LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Zakládej jenom tutový jištění, neser se s blbejma smyčkama a lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
ČP v bouldru Praha (15.02)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)

Žebříček
Cesty:
22.Lachman 10620
23.Jungling 10588
24.Novák 10581
Bouldry:
22.Šťastný 9675
23.Pařík 9650
24.Petrík 9603
Hory:
18.Cibulka 4617
19.Magič 4483
20.Louda 3676

Výsledky
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)
Kontinentální pohár a MČR v ledolezení (07.12)

Deníčky
5685 lezců
1153227 cest
Nové přelezy:
Perpetuan 7c
Veterán Z 8B/8B+
Důstojný P 7C
Skřipec 8A+
Kejvman 8A
Revuelta E 7b+
Vysněný Jo 7C+
Traumzeit 8B
Cluster 7C
Crazy Mayo 7b+

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
SAUNA - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Něco z deníčku

skály

Ne příliš letní teploty lezcům přejí a děníčky se radují z nových těžkých přelezů. Zde jich je několik z poslední doby.

Krásné „zářezy“ si do deníčku zapsal Pen Šindel, který na Sulově vylezl Brumíka 8c a Herkulese 8b. Pen popisuje Brumíka jako vytrvalostní cestu po malých lištách. Autorem je Andrej Kamas a Pen se stal jejím prvopřelezcem. Rozhovor s Penem



Fidli fidli v cimbálovce Tolar


Terka Svobodová nabírá zkušenosti na závodech SP dospělých. Po Chamonix, kde skončila na 38. místě, se jako jediná naše závodnice dostala do semifinále na Mistovství světa v Arcu. Tam nakonec obsadila 26. místo. No, a když už byla v tom Arcu, tak zřetězila vytrvalostní linku Bauerplus Direkt 8a+.

První svou jurskou 10- si do deníčku zapsala Zuzka Ulrichová  V oblasti Schöfflblock vylezla bouldrovou a údernou  cestu Funk Beyond The Call Of Duty.

Edita Vopatová vylezla ve Frankenjuře na třetí pokus Sunblockera 10-/10! Druhý den se pustila do cesty  W. P. C. 10-, kde jí dalo největší práci vymyslet dlouhý nátah přes převis. Ten byl ale pro lezce jejího vzrůstu nemožný, a tak vymyslela vlastní variantu lehce zleva a na pátý pokus cestu vylezla. Ve stejný den vylezl W. P. C. na flash Ondra Beneš.

Nelly Kudrová rozlézá své vleklé zranění loktů a vypadá to, že je snad zažehnáno. Na Neppwandu vylezla cestu Flex Control 10-.

Kristýna Ondrová si dělá pořádek ve svých domácích oblastech. Tři deset mínusky jsou toho důkazem: Appendix 3, Ippolito a Rychlá smrt.

Simona    [úpravy] 09:20 26.07.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 jursky buchty valej11:26:12 26.07.2011
par fotek z Flexi (sesta linka)
http://gemma.ujf.cas.cz/~sauli/juraziko.html

l.odpovědět 

 Huslista Pen11:41:11 26.07.2011
Kurde Pene! Aspoň raz dones tie husličky na skaly a zahraj mi nejaku rezku nôtu:)
kmetoodpovědět 
 Re: Huslista Pen12:01:56 26.07.2011
Není problém, kytaru a víno máš?
Penodpovědět 
  Re: Huslista Pen13:18:49 26.07.2011
kytaru nie, ale saxofon mam, len to spolu asi nepojde dohromady...ale tym vinom to prehlusime
kmetoodpovědět 

 Redaktorka Simča12:56:05 26.07.2011
Zatímco Simča sleduje cizí deníčky, v jejím se to taky zaplňuje :) Naposledy třeba v Juře Desperado 10-.
Zuzka Kuldovkaodpovědět 

 zakazana oblast13:26:26 26.07.2011
Asi nie je uplne rozumne tu verejne vychvalovat prelezy zo

      ZAKAZANEJ OBLASTI !!!

