LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nelez do cesty na kterou nemáš!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12556
2.Šindel 12525
3.Trojan 12222
Bouldry:
1.Volf 11353
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5708 lezců
1141867 cest
Nové přelezy:
Schizofrén 8b
Bae E Isco 8a
Carlo Mont 7c+
Palpito Te 7b+
Connection 7C/7C+
Small Figh 7A
Lomítko 7C
Magické Ok 7C+
Baby Box Xa
Nucený Výs Xa

Stěny
Bouldering za oponou - Měnín
K2-Poprad - Poprad
Sportcentrum Forea - Lanškroun

Prodejny
ALPI SPORT CENTRUM - Příbor
Namche - Outdoor, Travel & Climbinig Center, s.r.o. - Praha 8
HUDYsport - Hřensko

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Lanex Cup Trutnov

Čechy

poutakNa fungl nové stěně se lezlo tuto sobotu (29.11.2003) v Trutnově finále dalšího ze série závodů dětí a mládeže v lezení na obtížnost Lanex Cup. Výsledky jsou ode dneška na příslušné stránce ČHS stejně jako aktuální pořadí i české části Lanex Cupu a dojmů jsme si odnesli zase bohatě, byl to prostě bezva zážitek.

Mrkněte na pár fotek. Komentář kompetentních (Houmyho), který by zhodnotil celou letošní sérii, máme přislíbený po nadcházejícím víkendu, kdy se čeká poslední letošní závod série, a to v Děčíně - Bělé.

Nová stěna
Nová stěna, slavnostně otevřená těsně před sobotním finálem Lanex Cupu

Stará stěna
Stará stěna, na níž se lezly kvalifikační cesty

Ráďa Šifra - kvalifikace chlapci A.
První kvalifikační cesta nejmladších kategorií - leze Radovan Šifra

Hlavní pořadatel Martin Macek dává instrukce nejmladším závodníkům.
Hlavní pořadatel Martin Macek dává instrukce nejmladším závodníkům

Komín a převis na nové stěně -finálové cesty
Komínem i přes převis vedly finálové cesty na nové stěně v Trutnově, která je stejně jako ta stará ve sportovním areálu základní školy Komenského

Standa   [úpravy] 17:42 02.12.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Komín22:36:31 02.12.2003
Ty jo, lezení komínem, to je teda něco. To bych byl na tuty poslední.
A koukám, Stando, že Bětce se to závodění nějak zalíbilo. Aby na jaře nelezla líp než my.
Hopodpovědět 

 Materiál opláštění stěny11:35:20 03.12.2003
Možná to bude někoho zajímat :o) Ta stěna je mimochodem použitým materiálem velmi zajímavá. Jsem překvapen, že se někdo odhodlal opláštit tak velkou stěnu deskami OSB. Pro soukromé temné bouldrovky, materiál vskutku ideální. Dřevoštěpkové desky vykazují podobné parametry jako překližka při podstatně nižší pořizovací ceně. Pro orientaci, v tloušťce 18 mm se cena s daní pohybuje okolo 160,- korun za metr. A navíc jsou i krásný.
Azbestodpovědět 
 Re: Materiál opláštění stěny12:13:23 03.12.2003
jestli se nepletu, tak v trutnove je OSB tl.20mm nebo 22mm a u te si troufam tvrdit, ze cena bude vyssi nez za preklizku 15mm, prave totiz resim dilema jaky material na stenu a zatim mi to vychazi lepe pro preklizku, mate nekdo zkusenosti s OSB 18mm na vetsi stene cca 100m2?
jinak stena v trutnove je moc pekna, na fotce neni videt jeste jeden komin, peknej rozporak, decka mely co delat, aby to roztahly, co je na ni spatne jsou podle me moc blizko borhaky cca po 1m o to je fakt moc blizko, to clovek furt jenom cvaka a nahore neutahne lano
jakubodpovědět 
  Re: Materiál opláštění stěny09:30:35 15.12.2003
s těma preskama to ale pořád ještě jde vyřešit.Můžeš cvakat objednu.
lenčaodpovědět 

 stěna09:29:09 19.12.2003
nevím jak jsi to počítal, ale konkrétně tato stěna vyšla zatím město sakra lacino. Cca 300 m2 vyšlo na necelý půl milion. Tak nevím jestli se dostaneš pod...
já a frenky(stavitel)
já a frenkyodpovědět 

 Foto dne:

Kyzovatá
 Databáze cest:
Všechny cesty (182203)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
8. Zprava Na Plotne 9- Davle
Schizofrénia 8b -
Footrix 7B Fontainebleau
Aprendiz De Fakir 7a Loja
Karkatrepos 7a Loja
Nově komentované:
Poslední Kapka Xa Labské Údolí - Pravý Břeh
8. Zprava Na Plotne 9- Davle
Maria Regina II. 7C+ Ostaš
Zubří Trik IV Děčínský Sněžník
Peromania 7a+ Loja

 Nově v diskusi:
Re: Je Nago Otevrene | Re: Großglockner | Re: Je Nago Otevrene | Re: Je Nago Otevrene | Großglockner | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Hotel v Ádru |

 Nové komentáře:
Je tady volno? | Re: H | Re: H | Re: D | Re: H | Re: zvláštní závod | Re: zvláštní závod | Re: Valná hromada ČHS 2025 | Re: Valná hromada ČHS 2025 | Díky za takovýho tátu |

 Kde to vře:
Zákaz lezení na Kozlovi (80)
Zákaz lezení Čtyři palice (68)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (28)
Jazda Olympanov (24)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (20)
EP v boulderingu Řím, Itálie (19)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (16)
Při nehodě ve wingsuitu zemřel španělský lezec Carlos Suarez (6)
Nové díly horolezeckých podcastů Jana Čaje Šálka (5)
1. sólo zimní přechod hlavních vrcholů masivu Gran Sasso, ITA (4)

 Nově v inzerci:
Evolv Shaman EU44 | Švýcarská dalniční známka - roční | Batoh Berghaus Crusader 90+20 | Spolulezeni Pavla | Skialp lyžáky La Sportiva Vega MP 26, Flex 125 | Nepromokavá bunda Mountain Equipment Makalu Gore-Tex | Lezení Vertikon Zlin | Minimálně použité lezečky RP EUR46 | Mallorka | Parťák na lano. A možná i na život |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1468 
 Ne 
 1408 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.