LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Dobrej horolezec udělá s kruhem 4 metry. Skočí, přitáhne, sedne, stoupne a odrazí se.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
14.Bulička 11056
15.Smetanová 10972
16.Šofránko 10895
Bouldry:
14.Širůčková 10253
15.Indrák 10200
16.Pařík 10125
Hory:
5.Skopec 7324
6.Černý 6626
7.Šuraba 6607

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5753 lezců
1165840 cest
Nové přelezy:
Minisex 7C
Chameleon 9+/10-
Doldy Bast 9
Da Pazzo V 7c
Velkej Bej 9
Unplugged 8+/9-
Festivalov XIa/XIb
Minisex 7C
Starlight 9
Ma Cherie 9+

Stěny
Lezecká stěna Harcov - Liberec
Stěna Luh - ZŠ Vsetín Luh 1544 - Vsetín
Zimní stadion Kopřivnice - Kopřivnice

Prodejny
Mapis - mapové informační středisko - Praha 5
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Hradec Králové - Hradec Králové

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Himaláje v Boleslavi

3.11.2012 Mladá Boleslav

Himaláje v BoleslaviJedná se o horolezecký festival, který proběhne  3.11. 2012 od 14:00 do 21:00 hodin ve Vzdělávacím centru Na Karmeli.

Tento festival je zahájením prodejní výstavy fotografií, jejímiž autory jsou horolezci patřící do současné lezecké špičky. Výstava pak bude v centru Na Karmeli k vidění až do konce listopadu. Na této výstavě, která ponese stejný název, jako festival vystaví své fotky nejlepší lezci z celé republiky: Libor Uher, Radek Jaroš, Petr Mašek, Marek Holeček, Zdeněk Hrubý a již zesnulý Martin Minařík.

Na festivalu vystoupí s diashow dva hosté, prvním hostem je Petr Mašek a druhým čestným hostem bude Radek Jaroš. Každý bude mít projekci trvající hodinu a půl a na konci festivalu proběhne s oběma hlavními aktéry beseda.

Součástí festivalu budou projekce Horolezeckých filmů, které poběží ve dvou místnostech ve smyčkách celý den. Dále na festivalu proběhne exhibice ve slackline(chůze po laně).

Během celého odpoledne si lidé budou moci vyzkoušet horolezeckou stěnu, chůzi po slacklajně a občerstvit se ve stánku se stáčeným vínem a točeným pivem.

Festival je určen pro každého, kdo má rád hory, lezení, dobrodružství a adrenalinové sporty. Touto akcí bych ráda oslovila širokou veřejnost, která nemá běžně možnost se o tomto zajímavém, vzrušujícím a krásném sportu něco dozvědět. Ráda bych lidem tento svět přiblížila a dala nahlédnout pod pokličku zajímavému životu, který tito sportovci žijí.

Himaláje v Boleslavi

Monika   [úpravy] 22:29 23.10.2012Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Trebenna West
 Databáze cest:
Všechny cesty (184926)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Océano Naranjo 6c Zervreilahorn
Varianta Přes Nos 6 Skály Proti Dívčímu Kameni
Božská Kája VIIc Čížkovy Kameny
C'est La Vie IXa Čížkovy Kameny
Off The System 8A Fionnay
Nově komentované:
Budvarka 7 Skály Proti Dívčímu Kameni
Tajná Mise 6B+ Ostaš
Triáda 6A+ Zvůle
Der Lange Weg 7 Gosaukamm
Der Lange Weg 7 Gosaukamm

 Nově v diskusi:
Re: Pomluva | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Oprava | Re: Pomluva | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Studenské skály nález karabin | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Studenské skály nález karabin |

 Nové komentáře:
Re: Cesta z města | Re: Cesta z města | šišmarjá | Re: Choceňskej námrdelník | Re: Paráda! | Paráda! | Re: Řezník ze sklepa... | důkaz | Re: Kvalita skály | Re: Parohy |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (83)
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (15)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
SP v boulderingu Praha 2025 (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
SP v boulderingu Praha 2025 (8)

 Nově v inzerci:
Gemma | dětský celotělový úvazek | MAMMUT FIRST ZIP 4 | Holku z ostravska. | CT Alpine up | mobilní lezecká stěna | tatry | Helma Black Diamond | Maglajzáky | Scarpa drago |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1619 
 Ne 
 1869 
 Nevím 
 1141 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.