Si precitajte vynimku, a ked uz leziete v oblasti, ktora je na slovensku zakazana, tak to aspon nezverejnujte !!!
sulovcanodpovědět 
 Re: zakazana oblast14:10:33 26.07.2011
Vdaka ze si na to upozornil. Nabuduce daj vediet ked opat pojdes do Sulova my domorode obyvatelstvo ta radi privitame.
domorodecodpovědět 
  Re: zakazana oblast20:23:50 26.07.2011
Tak ale načo provokovať? Náhoda je blbec... Okrem toho, zápisy sa dajú robiť aj neverejné. Napr. taký Andrej (Kamas) ani žiaden denníček nemá...
tah-sha-tungaodpovědět 

 Lokty22:51:24 31.07.2011
Co měla Nelly s loktama? Tenisák nebo Golfák?:-/
Bodpovědět 
 Re: Lokty21:49:48 01.08.2011
Neb jsem hrabivá, tak obé zleva i zprava :-).
nellyodpovědět 
  Re: Lokty22:06:11 01.08.2011
Jaj:-//Ale tak už zase práskáš, tak nechtělo by se ti stručně popsat jak ses zbavila toho vnějšího?:-) Můžu ti někam napsat mejla, ať to kdyžtak neřešíme tady?:(
Bodpovědět 
   Re: Lokty23:29:08 01.08.2011
Me pomohlo zejmena toto:

http://www.nicros.com/ training/articles/ overview-of-elbow-tendon-injuries/
http://www.nicros.com/ training/articles/ treating-climbers-elbow/
http://www.nicros.com/ training/articles/ treating-lateral-elbow-tendinosis/

Doporucuji tam 15 - 20 opakovani, to mi pomohlo ze zacatku drzet zraneni na hrane, po dostatecnem posileni svalu jsem presel na tezsi zatez do 10 opakovani. Jedu zhruba obden 2 sety, na obe cviceni. Mel jsem s lokty problemy od zacatku, tenisovy i golfovy a pomohlo az toto posilovani a protahovani, nicmene mam pro spatne lokty asi predispozici, takze musim toto cviceni provadet neustale, jinak se zraneni vraci... Ze zacatku kdy byla bolest akutni pomahalo ledovani kolem 15 minut, nekolikrat denne. Jeste kdyz zacinam mit problem se svaly, slachami atd., tak hned natiram kostivalovou masti.

(odstran mezery)


Michalodpovědět 

 Brumik :) (pekny nazev mimo jine)23:05:38 31.07.2011
Gratulace Pene, jsi krutor! Cesta musi byt urcite nadherna a tezka. Mej se, zdravi Petis.
Petisodpovědět 

 Foto dne:

Hammerroute, 8/8+
 Databáze cest:
Všechny cesty (181246)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
A.O.M. 5a Marjan
Dogma 7A+ Bahratal
Dávné Časy 6 Jablonné Nad Orlicí
Důstojný Problém 7C Labské Údolí - Pravý Břeh
Veterán Z Chocně 8B/8B+ Sklapsko
Nově komentované:
Veterán Z Chocně 8B/8B+ Sklapsko
Černý Traverz 7C Labské Údolí - Pravý Břeh
Sokolík 8- Bořeň
Cétřipéó 6A+ Godula
Černý Traverz 7C Labské Údolí - Pravý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: Mir Davli | Re: Mir Davli | Re: Mir Davli | Re: Mir Davli | Re: Mir Davli | Re: Co z toho shybmajstr ma? | Re: Mir Davli | Re: Davle | Re: Davle | Re: Co z toho shybmajstr ma? |

 Nové komentáře:
Re: Je to tak | Re: Je to tak | Re: Pěkná realizace | Re: Neznámý lezec | Neznámý lezec | Re: Pěkná realizace | hahaha | Re: Pěkná realizace | Konstantinky | Re: Pěkná realizace |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (28)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (17)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)
Will Bosi: druhý přelez cesty Excalibur 9b+ v Arcu (10)
Realizace 10? (8)
Video: Adam Ondra a jeho flash bouldru El Elegido 8B+ (8)
Adam Ondra: boulder El Elegido 8B+ na flash (6)

 Nově v inzerci:
Šrouby singing rock | Lezecké vybavení | Scarpa Triolet GTX | Chullila 8.3. | Gore-Tex Mammut | Statická a dynamická lana | PRAHA,PRODÁM | Krosna na dítě - Corazon Panda | starší průvodce | Deuter aircontact |

 Anketa:
Jaké technologie nebo aplikace používáte při lezení a jak vám pomáhají?
 GPS a mapové aplikace 
 1212 
 Lezecké aplikace pro sledování výkonu 
 1111 
 Sociální sítě pro sdílení a inspiraci 
 958 
 Vzdělávací aplikace pro techniky a trénink 
 997 
 Aplikace pro evidenci a sdílení výstupů 
 855 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.