady rodičů a trenérů. Poslední závody ukázaly velké výkonnostní rozdíly, děti s výkonností spiderman se rozřadí na upravených boulderech další kategorie.
Veškeré info na webových stránkách www.boulderdeti.cz. Přihlásit se je možné až na místě, stejně tak i zaplatit startovné.
Ocún boulder park - testování a půjčování lezeček a od 17:30 zkoušení a trénování skoků na sobotní ostrý závod.

Sobota 27.8.
5. kolo Rock Point českého poháru v boulderingu. Představení best of czech bouldering. Ve startovním poli se letos dějí drobné posuny a mini příběhy. Mladice Eliška Vlčková má letos na kontě 3 pohárová vítězství, Edita Vopatová se tlačí vysoko, africké blátičko :-) Karina... Domča a další. Technický mírně položený profil na posledním závodě dával zabrat našemu nej boulderistovi Martinu Stráníkovi, na hlavní stěně profil proto zůstane. V poli bude mít konkurentů až až...
Jako divák si nenechte ujít finále v 18:00. Po skončení finálových bojů, bude u stěny miniafterchilloutpárty.
www.boulderzavody.cz
Sledujte náš facebook a youtube kanál, kde poběží i online přenos.






Ocún High Jump 16:00 - ostrý závod ve skocích, nová oficiální stěna na skoky od Makaku, dav podporujících lidí, velká energie... Každý, kdo se do soutěže registruje pomocí registračního formuláře níže, od Ocúnu dostane tričko, a 10 náhodně vylosovaných lezců dostane Slack line Pro set v hodnotě 1000 Kč. Bouldermatky, lezky a maglajzákly jsou připraveny pro vítěze i vítězky. Registrační formulář najdete zde:
http://ocun.com/index/aktuality/high-jump2016.html
Video z loňského ročníku Ocún Hih Jumpu:


Martin Šifra


Ocún High Jump 2015 b


Ocún High Jump 2015 c


Ocún High Jump 2015 d


Ondra Beneš


Neděle 28.8.
Mistrovství ČR mládeže v boulderingu kategorie B, A a junioři. Ranní rozjezd patří kvalifikaci Béček, kvalifikace A a juniorů proběhne v rámci kvalifikace sobotního českého poháru dospělých. Po té budeme moci shlédnout finále Áček, dále juniorů a po té Béček.
Propozice a přihlášky jsou na www.horosvaz.cz
Fesťák je oslavou lezení, bouldering zde má svůj velký podíl, proto se pokusíme MČR v boulderingu mládeže na festival zařadit na delší dobu. Podpora našich nadějí, ukázka jejich síly. Diváci...? Budete se udivovat nad "mládežnickou" sílou.

Po celou dobu festivalu bude probíhat testování lezeček od Ocúnu. 

Generální partner:
logo Rock Point


Dodávka dynamiky a lezeček:
logo Ocún


Dodavatel stěny:
logo Makak velké


Dodavatelé chytů:
logo Makaklogo Flathold


Dodavatel občerstvení:
logo lifefood


Dodavatel oficiálnosti:
logo ČHS


Dodavatel zpráv a videí:
Adrex

Pořadatel všeho:
4move

a
mhff logo




Honza Zozulák   [úpravy] 02:17 23.08.2016Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Alkazar
Cesta Pro Potěšení, 6+
 Databáze cest:
Všechny cesty (187242)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Pravý Kout III Ostrov
Koukouvagia 7b+ Kalymnos
Thor 7c Kalymnos
Mochomůrka šedivka 3 Tisá - Modřín
Vykouřené Doutníky VIIc Ostaš
Nově komentované:
Zavřelovo Idaho 5 Josefovské Údolí
Východní Cesta II Prachov
Východní Cesta II Prachov
Východní Cesta II Prachov
Východní Cesta II Prachov

 Nově v diskusi:
Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: adminové? | adminové? | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! |

 Nové komentáře:
Jednoznačně zakázat. | Re: Každému co jeho jest | Re: Petice proti stavbě hotelového komplexu v Adršpachu | Re: Každému co jeho jest | Re: nosičov zháňa na Bazoši | Re: Nevhodné | nosičov zháňa na Bazoši | Ztracený kout | Re: Petice proti stavbě hotelového komplexu v Adršpachu | Re: Každému co jeho jest |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (85)
Adam Ondra se po MS zamýšlí, zda má pokračovat v závodění (43)
Petice proti stavbě hotelového komplexu v Adršpachu pod Křižákem (35)
MS ve sportovním lezení v Jižní Koreji - obtížnost (35)
Lezec Deníček – mobilní aplikace pro zapisování cest (20)
V Tatrách se zabil český horolezec po pádu pod Satanem (20)
První sólový zimní výstup na Cerro Torre cestou "Via dei Ragni" (9)
Italský horolezec prohlášen včera za svatého (9)
Chamonix – Pár tipů na lezení kolem Enversky (6)
Pepa Šindel přelezl další cestu za 9a/+: Procesor na Slovensku (4)

 Nově v inzerci:
Triop Tiger TOP | Horolezecké boty Salomon Super Mountain 9 | Horolezecké boty Salomon Super Mountain 9 | Nový cepín CT 60cm | Statická a dynamická lana | Nová lana Beal, Tendon, Rock Empire | Singing rock ONYX | Expresy Wildcountry wildsport 17cm | Revo | Zapomenutá karabina |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 569 
 50 dní v divočině 
 444 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 516 
 Andrea 
 447 
 Ashima 
 385 
 Barkley Marathon 
 466 
 B.I.G. - světové prvenství 
 443 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 413 
 Gálfy - Horský život 
 396 
 Jak se staví ledovec 
 375 
 JAMES - Století nad oblaky 
 513 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 411 
 Lezci z Manína 
 442 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 417 
 Operace Nos 
 402 
 Plamen nikdy nezhasne 
 397 
 Pohlednice z konce světa 
 449 
 Pomíjivost ledu 
 394 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 410 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 387 
 Rhapsodia Corcontica 
 392 
 Sama 
 428 
 Šampioni zlatého údolí 
 416 
 S lyžemi v oblacích 
 473 
 Tenaya Traverse Challange 
 416 
 Tenkrát na východě 
 452 
 Velká alpská silnice - 73 
 431 
 Za oponou velehor 
 500 
 Zápasník Dee Dee 
 402 
 Životní výprava 
 417 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.