LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Climb now, work later ;)
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
SP obtížnost, rychlost Indonesie (02.05)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12362
2.Šindel 12319
3.Trojan 12262
Bouldry:
1.Volf 11300
2.Konečný 11275
3.Stráník 10906
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP v ledolezení Saas Fee (24.01)
MČR v ledezení na rychlost 2025 (15.01)
Kontinentální pohár a MČR v ledolezení (07.12)

Deníčky
5684 lezců
1152042 cest
Nové přelezy:
Padhofla 8c
Celia 8a
Hugo In Po 8a+
So Sexy 8a+
Kyros 7c
Solo Fly 7c
Portatore 8a
Born To Cl 8a
Kyros 7c
Kyros 7c

Stěny
Stěna Černožice - Černožice nad Labem
HK Ostaš - Police Nad Metují
ZŠ Planá - Planá

Prodejny
HANIBAL - Praha 2
2D chyty - Praha 6
HUDYsport - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Výstupy roku v pořadu ČT sport

Do pořadu Téma pro hosty na ČT sport se dostalo horolezectví. Tématem byly výstupy roku 2017, které se široké veřejnosti pokoušeli přiblížit Standa Mitáč z komise alpinismu a oceněné lezkyně Tereza Svobodová a Petra Růžičková.

Pořad má cca 25 minut a vysílal se 20. března. Zde je odkaz na jeho záznam:




www.ceskatelevize.cz

sth   [úpravy] 08:18 30.03.2018Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Alpinismus15:08:35 03.04.2018
Wikipedie: Alpinismus zahrnuje široké spektrum činností v horách – lezení skalních cest překonávaných volným lezením, technické lezení po umělých pomůckách, výstupy ve sněhu, ledu a po ledovcích, pohyb na lyžích (skialpinismus), pěší přechody. Spojujícím prvkem je horský terén velehorského rázu.

Při pohledu na velehorský ráz Wadi Rum vzniká úsměv ve tváři, který při poslechu protagonistů záhy tuhne a mění se v nechápavý škleb. Jestli tihle 3 měli přiblížit lezení široké veřejnosti, budou lezci v ČR stále za čím dál větší exoty. V ČR má tradici maximálně řitní alpinismus a k lezení tu nikdy nebude stejný vztah jako v alpských zemích, kde je běžnou součástí tamní kultury.
odpovědět 
 Re: Alpinismus00:04:40 04.04.2018
Hele nevim jestli ti dat za pravdu nebo ne. Ja to totiz po par minutach radeji vypnul, kdyz se po nekolikate otazce jedna z tech protagonistek zacala znovu priblble smat namisto aby se treba jen zamyslela, tak jsem se stydel za ni. Chapu ze mela asi stres a tak, ale predpokladam, ze to nebylo zive vysilani, tak docela cumim ze z ni nic lepsiho nevytlacili.
odpovědět 

 Foto dne:
Mlok, skály v Povltaví, Nugget-tsil
Mlok
 Databáze cest:
Všechny cesty (181053)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Alien Girls 6a El Chorro
Padhofla 8c Leonidio
Agentes Externos 7b+ Arico Nuevo
Thriller Candemor 7a+ El Poris
Modernólogo 7b El Poris
Nově komentované:
Poker Face 7C+ Tábor - Lužňák
Poker Face 7C+ Tábor - Lužňák
Ermitáž 9 Petrohradské Skály
Ermitáž 9 Petrohradské Skály
Another Brick In The Wall 7b Chulilla

 Nově v diskusi:
Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Bouldry Velá, Držková | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? | Re: Nejkvalitnější stěna v ČR? |

 Nové komentáře:
Re: kdo ještě | !!! | Je hustá | Re: kdo ještě | kdo ještě | Re: já taky | já taky | Chlór a xenon | Re: Carodejuv ucen | jak zvýšit diváckou atraktivitu ledolezení na rychlost |

 Kde to vře:
Lékařská komise UIAA se vyslovuje proti xenonu v horolezectví (26)
Křest Perel východu a video ze Stránské skály (12)
Will Bosi: druhý přelez cesty Excalibur 9b+ v Arcu (6)
Adam Ondra: boulder El Elegido 8B+ na flash (5)
Honza Štípek se zařadil mezi české 9 áčkaře (4)
Eva Matějovičová 8. ve skialpovém sprintu na SP ve Španělsku (2)
Novinky na Sardínii (1)
Lenka Poláčková (SVK): nejrychlejší ženský výstup na Aconcaguu (1)
SP v ledolezení Saas Fee (SUI): Aneta Loužecká 3. v rychlosti (1)

 Nově v inzerci:
STANOVÉ KOLÍKY - SET 8+1 | STANOVÉ KOLÍKY - SET 8+1 | Průvodce | Direct Alpine pants Midi 3 | Asolo Eiger XT EVO vel. 42 | Průvodce ARCO 2015 | haršajzny Dynafit 80 | Skialpy Dynastar legend | Statická a dynamická lana | Dynafit TLT 5 Mountain |

 Anketa:
Jaké technologie nebo aplikace používáte při lezení a jak vám pomáhají?
 GPS a mapové aplikace 
 1130 
 Lezecké aplikace pro sledování výkonu 
 1039 
 Sociální sítě pro sdílení a inspiraci 
 886 
 Vzdělávací aplikace pro techniky a trénink 
 929 
 Aplikace pro evidenci a sdílení výstupů 
 775 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.