LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   co žere zima ? fyzičku a morál...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Žebříček
Cesty:
30.Lank 10290
31.Kohout 10290
32.Reich 10254
Bouldry:
30.Bulička 9150
31.Majdloch 9125
32.Ďurech 9106
Hory:
9.Procházková 5670
10.Zaoral 5306
11.Sukačová 5270

Výsledky
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)
ČP v bouldru Praha (15.02)

Deníčky
5700 lezců
1136842 cest
Nové přelezy:
Welcome To 7C
Loupež Chy 7C+
Filcáky SD 8A/8A+
Filcáky 8A
Perný Den 8B
Masakr 7C+
The Wild E 8a
FOX Racing 7C
Metallica 9+/10-
Escalade A 7c

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Mariánské lázně - Mariánské Lázně
Eliass - Ostrava

Prodejny
Keen Concept Store - Futurum Ostrava - Ostrava 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Ksport - Třinec

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Urban Boulder Race 2017

Druhý ročník závodu Urban Boulder Race se uskutečnil 7. října 2017. 206 závodních kousků poměřilo své síly na 21 kvalifikačních boulderech na Vltavské, u Metronomu, ve Vnitroblocku a v Kasárnách Karlín.




Urban Boulder race 2017

foto by © Jan Kovy


Osm nejlepších kluků a holek postoupilo do večerního finále v Továrně, kde následovala i afterparty s dojezdem v Crossu.
Oproti loňskému ročníku bylo letos novinkou možnost zadávání výsledků na webu akce přímo v průběhu závodů a jiný systém finále, kdy se na prvních dvou boulderech snížil počet finalistů na čtyři a ti se potom utkali v rychlostním duelu. Vyhráli Míša Matúšová
a Rishat Khaibullin .

Celkové výsledky najdete zde,  .


Urban Boulder race 2017

foto by © Jan Kovy



Urban Boulder race 2017

foto by © Jan Kovy



Urban Boulder race 2017

foto by © Jan Kovy


Za velké ponaučení na příště si bereme afterparty, která se kvůli nočnímu klidu moc nekonala. O to lepší ale bude příští rok :)

Děkujeme celému realizačnímu týmu za ochotu a obrovské nasazení. Akce Urban Boulder Race je realizována za finanční podpory Hlavního města Prahy a městské části Praha 7. Děkujeme také všem participujícím firmám, jmenovitě pak Red Bull, Event Support, Alturas, Horoguru, Rafiki, Rock Point, Patagonia, Vnitroblock, Ocún, Kasárna Karlín, Továrna, Edelrid, Lokalblok, lezecké centrum Smíchoff, Joker Cider
a Rafo. Mediálně nás podporuje eMontana, horyinfo.cz, lezec.cz, lideahory.cz a pohora.cz.
Děkujeme všem.


Urban Boulder race 2017

foto by © Jan Kovy



Urban Boulder race 2017

foto by © Jan Kovy



Urban Boulder race 2017

foto by © Jan Kovy



Urban Boulder race 2017

foto by © Jan Kovy



Urban Boulder race 2017

foto by © Jan Kovy



Urban Boulder race 2017

foto by © Jan Kovy



Urban Boulder race 2017

foto by © Jan Kovy



Urban Boulder race 2017

foto by © Jan Kovy



Urban Boulder race 2017

foto by © Jan Kovy



Urban Boulder race 2017

foto by © Jan Kovy



Urban Boulder race 2017

foto by © Jan Kovy



Urban Boulder race 2017

foto by © Jan Kovy



Zdroje:

Více informací a fotek najdete na facebookové události 1url.cz/@ubr2017, video tam taky brzy bude.


Karča & Jurda   [úpravy] 09:18 10.10.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Boulder10:52:54 10.10.2017
Prvni vec co me napadla bylo: "Tohle uz je trochu prehnane". Pak jsem si uvedomil, ze je to mnohem lepsi nez kartacovani, takze jen tak dal :D
odpovědět 

 Super!!!11:25:33 10.10.2017
Top lezecká akce roku! Malý Mejcup? Moc děkuju Karče i Jurášovi! Už se moc těším na příště :D. Originální závod pro všechny...nikdy nevíš co ochutnáš :)
Tomodpovědět 

