LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   “Nejdřív je climbing a potom polibek tvůj!” Jiří Korn.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
50.Zeman 9828
51.Mikulec 9798
52.Hovorka 9776
Bouldry:
50.F 8731
51.Šmejkal 8700
52. 8653
Hory:
10.Zaoral 5306
11.Sukačová 5270
12.Abt 5236

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5708 lezců
1142253 cest
Nové přelezy:
Amalthee 7b+
Popo 8a
Kato 8A
Motivation 7C
Omerta 8A+
Dnes Neumí 7C+
Festival E 8A
Maloskalsk 7C
Don Corleo 7C
Satan 7C+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Pojištění odpovědnosti pro členy ČHS

logo ČHSČHS uzavřel s pojišťovnou Kooperativa rámcovou smlouvu, na základě které budou členové ČHS starší 18 let automaticky kryti pojištěním odpovědnosti za újmu způsobenou na zdraví, životě či majetku jiné osoby. Pojištění platí od 1.1. 2021. ČHS to oznámil a svém webu.

Pojištění se vztahuje na členy, kterým je v daném kalendářním roce minimálně 19 let, a kteří mají na daný kalendářní rok platný členský průkaz.

Vztahuje se na události, ke kterým dojde na území ČR, a kryje odpovědnost za újmy, ke kterým dojde při provozování horolezectví a jeho disciplín, a také při rekreačním provozování běžných outdoorových sportů. Z pojištění jsou vyloučeny některé rizikové sporty, např. akrobatické lyžování, skoky na lyžích, jízda na sněžném či vodním skútru, motorové, vzdušné a letecké sporty apod.

Pojištění se vztahuje i na újmu způsobenou při profesionální sportovní činnosti a při organizovaných sportovních soutěžích, jedná-li se o horolezectví a jeho disciplíny.

Pojištění kryje i újmu způsobenou trenérem či cvičitelem s tím, že přednost má plnění z rámcové smlouvy upravující pojištění trenérů a cvičitelů, kterou uzavřel ČOV.

Limit pojistného plnění činí 4 mil. Kč, souhrnný limit pro všechny pojistné události v kalendářním roce je 50 mil. Kč. Spoluúčast pojištěné osoby činí 1000 Kč.

Viz:

horosvaz.cz: Pojištění odpovědnosti pro členy ČHS

Standa Holec   [úpravy] 17:34 27.11.2020Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Typo, překlep20:16:53 27.11.2020
ČHS uzavřel rámcovou s pojišťovnou Kooperativa smlouvu -> ČHS uzavřel rámcovou smlouvu s pojišťovnou Kooperativa
odpovědět 
 Re: Typo, překlep20:52:48 27.11.2020
Opraveno, díky!
 Standaodpovědět 

 smluvní podmínky22:07:56 27.11.2020
a dalsi podrobnosti?
tomasodpovědět 
 Re: smluvní podmínky06:02:19 28.11.2020
Přečti si článek znovu a věnuj zvl. pozornost posledním 2 řádkům.
J.odpovědět 
  Re: smluvní podmínky11:58:15 28.11.2020
A taky si to přečtěte komplet na ČHS a věnujte pozornost nebezpečným sportům. Golf??? Zlatý lezení, shodit někomu šutr na hlavu, pohoda, to mi klidně pojistěj. Ale jak praštim někoho sedmičkou železem do kolene, tak se nedoplatim. :-)
Jéňaodpovědět 
   Re: smluvní podmínky12:06:46 28.11.2020
Golfu se věnují lepší právníci,...tak pojišťovny maj strach s nima něco řešit.
odpovědět 

 Dobrá zpráva18:50:39 28.11.2020
Po čase opět dobrá zpráva. Ale mám jen dotaz, jak je  to s úplným povinným členstvím v ČHS všech členů oddílů. A také zda se ono pojištění vztahuje i na ně či pouze na zapsané trenery (ještě otázka - trenery s papírem - dokladem či bez.) Někdy totiž jistí i rodiče - jak členové ČHS tak nečlenové jak v oddíle tak i v lezení veřejnosti. Proto by asi bylo třeba tu vše objasnit...
Honzaodpovědět 
 Re: Dobrá zpráva12:14:46 29.11.2020
V diskusi na Lezci????? Ojoj...
odpovědět 

 Zlatej AV18:15:23 30.11.2020
Tak 18 nebo 19 let?
Mno ale jinak zůstanu u AV, kde to krytí je výrazně vyšší a platí i pro děcka...
odpovědět 

 Foto dne:
Giardino Di Nato
Manicuz E Prepuzio, 6b
 Databáze cest:
Všechny cesty (182255)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Přímá Varianta VIIb Rájec - Ptačí Stěny
Le Grain De Beauté 7A+ Fontainebleau
Tom Et Géry 7B Fontainebleau
J Stěna II Prachov
Balanc 5 Ohrada A Trhoň
Nově komentované:
Předávkování 7+ Velká
Los Mundos De Sintinga 7a Cogollos
Ležák 8+ Skály Pod Barborkou
Lůďova Anča 6A+ Rusava
Rajbásek 6+ Skály Pod Barborkou

 Nově v diskusi:
Konečně! | Rabotou FFA 9b+ | Re: Je Nago Otevrene | Re: Großglockner | Re: Je Nago Otevrene | Re: Je Nago Otevrene | Großglockner | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák |

 Nové komentáře:
Re: a je to tady | Re: Indoor Bouldering | Re: :-) | Re: :-) | Re: :-) | Re: Indoor Bouldering | Re: :-) | Re: Uroven | Re: :-) | Re: Indoor Bouldering |

 Kde to vře:
Zákaz lezení na Kozlovi (72)
Zákaz lezení Čtyři palice (68)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (22)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (21)
EP v boulderingu Řím, Itálie (20)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (19)
Na olympiádě 2028 bude samostatně rychlost, obtížnost i boulder (18)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (17)
Při nehodě ve wingsuitu zemřel španělský lezec Carlos Suarez (6)
Jazda Olympanov (6)

 Nově v inzerci:
Balkna A | Statická a dynamická lana | LaSportiva Cobra 40,5 | Scarpa Maestrale RS 3.0 | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | Petzl Sirocco | Ortovox Zoom, lopata a sonda G3 | Mammut Altitude Winter 195 | Gregory Targhee FT 45 | Evolv Shaman EU44 |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1555 
 Ne 
 1495 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.