LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Tohle tady lezou i báby s nůší.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
28.Lebloch 10312
29.Suchan 10307
30.Duchoň 10281
Bouldry:
28.Šťastný 9575
29.Svoboda 9531
30.Ďurech 9456
Hory:
23.Bernard 2632
24.Nešvera 2557
25.Opice 2510

Výsledky
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)

Deníčky
5808 lezců
1182956 cest
Nové přelezy:
Rising Hig 9-/9
Killerinst 9+/10-
Ohne Namen 10-
Valkýry 10-
Pan Chytre Xc
Valhalla 7b+
Devizový P 9/9+
Kralupskej 7C
Pentagon 8A
Mandragora 8A+

Stěny
HARLEM - Ústí nad Labem
Horolezecká stěna Sobotka - Sobotka
Hotel Praha - Broumov - Broumov

Prodejny
HUDYsport - Frýdek - Místek
Rock Point - OC Olympia - Olomouc 7
Rock Point Olomouc - Olomouc

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra vydává další knihu

fotografickou publikaci

Adam Ondra vydává další knihu, tentokrát fotografickou ze svých cest za lezením z posledních dvou let. Autory fotek jsou Bernardo Gimenez a Lukáš Bíba. Zachycuje lezení z oblastí jako je Flatanger, Yosemity, Smith Rock, Indian Creek, Valle de Los Condores, z Balkánu a ze závodů.

Fotky doprovázejí Adamovy popisky v angličtině. Kniha má 223 stran a je k mání za 55 eur na německém Amazonu. Pracuje se na zařazení na další verze Amazonu, jak Adam píše na Instagramu:

View this post on Instagram

I am more than glad to officially announce that the photography book is out for sale. (Don't get confused with the autobiography book written in Czech, this one is in English.) For the last two years, I was travelling with two friends and exceptional photographers - @bernardo_gimenez and @lukasbiba. I am super happy to see that this book displays their talent not only thanks to their work but also the work of my whole team that helped to compile these photos in an ingenious way.  I came up with a few paragraphs for each topic to spice it up, but the ‘meat’ of this book are the photos themselves. And that's what we wanted. The book includes photos from numerous destinations like Flatanger, Yosemite, Smith Rock, Indian Creek, Valle de Los Condores, or the Balcans and various competitions. Link in Bio. Photo: Petr Chodura (AOTeam edit: We are working on listing the book on your local amazons as well, but it takes time and conditions will be the same as if you buy it now from Amazon.de . And you will receive it before X-mas for sure:) @blackdiamond @montura_official @lasportivagram @gardatrentino @mazagrande

A post shared by Adam Ondra (@adam.ondra) on




Kniha na Amazon.de: Adam Ondra Book

Předchozí kniha je Adamovou biografií, vyšla v češtině a psali jsme o ní zde: Vychází autorizovaná biografie: Adam Ondra - Lezec tělem i duší

StandaH   [úpravy] 07:46 22.11.2019Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 lezec x Lezec12:00:31 22.11.2019
AO točí video "do Tokyo" 1.
AO točí video "do Tokyo" 2.
AO točí video "do Tokyo" 3.
.
.
.
AO točí video "do Tokyo" 34.
AO má rozpětí paží X
AO křtí knihu
AO křtí druhou knihu
AO plete lana
...
Schubert leze. Megos leze. ...

Je vidět, že olympiáda se blíží :)
Adamodpovědět 
 Re: lezec x Lezec12:50:00 22.11.2019
:-D :-D
Smejčiodpovědět 

 už dlouho nic13:11:15 22.11.2019
dnes si snad zaprcám
Hercodpovědět 
 Re: už dlouho nic13:12:02 22.11.2019
já taky :D
Willhemodpovědět 
  Re: už dlouho nic13:30:43 22.11.2019
Áda je bůh
jardaodpovědět 
  Re: už dlouho nic14:21:26 22.11.2019
Diskuze asi jako instagram od Ovčáčka.
Dneska si nejspíš nezaprcám, ale večer si dám kvašený alkoholický, zlatavý nápoj lahodné, hořké chuti s krásnou, sněhově bílou, hustou pěnou jenž se bude rozplývat na jazyku a přivede mé chuťové buňky k ekztázi.
S přívalem této jedinečné chuťi se do mozku dostane i ethanol, který způsobí euforii, pocit vzrušení a odstraní zábrany a úzkost...
Jak řekl klasik:
"Připíjím na alkohol: Zdroj a řešení všech problémů."

Pe.odpovědět 
   Re: už dlouho nic15:14:39 23.11.2019
Pivo má ve skutečnosti hnusnou chuť, převážně hořkosladkou chuť, na kterou se ale díky tomu alkoholu dá zvyknout. Nebýt tam ten alkohol, skoro nikdo by to nepil.
odpovědět 

 Nemusím, ale přeju19:17:28 22.11.2019
Jen tak dál pane Adame, sice je tě plnej lezec.cézet, až to jednomu leze do zubů a jiný osobnosti jakoby neexistovaly, ale aspoň máš šťastnou ruku na lidi a vybudoval sis manažerský tým, který tě dokáže zpropagovat a vytěžit z tvý sportovní kariéry nějaký přesah a víc než jen krátkodobou slávu.

