LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Zaber! A trochu výraz při tom!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
Buližení (08.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)

Žebříček
Cesty:
28.Vlk 10446
29.Kolomazník 10444
30.Fajkoš 10416
Bouldry:
28.Širůčková 9550
29.Vaňous 9428
30.Svoboda 9406
Hory:
15.Sukačová 5270
16.Abt 5236
17.Najman 4632

Výsledky
ČP v bouldru Praha (15.02)
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)

Deníčky
5698 lezců
1156902 cest
Nové přelezy:
Tak Pravil 7C+
Good Morni 7C
Bella Ciao 7C
Bella Ciao 7C+/8A
Nádhera Xa
Hrana 1624 9
Senzación 7b+
Bolting Ad 7c
Hulk 7c+
Parretico 7b

Stěny
Lezecké centrum Ruzyně - Praha 6
K2-Žilina - Žilina
Sokolovna - Lomnice nad Popelkou

Prodejny
NěcoNavíc.cz - České Budějovice
HUDYsport - Brno
HUDYsport - Havířov

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Jak to vidí ptáci

Třetí snímek

Tak tu máme 3. díl z 10 v naší poznávací soutěži. V tom minulém jsem začal Tisou, přišlo mi spousty správných odpovědí, ale naprostá většina až po vyzrazení,

proto jsem odpovědi nezapočítal a zařadili jsme s Jirkou nový snímek. Byla na něm Frankenjurská oblast Bärenschluchwende (jako správnou odpověď jsem počítal i Püttlachtal).

Uhodli to:
Tomáš Ščerba, Jirous, Jakub Hlaváček a Lukáš Drbohlav.


Třetí letecký snímek



Správnou odpověď se dozvíte s novou otázkou vždy za týden. Výherce celé soutěže bude vylosován z těch, kteří odpoví správně na všechny, nebo nejvíce otázek.

Takže, poznejte oblast číslo 3, odpovědi zasílejte na mail do 18.6.2006.


Minulý snímek Bärenů



Další oblast je zase, tak jak bychom ji viděli na mapě (sever nahoře). Zkusím opět něco lehčího. Jestliže si myslíte, že jste ji poznali, pošlete mi odpověď do 18.6. na e-mail: luky@lezec.cz používejte prosím, nadpis: SOUTĚŽ.
Opět jsem našel mejly s jiným nadpisem (byla-li v nich správná odpověď, naposledy jsem je zařadil). Ode dneška již NEBUDOU POČÍTÁNY.

Bohužel někteří z vás moc nečtou, zadání soutěže (komentáře, nadpis odpovědí, pravidla soutěže vůbec). Proto jsme po prozrazení zakázali komentáře.

Proto znovu zopakuji pravidla soutěže:
Úkolem je poznat lezecké oblasti na satelitních nebo leteckých snímcích. Bude jich celkem 10 a každý týden se objeví na našich stránkách nová fotografie. Správnou odpověď se dozvíte s novou otázkou vždy za týden. Výherce celé soutěže bude vylosován z těch, kteří odpoví správně na všechny, nebo nejvíce otázek.

Pamatujte: ještě se stále můžete zapojit, vyhlášení je až po zakončení všech 10-ti dílů. Vyhrát může i ten, co se zapojí do soutěže až teď.

Luky   [úpravy] 15:13 16.06.2006Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Ankatal Wand
Hohl, 9-
 Databáze cest:
Všechny cesty (181533)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nové Odpoledne 6 Domoradice
Cizinec Na Pobřeží 6- Domoradice
Paon Dans Ta G.... 7a Manikia
Le Con D`or 6b Manikia
Mort Au Sphinx 6b+ Manikia
Nově komentované:
Koronavirus 6B Panský Les
Karanténa 5C Panský Les
Marinované žebro 7A Panský Les
Manželský Slib 6+ Bechyně
Šílený Tanec XIa Labské Údolí - Levý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: AO už nehraje hru na lezci ? | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Re: Nejlepší lezec historie. | Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov |

 Nové komentáře:
Re: prevence je základ | Re: prevence je základ | Kolik dnů | Re: prevence je základ | Re: prevence je základ | Re: prevence je základ | Re: prevence je základ | Re: To je zase debilní disciplína... | Re: prevence je základ | Re: prevence je základ |

 Kde to vře:
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (65)
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Chris Sharma: video záznam z přelezu cesty Sleeping Lion 9b+ (22)
Adam Ondra vylezl boulder Soudain seul 9A ve Fontainebleau (22)
Český pohár 2025 v boulderingu 1. kolo (12)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
SP mládeže ve skialpinismu Slovensko: (11)
Tragická lavinová nehoda v Ťažké (České) dolině v Tatrách (11)
Realizace 10? (10)
Will Bosi: druhý přelez cesty Excalibur 9b+ v Arcu (10)

 Nově v inzerci:
Set karabin a expresek | Kletterführer Elbsandsteingebirge Ostteil | Kletterführer Elbsandsteingebirge Südteil | EVEREST | EVEREST | Statická a dynamická lana | Lezečky Ocún Havoc vel UK - 7 / EUR - 41 | Scarpa Booster 42,5 EUR | Různé lezecké vybavení | Dodávka k cestování pro dva |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 217 
 Ne 
 166 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.