LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lepší starej horolezec, než mrtvej hrdina.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP Soul KOR (21.09)

Žebříček
Cesty:
19.Vlk 10868
20.Melen 10848
21.Novák 10831
Bouldry:
19.Šípek 10000
20.Štípek 9956
21.Lavička 9950
Hory:
19.Punčochář 3751
20.Cibulka 3582
21.Petr 3385

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5763 lezců
1170518 cest
Nové přelezy:
Colosseum 7C
One Move 7c
Kompressor 8a
Beta Centa 9+
Velikonočn 9/9+
Triebwerke 10
La Cucina 8a
Patatas Br 7c+
Graue Emin 9
Tlustí Chl 9+/10-

Stěny
Mariánské lázně - Mariánské Lázně
Olberg lezecká stěna - Blansko
Eset Centrum - Praha 2

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point - NC Eden - Praha 10
HUDYsport - Frýdek - Místek

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Akreditovaný kurz MŠMT

-reklama-

Instruktor lezení na umělé stěně
Instruktor skalního lezení

Nové kurzy pro instruktory na umělé stěně a pro instruktory skalního lezení v Lezeckém centru na Ruzyni

Lezete a chcete mít možnost si tím přivydělat i nějaké peníze? Nebo uvažujete o vedení zájmového kroužku ve škole či jiném sportovním zařízení? Pak zkuste účast na kurzu pro instruktory na umělé stěně. Lezecké Centrum Praha Ruzyně vypisuje na březen školicí kurzy pro získání licence instruktora na umělé stěně. Navíc nově je možnost se účastnit i kurzů pro získání licence instruktora skalního lezení.
Kurzu instruktor lezení na umělé stěně se můžete zúčastnit ve dvou blocích a to o víkendech 10.–12.03. 2017 a 24.–26.03. 2017 a dále volně dle individuální lezecké praxe po dohodě s organizátory.
Cena kurzu je 3 800,- Kč a při prodloužení licence je cena 1500,- Kč.

Kurz instruktor skalního lezení se bude konat během čtyř víkendů. 
První část výuky bude probíhat na lezecké stěně Ruzyně v termínech 10.-12.3.2015  a 24.-26.3. 2017. 
Druhá část kurzu se bude konat na skalách v termínech 5.-7.5. 2017 a 12.-14.5. 2017. 
Cena kurzu instruktora skalního lezení je 7500,- Kč a prodloužení licence je za 4000,- Kč.


Po úspěšném zakončení kurzu získáte licenci, která vás opravňuje k požádání o živnostenský list v dané oblasti. Kurzy jsou akreditované MŠMT v rozsahu 150 hod.

Absolventům jednoho typu kurzu poskytujeme slevu 2000,- Kč na druhý kurz. Více na http://lezeckekurzy.cz/index.php/cs/akreditovane-kurzy.

Přihlášky zasílejte e-mailem na kurzy@lezeckekurzy.cz. Vaše otázky zodpovíme také na čísle +420 608 983 181. 


Pokud se rozhodnete kurzu zúčastnit, můžete využít 10% slevy na materiál firmy Singing Rock v e-shopu www.prolez.cz.

logo Ruzyněprolez


Partnerem projektu instruktor na umělé stěně a na skalách je firma Singing Rock.

Singing Rock



Novinky ze stěny


Příměstský lezecký tábor
Během školních prázdnin a dnů volna pořádáme pravidelné příměstské tábory s lezením. Tyto příměstské tábory jsou určeny jak pro děti, které již mají s lezením nějaké zkušenosti, tak i pro děti, které dosud s lezením do styku nepřišly a rádi by si jej vyzkoušely. Tábory pořádáme pro děti od 4 let. Věk není tak důležitý. Rozhodující je, aby Vaše dítko přežilo celý den bez Vás a mohlo si tak  tábor užít s ostatními dětmi :-).

Letní lezecký tábor
Letní lezecký tábor je určený pro děti od sedmi let, ale nebráníme se i mladším lezcům - už od pěti let. Na dětský lezecký tábor je možné se přihlásit i bez absolvování našeho lezeckého kroužku. Tábor je určen i úplným začátečníkům. Pokud si nejste jisti, jestli by vaše dítě tábor zvládlo, zavolejte nám a vše si vysvětlíme a zvolíme ten nejlepší postup, tak aby si vaše dítě tábor užilo.

Letní soustředění
Soustředění jsou vhodná pro starší děti. Soustředění v Juře je pro děti zvládající jištění prvolezce na stěně. Cílem soustředění je zdokonalení techniky a pohybu ve skalním terénu. Děti si dobře zalezou na odjištěných cestách.

Skalní kurz pro děti
Skalní kurz pro děti je určen dětem, které zvládly základy lezení na umělé stěně a rády by si vyzkoušeli lezení venku na skalách. Pořádáme 3 typy kurzů – pro rodiče s dětmi, pro začínající i pokročilé a pro pokročilé. U prvních dvou kurzů není podmínkou předchozí zkušenost s lezením.

   [úpravy] 16:25 31.01.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (185578)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Blok 5 - 5 7A Spiluck
Never Say Never 7A Kjugekull
Super-ghetto 7B Kjugekull
Rocketerr 7A Kjugekull
Colosseum 7C Kjugekull
Nově komentované:
Pětistrunná Varianta VIIIb Prachov
Luce Di Speranza 7a+ Val Masino
O Kolečko Navíc Xa Labské Údolí - Levý Břeh
Schenghenské Hranice 4 Bor
O Kolečko Navíc Xa Labské Údolí - Levý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: Kavčí lom | Re: Kavčí lom | Re: skály pro děti | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Sportovky Schladming | Sportovky Schladming | Re: Skalni lezeni Brazilie |

 Nové komentáře:
Re: Normálka | Krása | Normálka | Re: Zakaz ? | Gill | Re: Technická pzn. | Re: Technická pzn. | Re: Technická pzn. | Re: Technická pzn. | Re: Technická pzn. |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
Alpská „hurá akce” (23)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
Denis Urubko a Maria Cardell: prvovýstup alpsky na Nanga Parbat (8)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (7)

 Nově v inzerci:
Horolezecké boty vysoké Zamberlan, vel. 41 | eathered Friends Volant péřová bunda XXL | Ocún Striker 38,5 | Horský vůdce | Statická a dynamická lana | VÝŠKOVÉ PRÁCE NASTÁLO V PRAZE 360-520 Kč/hod 76 000 až 89 000/M | Pár - lano dvojité/poloviční Tendon Master 7,8mm 60m | Sháním lezce na výškové práce v Praze | Sir Joseph Koteka II 500 200cm | LS Aequilibrium LT GTX |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1864 
 Ne 
 2124 
 Nevím 
 1369 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.