 ?11:37:00 10.10.2017
kde je nějaká příroda?
dotazodpovědět 
 Re: ?12:30:42 10.10.2017
"urban = mestsky", v tom AJ slovicku nic o prirode neni ;) Kdyz se ti to nelibi, tak na to nekoukej a nejlip o tom ani necti, ale uplne nejlip to hlavne nekomentuj... ja tam sice nebyl, ale je to rozhodne dobry pocin. Krome toho lezec ma byt vsestranny, ze... zula, vapno, pisek, cihla, zed :D
michalodpovědět 
  Re: ?14:37:59 10.10.2017
Hřebík, klika, zámek, kajak :-)
odpovědět 
   Re: ?14:57:55 10.10.2017
betelné kajak, čárka na špici?
odpovědět 
 Re: ?15:43:08 10.10.2017
Ve své podstatě hrozná kravina. Přijde mi opravdu dementní lézt ve městě po špinavých a ptáky posraných stavbách. Na druhou stranu by mi vůbec nevadilo, kdyby se všichni ze skal přesunuli do města. Konečně by byl klid :-)
odpovědět 
  Re: ?16:59:34 10.10.2017
Ve svý podstatě geniální nápad. Původní idea horolezectví je přijít pod problém (horu, cestu, boulder) a problém vyřešit. Industriál je téhle idei nesrovnatelně blíž než překližka, kde se problémy naopak uměle vytvářej. Ve městě vznikly stavebními procesy, které ignorují lezecké zájmy, zajímavé lezecké problémy. Stejně jako v přírodě vznikly geologickými procesy, které ignorují lezecké zájmy, zajímavé lezecké problémy.
honzaodpovědět 
   Re: ?19:05:30 10.10.2017
Mě ta tvoje logika nedává smysl. Podle mě z nějakýho nápadu (chceš-li idei) nedělá lepší (nebo geniální) prostý fakt, že byl dřív, než jiný nápad. Podle mě je to prostě jen jiný nápad, jiná kvalita. Původnost se vůbec strašně přeceňuje.

Btw. když lpíš na té původní idei - nevíš, jakou měl kdo motivaci vylézt na nějakou horu - původní idea mohla být proslavit se; něco dokázat; proslavit svou zemi; zaplnit prázdné místo na mapě...atp. Vyřešit problém mohlo být jen sekundární, nutné zlo :)
R.odpovědět 
    Re: ?21:54:30 10.10.2017
Mne nedava smysl logika ani jednoho z vas.
odpovědět 
     Re: ?19:29:08 13.10.2017
Ale osvětlit jsi to nemohl...žádné překvapení. Dikuze na netu jsou ideální místo pro kritiku bez věcného vysvětlení.
R.odpovědět 
    Re: ?10:59:40 11.10.2017
Na "původní" se vyser. Prostě mi přijde lepší překonávat existující problémy (lézt - třeba po horách nebo stavebních konstrukcích), než uměle vytvářet nový (kartáčovat kameny, šroubovat chyty) a pak je překonávat. Nejen v lezení.
honzaodpovědět 
     Re: ?19:27:49 13.10.2017
Asi jsi mě špatně pochopil. Já na původní seru.
R.odpovědět 
    Re: ?10:59:52 11.10.2017
Zkus Staré pověsti české, tu o Praotci Čechovy...
Pták ohnívákodpovědět 
     Re: ?19:30:02 13.10.2017
Nezkusím :) Musel bys mi říct proč.
praotec Ohnivákodpovědět 
  Re: ?12:22:08 11.10.2017
soulhas...víc urban závodů!!!
odpovědět 

 hustyy !!14:15:31 13.10.2017
wow, vypada to huste . jen tak dal . za me palce nahoru :)
wondrisodpovědět 

 Foto dne:
Mevlana
Ten Ten Konglomera´da L2, 9
 Databáze cest:
Všechny cesty (181632)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
For Shepherds And Climbers 6b Krraba
The Lost Wish 6c Krraba
Gjak Blu 7a Krraba
Filcáky SD 8A/8A+ Vyhlídková Skála
Temps De Neu 6b+ Pinell De Brai
Nově komentované:
Bez Fakáče Na Pankáče Long 8A Panteon
Bez Fakáče Na Pankáče Long 8A Panteon
Pro Malý A Silný 7A Panteon
Bez Fakáče Na Pankáče Long 8A Panteon
Pro Malý A Silný 7A Panteon

 Nově v diskusi:
Re: Dotazník | Re: Vltavské Žula s dětmi | Re: Vltavské Žula s dětmi | transparentnost zaručena. | Re: Vltavské Žula s dětmi | Re: Dotazník | Dotazník | Je Nago Otevrene | Frankenjura | Re: Vltavské Žula s dětmi |

 Nové komentáře:
Re: Podnět k zamyšlení | Re: Bloudek chce zase přidat | Re: Podnět k zamyšlení | Re: jiný job? | Re: jiný job? | Kam nejezdit | Borci | Re: Podnět k zamyšlení | Re: Podnět k zamyšlení | Re: Vítr v zádech |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (65)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (22)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (21)
Film: Adam Ondra a boulder Soudain seul 9A (16)
Jazda Olympanov (15)
Uganda 2025 (14)
Realizace 10? (12)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Tragická lavinová nehoda v Ťažké (České) dolině v Tatrách (11)

 Nově v inzerci:
Podvodník Marek Žáček | Statická a dynamická lana | Prodám posilovací desku | La Sportiva za odvoz a něco... | Průvodce El Chorro | Evolv Kira Lady 37,5EU | Dámske luxusní menšestrove zvoňáky | Lezečky Scarpa Booster 42,5 EU | Fajn chlap | Scarpa Phantom Tech 43.5 |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1136 
 Ne 
 1105 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.