LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Pískař dá 10 m do kolen.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
Buližení (08.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)

Žebříček
Cesty:
29.Kolomazník 10350
30.Novotná 10306
31.Lank 10290
Bouldry:
29.Šolc 9181
30.Bulička 9150
31.Majdloch 9125
Hory:
21.Hess 3293
22.Chomová 3179
23.Verner 3138

Výsledky
ČP v bouldru Praha (15.02)
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)

Deníčky
5698 lezců
1156950 cest
Nové přelezy:
Black Box 8B
Urgent 7c+
Malí Sráči Xb
La Directe 7C
Wimmer Dal 8A+
Tak Pravil 7C+
Good Morni 7C
Bella Ciao 7C
Bella Ciao 7C+/8A
Nádhera Xa

Stěny
Umělá lezecká stěna - II.ZŠ - Moravská Třebová
Stěna GJW Prostějov - Prostějov
Umělá horolezecká stěna ZŠ Dr. Horáka - Prostějov

Prodejny
HUDYsport - Jihlava
LANEX eshop - Bolatice
NěcoNavíc.cz - České Budějovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Otužilý Rosťa

8B, 2*8A+/B v Juře

Konečně se okosilo na téměř ideální bouldrovou teplotu (ideál je prý mezi 0° až 6°C) a jet do tepla Ruzyňské haly jako divák?

Rosťa Štefánek asi diváka rád nedělá, jel mrznout do Jury, i když slovo mrznout je relativní. Vyplatilo se. V sobotu přežil koupel v Night swimming 8A+/B Fb. V ní se patrně aklimatizoval, protože v neděli přidal ještě Flachmann 8B Fb a jestli mu byla fakt kosa, nevíme, nicméně vyhledal Sonne 8A+/B Fb, jež ho jistě zahřálo. Šeptanda říká, že se Rosťa jako milovník zimy přihlásil do konkurzu na roli vrtače ledu pro film Alien versus Predator...


Night swimming 8A+/B Fb



Flachmann 8B Fb

Bída   [úpravy] 09:08 13.10.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Fotky z jury16:58:13 13.10.2003
Rychlík Bída zadal aktuální zprávu, Rosťa to zmerčil a obratem poslal fotky, a už jsou u článku.

Jinak Rosťovi moc gratuluju k mega těžkým bouldrům. Je dobrej!
 hopodpovědět 

 Borec18:14:07 13.10.2003
Je to fakt borec. K tomu není co dodat...
 6883238odpovědět 

 KULICH19:30:58 13.10.2003
Tak to je hodně dobrý! Ale Rosto,kde máš kulicha!? Vždyt takle to vypadá jak v srpnu! A dostals rýmu? Nebo už jsi otužilý.
Martin Š.odpovědět 
 Re: Rosťův kulich15:45:32 15.10.2003
Rosťa leze v kulichu značky MAMMUT černé barvy s vrchním stahováním.
Buboodpovědět 
  Re: Rosťův kulich20:11:02 15.10.2003
To je pochopitelně lež, jako věž. Něco takového bych z reklamních důvodů nikdy neudělal. :-)
Rosťa Š.odpovědět 

 Doplňující info19:51:03 13.10.2003
Zima je opravdu relativní, v sobotu bylo celý den okolo 10-ti stupňů, což je skutečně ideální teplota. V neděli se vyjasnilo, ale zároveň ochladilo, takže okolo jedenácté byly stále jen 4 st., a to už trochu kosa je. Zvlášť pokud lezete v tunelu, kde chvílemi protahuje jako když přijíždí metro.
Night Swimming je můj vlastní projekt, 15 kroků, v podstatě bez možnosti odpočinku. K vylezení je potřeba něco, čemu se myslím říká "vytrvalost v maximální síle". Najdete to v Tunnelu nad Oshem.
Flachmann, jak už je celkem patrné z fotek, vede stropem, k nalezení přímo pod stropem Terminátor u altánu v zatáčce. Dva těžké kroky za ostré dirky a lehký dolez.
Sonne, i když se to podle názvu nezdá, vede v nejtemnější části Tunnelu nad Oshem. Krátké, špatné oblé chyty, velkým problémem je každé přemístění nohou, protože tělo má neustále snahu "odplout" od stěny. Klasifikace je zatím díky vylomenému chytu nejistá (původně 8A/A+ nebo 8A+).
To vše a do budoucna snad ještě více s podporou PAD bouldering gear, Rock Empire a chytů Luna Rossa.
Rosťa Š.odpovědět 

 Foto dne:
Anatolia
Seek and destroy, 8
 Databáze cest:
Všechny cesty (181532)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Námel VIIIc Labské Údolí - Pravý Břeh
Nové Odpoledne 6 Domoradice
Cizinec Na Pobřeží 6- Domoradice
Paon Dans Ta G.... 7a Manikia
Le Con D`or 6b Manikia
Nově komentované:
Bílý Tesák 4+ Jablonné Nad Orlicí
Koronavirus 6B Panský Les
Karanténa 5C Panský Les
Marinované žebro 7A Panský Les
Manželský Slib 6+ Bechyně

 Nově v diskusi:
Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. |

 Nové komentáře:
nejrychlejší přelez 9A ? | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Smekám a gratuluji! | Re: Bloudek chce zase přidat | live long and prosper | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Bloudek chce zase přidat | Smekám a gratuluji! | Výsledek i sezóna |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (65)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (22)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Tragická lavinová nehoda v Ťažké (České) dolině v Tatrách (11)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)
Realizace 10? (10)
Will Bosi: druhý přelez cesty Excalibur 9b+ v Arcu (10)

 Nově v inzerci:
šáhlo | Letní spacák Trimm | Set karabin a expresek | Kletterführer Elbsandsteingebirge Ostteil | Kletterführer Elbsandsteingebirge Südteil | EVEREST | EVEREST | Statická a dynamická lana | Lezečky Ocún Havoc vel UK - 7 / EUR - 41 | Scarpa Booster 42,5 EUR |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 333 
 Ne 
 270 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.