LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Co můžeš vylézt dnes, neodkládej na zítra.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12747
2.Votoček 12650
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10900
Hory:
1.Groš 7968
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5746 lezců
1164407 cest
Nové přelezy:
Cibule A O 9+/10-
Zkrat Xc
No Name 10-
Tisíc A Je 10-
Glücksschw 9
Zwickmühle 8+/9-
Finger In 9
LSD 9/9+
Populär 9+
Speedy Gon 9

Stěny
Lezecká stěna SKP Policie - České Budějovice
Lezecké centrum na Dlouhém Mostě - Dlouhý Most
Bongo Brno - Brno

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
HUDYsport - Ústí nad Labem
Outdoor Centrum Rock Point Poštovní - Ostrava 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Rafiki hledá nové kolegy

-reklama-

Rafiki. Přítel každého lezce, ať už rekreačního nebo profíka. Už dávno nejsme malou českou značkou. Evropa zažívá již několik let pořádný lezecký boom, který jde ruku v ruce se zvýšenou poptávkou po kvalitním lezeckém oblečení. A tak nadešel čas rozšířit náš tým. Chceš pracovat v neformální atmosféře a probírat s kolegy, cos tam o víkendu poslal ve skalách? Aktuálně hledáme posily na tři nové pozice, tak koukni níž.

BRAND MANAŽER

Každý náčelník se stará o svůj oddíl a ty na tom nebudeš jinak. Výběr nových tváří, které reprezentují naši značku, focení v ateliéru i na skalách po celé Evropě, lezecké eventy či veletrhy...Zkrátka potřebuješ, aby se o Rafiki mluvilo. Hodně a dobře. V Čechách i v Evropě. Nebudeš na to sám, k ruce ti bude menší tým grafiků, fotografů nebo copywriterů. Rafiki je součást lezecké komunity a chceme přinášet i něco víc, než "jen" oblečení.
Podrobný popis pozice najdeš zde.


I takto může vypadat pracovní den branďáka



DESIGNER

Přijdeš na stěnu nebo pod skálu a místo lezeckého skillu tvých známých či neznámých jako první zkoumáš, co mají na sobě? Jako lezec víš, že hodit koleno pod bradu a zvednout to, nic není, ale co když máš kalhoty, které tě nepustí? Funkčnost a styl, o to nám v Rafiki jde především. A pokud tvoje vysoká noha nebude dostatečně vysoká, tak neboj. Kolekci vytváříme společně s našimi ambasadory, kteří pomáhají vychytat i ty nejmenší mouchy.
O pozici designera se dozvíš více tady.


Vývoj produktů na míru těm nejnáročnějším uživatelům, jako je česká lezecká reprezentace



PRODUKTOVÝ MANAŽER

Každá kolekce je pro tebe projekt, který musíš mít pod kontrolou, aby vše šlapalo tak, jak má.  Musíš to mít zkroklý - od prvotního designu, přes výrobu až po marketing a prodej. Tvojí betou budou data z prodejů a zpětná vazba od zákazníků. Věšet pytle rozhodně nepřichází v úvahu.
Detaily pozice najdeš zde.


Zpětná vazba našich zákazníků a ambasadorů je stěžejní


Rafiki   [úpravy] 10:40 20.09.2024Tisk 

Reklama:
 Foto dne:

Prozor Prema, 7b+
 Databáze cest:
Všechny cesty (184764)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nerone 4c Cittá Dei Sassi
Letní Hitparáda VIIIc Skály V Údolí Roklice
Fessura 5c Sella
10 Maggio 5b Penia Di Canazei
Fessura 5c+ Penia Di Canazei
Nově komentované:
Cibule A Ocet 9+/10- Srbsko
Intergalaktické Substance IXc Ostaš
Finger In Harmonie 9 Frankenjura
Opičí Krok VIIb Tisá - Velké Stěny
Díky Bohu VIIc Křížový Vrch

 Nově v diskusi:
Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Expreska na Saxifraga, Stará Saxi | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni |

 Nové komentáře:
RIP | Re: Král Krasu | Král Krasu | Re: Otazka | Re: Otazka | Re: Otazka | Re: ach ty titulky | Otazka | Re: ach ty titulky | Re: ach ty titulky |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (76)
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)

 Nově v inzerci:
Černé dioptrické brýle (KEEN | Síte | Theory 44,5 | Jistítko pod Starostovou | Statická a dynamická lana | Puškáš - Tatry | Gabrielka - friendy a ballnuty | Vklíněnce v Ádru | Grand Canaria | ICT Dragon 2 Drytoolingové cepíny |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1537 
 Ne 
 1786 
 Nevím 
 1069 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.