LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   V pohodě, když jde skočit na věž, skočíme to i zpátky. Potom dáme další pivka!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
22.Svoboda 10759
23.Kalvas 10678
24.Jeliga 10634
Bouldry:
22.Břicháček 9903
23.Šlapák 9900
24.Nespoutaný 9881
Hory:
21.Novotný 3598
22.Petr 3385
23.Chomová 3276

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5749 lezců
1164695 cest
Nové přelezy:
Bang, Boom 9
Prof. Dr. 9-/9
Svatý Otec 9+/10-
Rallye 10
Život To J XIb
Velur 9
Nordgasmus Xb
Fil Á La P 7b
Manon De L 7b
Le Druide 7c

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Babí léto 2012

Babí léto 2012Krásné babí léto vylákalo mladé orly, aby změřily svoje síly. A tak přiletěli do Orlové, aby na zdejší lezecké stěně se zúčastnili 4.ročniku lezeckých závodu na rychlost, který pořádal mládežnický horolezecký klub Gymnázia v Orlové Lutyni.

Závodu se zúčastnili závodníci orlovského klubu a sportovci z dalších sportovních oddílů ze severní i jižní Moravy. Po oficiálním zahájení ředitelem závodu K. Návratem, závodníci byli seznámeni s pravidly závodu a cestami, na kterých měli závodit.  Závodníci museli v průměru vylézt cestu šestkrát, aby se dostali až na stupně vítězů. Soutěžili v kategoriích podle pravidel Tendon cupu.  Na prvních místech se ve svých kategoriích umístili dívky Emma Deuserová z HO Rebel Pustiměř,Eliška Adamovská z HK Orlová,HO Karviná,Vilikus, Nikola Šimková z HO Studénka a chlapci Cibulka Šimon ze SPL Pustiměř,Orel Kroměříž,Radim Hejdušek z HO Adrenalin Prostějov,Kryštov Pacejka z HO Rebel Pustiměř a Adam Smiga z HK Orlová,HO Karviná,Vilikus. Je smutné, že orlovská mládež si nepřišla zazávodit a vyzkoušet tento sport.
A teď to nejdůležitější bez kterých by se závody nemohly uspořádat Městský úřad Orlová, Gymnázium Orlová, Český horolezecký svaz, HUDY Sport Ostrava,  C.K. Juhász a VILIKUS s.r.o. všem patří velké poděkovaní.

Karel Návrat

Babí léto 2012


Babí léto 2012


Babí léto 2012


Babí léto 2012


Babí léto 2012


Karel Návrat   [úpravy] 18:09 28.10.2012Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Tomáškův lom
 Databáze cest:
Všechny cesty (184836)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Odyssee 8+/9- Südlicher Frankenjura
Utržená Uzda Fantazie 7+ Bechyně
Sféra Vlivu 7 Bechyně
Via Dei Finanzieri 5b Croveo
Zapadnuté Prachem 8 Bechyně
Nově komentované:
Make Love, Not War 7A+ Labské Údolí - Pravý Břeh
Pig Power Problem 8A+ Labské Údolí - Pravý Břeh
Amnestie Xc Labské Údolí - Levý Břeh
Vnitřní Komín III Adršpach
Komín III Adršpach

 Nově v diskusi:
Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni |

 Nové komentáře:
Cesta z města | RIP | Re: ach ty titulky | Re: Otazka | Re: Otazka | Re: Otazka | Re: Otazka | Ať ti to i tam leze | RIP | Re: Král Krasu |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (81)
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)

 Nově v inzerci:
Průvodce Adršpach I | tatry | Helma Black Diamond | Maglajzáky | Scarpa drago | Černé dioptrické brýle (KEEN | Síte | Theory 44,5 | Jistítko pod Starostovou | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1558 
 Ne 
 1806 
 Nevím 
 1084 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.