LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Tohle tady lezou i báby s nůší.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12775
2.Votoček 12650
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10900
Hory:
1.Sejbal 8485
2.Groš 7968
3.Y 7876

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5754 lezců
1167064 cest
Nové přelezy:
Stanica 9/9+
Saxana 9+
Penumbral 11-
Bleu Blanc 7c+
Věčně Bez 9-
Raise The 10+
1, 2, 3 Im 9-
Corps Étra 7b+
Long Peach 7C
To Není Fu 7C+

Stěny
Lezecké centrum na Dlouhém Mostě - Dlouhý Most
Boulder club - Zákupy
Alpin Třebíč - Třebíč

Prodejny
SAMBAR sport Kladno - Kladno - Kročehlavy
Rock Point OC Olympia - Brno
Luna Rossa - lezecké chyty a stěny - Děčín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra a Stefano Ghisolfi: rozhovor na Youtube

Adam Ondra a jeho kamarád italský top lezec Stefano Ghisolfi si povídali o špičkovém lezení v hodinu dlouhém rozhovoru, který zveřejnil Adam Ondra na svém Youtube kanálu.

"Se Stefanem už se známe dlouho, a protože jsme se narodili ve stejný měsíc, děláme si legraci, že mám dva týdny tréninku navíc. Co myslíte, jaká je nejtěžší cesta, kterou Stefano zvládl vylézt jako kampus, tedy bez pomoci nohou? A jakou nejtěžší cestu jsem vylezl se zavázanýma očima? 😅
V rozhovoru vzpomínáme, jak jsme se Stefanem poprvé potkali a začali se účastnit soutěží. Shodli jsme se na tom, že nás atmosféra soutěží přitahuje, že je člověk při vrtání cest vlastně takový objevitel (když už těch koutů na Zemi k objevování tolik není) a že nás vlastně i mnohem víc nadchne, když pak cestu někdo zopakuje. Probírali jsme naši lásku k lezení v okolí italského města Arco 😍 (jsme oba ambasadoři Garda Trentino), poměrně podrobně jsme se bavili o vrtání a lezení Change ve Flatangeru a společných plánech,"
napsal Adam v upoutávce k rozhovoru, který vedli v angličtině, i když normálně spolu komunikují italsky.


Zde je ke zhlédnutí celý rozhovor:




Standa Holec   [úpravy] 08:07 28.04.2021Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Foto dne:

SP Chamonix
 Databáze cest:
Všechny cesty (185022)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Vitamín C VIIc Bělá U Děčína
Lipový Čaj VIIb Bělá U Děčína
Léćivé Svijany VII Bělá U Děčína
Letní Pohoda VI Bělá U Děčína
Rýmička IV Bělá U Děčína
Nově komentované:
Šepot Brouků Na Palouku VII Prachov
Severovýchodní Cesta VIIc Prachov
Lochputzer 6+ Frankenjura
Severovýchodní Cesta VIIc Prachov
Defekt VIIb Prachov

 Nově v diskusi:
Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Pomoc s lezením na pískovci | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Dobrá sekačka | Re: Není dobré přehlížet | Re: Není dobré přehlížet | Re: Sebevědomí vs. nejistí diktátoři | Re: Není dobré přehlížet |

 Nové komentáře:
Re: gratulace klukům | Re: gratulace klukům | Re: gratulace klukům | Re: Gratolace | Re: gratulace klukům | Gratolace | VPN | Odborníci | Re: osma | Síla rozvodů |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
SP v boulderingu Praha 2025 (36)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (20)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Pinch od Edelridu (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (10)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Prodám dětský univerzální velitelovy úvazek | Sháním lezce na výškové práce v Praze | Brzda EDELRID OHM II | Gemma | dětský celotělový úvazek | MAMMUT FIRST ZIP 4 | Holku z ostravska. | CT Alpine up | mobilní lezecká stěna | tatry |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1663 
 Ne 
 1912 
 Nevím 
 1183 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.