takže nemusím, ale přeju a doufám, že tě jednou uvidíme vedle takových ikon jako paní sáblíkové, hilgertové, synka apod a že se ti vyhnou eskapády typu rozvodových tahanic o potomky a prostituek na hotelu tak typických pro určitý mainstreamový sportovní prostředí:)

a zároveň za tebou ale vidím všechny ty "anonymní prima lezce, skalkaře, pískaře", amatéry a fajn lidi a myslím, že ten tvůj úspěch je vlastně taky trošku jejich, když dovolíš:)

držím palce
pýtrsodpovědět 
 Re: Nemusím, ale přeju20:58:12 22.11.2019
No a co.hezka anglictina, vtipny..tovarna a fousek super. Jako inspirace k treninku dily funguji vyborne. A ze je na lezci malo prispevku a clanku-pak logicky prevazujou ty o adamovi. Tak piste vic anebo necte vubec. Bleblebleeee
Ada fan klub Zavistodpovědět 
 Re: Nemusím, ale přeju21:14:20 22.11.2019
No a co.hezka anglictina, vtipny..tovarna a fousek super. Jako inspirace k treninku dily funguji vyborne. A ze je na lezci malo prispevku a clanku-pak logicky prevazujou ty o adamovi. Tak piste vic anebo necte vubec. Bleblebleeee
Ada fan klub Zavistodpovědět 
 Re: Nemusím, ale přeju13:35:58 25.11.2019
...fakt strašně "přející" komentář...že se lidi nestydíte.

"takže nemusím, ale přeju a doufám..." :-DDD pane, nikdo nic nemusí, jen zemřít. Nepřipadejte sám sobě tak důležitej.

Adam už dávno jako paní Hilgertová, Sáblíková, nebo Synek je. Mimochodem jména těch vámi tolik oceňované ikon se píšou s velkým písmenem.

"a zároveň za tebou ale vidím všechny ty "anonymní prima lezce, skalkaře, pískaře", amatéry a fajn lidi a myslím, že ten tvůj úspěch je vlastně taky trošku jejich, když dovolíš:)" tohle je zbytečně drzé. Myslím, že Adam nikomu nic neupírá.
odpovědět 

 Foto dne:

Frontman Deluxe, 11
 Databáze cest:
Všechny cesty (187244)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Palestina VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Na Bílém Koni VIIc Labské Údolí - Levý Břeh
Pravý Kout III Ostrov
Koukouvagia 7b+ Kalymnos
Thor 7c Kalymnos
Nově komentované:
Východní Cesta II Prachov
Východní Cesta II Prachov
Zavřelovo Idaho 8 Josefovské Údolí
Východní Cesta II Prachov
Východní Cesta II Prachov

 Nově v diskusi:
Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: adminové? | adminové? | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! | Re: spára 5.12 v ŠESTI letech a po vlastním! |

 Nové komentáře:
Re: Hezky | Re: Nevhodné | Re: Každému co jeho jest | Re: Každému co jeho jest | Hezky | Jednoznačně zakázat. | Re: Každému co jeho jest | Re: Petice proti stavbě hotelového komplexu v Adršpachu | Re: Každému co jeho jest | Re: nosičov zháňa na Bazoši |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (82)
Adam Ondra se po MS zamýšlí, zda má pokračovat v závodění (43)
Petice proti stavbě hotelového komplexu v Adršpachu pod Křižákem (39)
MS ve sportovním lezení v Jižní Koreji - obtížnost (35)
V Tatrách se zabil český horolezec po pádu pod Satanem (21)
Lezec Deníček – mobilní aplikace pro zapisování cest (20)
První sólový zimní výstup na Cerro Torre cestou "Via dei Ragni" (9)
Italský horolezec prohlášen včera za svatého (7)
Chamonix – Pár tipů na lezení kolem Enversky (6)
Pepa Šindel přelezl další cestu za 9a/+: Procesor na Slovensku (4)

 Nově v inzerci:
Triop Tiger TOP | Horolezecké boty Salomon Super Mountain 9 | Horolezecké boty Salomon Super Mountain 9 | Nový cepín CT 60cm | Statická a dynamická lana | Nová lana Beal, Tendon, Rock Empire | Singing rock ONYX | Expresy Wildcountry wildsport 17cm | Revo | Zapomenutá karabina |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 577 
 50 dní v divočině 
 446 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 520 
 Andrea 
 450 
 Ashima 
 391 
 Barkley Marathon 
 474 
 B.I.G. - světové prvenství 
 447 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 415 
 Gálfy - Horský život 
 398 
 Jak se staví ledovec 
 378 
 JAMES - Století nad oblaky 
 520 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 415 
 Lezci z Manína 
 448 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 420 
 Operace Nos 
 402 
 Plamen nikdy nezhasne 
 400 
 Pohlednice z konce světa 
 453 
 Pomíjivost ledu 
 399 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 413 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 387 
 Rhapsodia Corcontica 
 397 
 Sama 
 432 
 Šampioni zlatého údolí 
 421 
 S lyžemi v oblacích 
 476 
 Tenaya Traverse Challange 
 419 
 Tenkrát na východě 
 456 
 Velká alpská silnice - 73 
 436 
 Za oponou velehor 
 504 
 Zápasník Dee Dee 
 403 
 Životní výprava 
 419 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.