LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Já slabě písknu, ty silně táhni.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
SP obtížnost, rychlost Indonesie (02.05)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12362
2.Šindel 12319
3.Trojan 12262
Bouldry:
1.Volf 11300
2.Konečný 11275
3.Stráník 10906
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)
Kontinentální pohár a MČR v ledolezení (07.12)

Deníčky
5684 lezců
1152066 cest
Nové přelezy:
La Male 7c
A.C.A.B. 8c+
Liga Mistr 7C
Dismas 7C
Viva Oliwa 8A
Dante Alig 7C
Opera Dant 7C+
Opera Dant 7C
Efekt Uboc 8A
Mister Old 8A+

Stěny
Bouldering za oponou - Měnín
Areál sportu - Bystřice nad Pernštejnem
BoulderClub Brno - Brno

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Futurum - Ostrava 1
Rock Point - NC Šestka - Praha 6 - Ruzyně

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

13cup už tuto sobotu

28. ledna 2017 Praha Stodůlky

Už tuto sobotu 28. ledna se na stodůlecké Třináctce uskuteční první boulderové závody. Pro širokou veřejnost bude třemi stavěči Vildou Chejnem, Viktorem Pařízkem a Cyrilem Kratochvílem připravena padesátka boulderů všech obtížností. Na své si tedy přijde opravdu každý.

Závodit se bude stylem „vylez vše, co můžeš“. Hlavním hodnotícím kritériem tedy bude počet vylezených boulderů. Závodníci budou rozděleni do dvou kategorií, ve kterých se bude soutěžit o věcné ceny a originální poháry. Jako bonusovou kategorii vyhlásíme nejlepší smíšené dvojice ve složení muž – žena.

Nějakou tu věcnou a finanční cenu si může odnést každý! Specialitou těchto závodů budou žolíkové bouldery ohodnocené finanční prémií. Částka se rozdělí mezi úspěšné pokořitele. Na závěr proběhne losování o věcné ceny a poukazy do lezeckého krámku, které lze použít pro nabití na účet a vychodit na stěnu.

Pro sobotní Třináctkap bude vyhrazeno horní patro boulderu. Prezence bude probíhat od 11.00, na přelézání se lezci mohou vrhnout odbitím poledne. Časový limit je 6 hodin. Registrace a prezence bude umožněna i během závodu. Jakmile hodinová ručička protne šestku, závod bude ukončen a o půl hodiny později vyhlásíme výsledky.

Po skončení závodu je tu skvělá možnost spláchnout vítězství a suchý krk na baru se třemi druhy čepovanými pivy a doplnit síly v dobré restauraci.

DO STŘEDY 25. LEDNA PLATÍ ZVÝHODNĚNÉ STARTOVNÉ 200 KČ. PŘIHLÁŠKY JSOU MOŽNÉ I PŘES MAIL INFO@TR13.CZ A PLATBA PŘEVODEM. POTÉ SE LZE PŘIHLÁSIT POUZE NA MÍSTĚ V DEN ZÁVODU, KDE STARTOVNÉ BUDE ČINIT 250 KČ.

www.stenastodulky.cz

13cup - ceny

Tomáš Kubíček   [úpravy] 12:23 23.01.2017Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Stavění09:39:11 24.01.2017
Můžu se zeptat, kdy se bude stavět?
Marekodpovědět 
 Re: Stavění22:53:00 24.01.2017
Kvuli zavodum bude od zitra do patku horni patro uzavreno. V sobotu bude pro potreby zavodu rezervovano asi do 18.30.
TomasKubicekodpovědět 

 Foto dne:

Bobulka
 Databáze cest:
Všechny cesty (181068)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Maleïda 7c Mas De La Penya
A.C.A.B. 8c+ Coll De Nargó
Dismas 7C Rudawy
Viva Oliwa 8A Rudawy
Gravity Kills 7B+ Rudawy
Nově komentované:
Poker Face 7C+ Tábor - Lužňák
Poker Face 7C+ Tábor - Lužňák
Ermitáž 9 Petrohradské Skály
Ermitáž 9 Petrohradské Skály
Another Brick In The Wall 7b Chulilla

 Nově v diskusi:
Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Bouldry Velá, Držková | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? |

 Nové komentáře:
Kloboucek | Re: Článek | Článek | Článek | Re: !!! | Re: !!! | Re: kdo ještě | !!! | Je hustá | Re: kdo ještě |

 Kde to vře:
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
Will Bosi: druhý přelez cesty Excalibur 9b+ v Arcu (8)
Adam Ondra: boulder El Elegido 8B+ na flash (5)
Honza Štípek se zařadil mezi české 9 áčkaře (4)
Seb Bouin: prvovýstup nejtěžší cesty v Číně El Gran Cabrón 9b (2)
Eva Matějovičová 8. ve skialpovém sprintu na SP ve Španělsku (2)
Seb Berthe: 2. opakování Dawn Wall na El Capa (2)
Lenka Poláčková (SVK): nejrychlejší ženský výstup na Aconcaguu (1)
SP v ledolezení Saas Fee (SUI): Aneta Loužecká 3. v rychlosti (1)

 Nově v inzerci:
STANOVÉ KOLÍKY - SET 8+1 | Průvodce | Direct Alpine pants Midi 3 | Asolo Eiger XT EVO vel. 42 | Průvodce ARCO 2015 | haršajzny Dynafit 80 | Skialpy Dynastar legend | Statická a dynamická lana | Dynafit TLT 5 Mountain | Ostrava lezení |

 Anketa:
Jaké technologie nebo aplikace používáte při lezení a jak vám pomáhají?
 GPS a mapové aplikace 
 1131 
 Lezecké aplikace pro sledování výkonu 
 1042 
 Sociální sítě pro sdílení a inspiraci 
 888 
 Vzdělávací aplikace pro techniky a trénink 
 931 
 Aplikace pro evidenci a sdílení výstupů 
 777 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.