LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Parádní finta, takovýhle kroky jsem v přírodě ještě nedělal.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12747
2.Votoček 12650
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10900
Hory:
1.Groš 7968
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5749 lezců
1164689 cest
Nové přelezy:
Bang, Boom 9
Prof. Dr. 9-/9
Svatý Otec 9+/10-
Rallye 10
Život To J XIb
Velur 9
Nordgasmus Xb
Fil Á La P 7b
Manon De L 7b
Le Druide 7c

Stěny
Sportovní hala PF UJEP - Ústí nad Labem
ZŠ Planá - Planá
Zimní stadion Kopřivnice - Kopřivnice

Prodejny
Horolezecké vybavení - VK-SHOP.CZ - Plzeň
Rock Point Olomouc - Olomouc
HANIBAL - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Ucme se jazykum

Vzhledem k faktu, ze 8a.nu je jiz multilingualni (Svedstina, Anglistina, Francouzstina a Spanelstina), tak bychom se tyto jazyky meli naucit, abychom si novinky mohli vychutnat nejen v prekladech, ale i ve ctverem originalu.....  :-))) Kotli zdar.

Emkáčko   [úpravy] 15:49 29.10.2001Tisk 

Reklama:

Komentáře

Nový komentář 

 A co Lezec.cz ?
EMkacko mas recht. Take jsem sveho casu usiloval a dokonce se podbizel , ze pomohu s lokalizaci lezce do anglictiny. Ale zrejme pro vytizenost Hopa to nebylo zatim mozno zrealizovat. Jiz jsme mnohokrat museli odpovidat na dotazy zahranicnich navstevniku lezce, kteri by se radi neco dovedeli o skalach v Cechach a na Morave. Domnivas se, ze by to bylo jiz na case ?
Zapsal: JirkaS, 16:05:57 29.10.2001
 A kdo to bude delat?
Myslenkla je to nadevse zajimava a lakava. Jenom nevim kdo by to dela. Ja asi ne. Prekladat vsechny prispevky, kterych je tedka pozehnane se mi zda i nad tvoje herkulesí síly Jiří. Ale pokud by se našlo ví takových nadšenců a nebo jsme se soutředili na přeložení jen nějakých části, popřípadě nejzajímavějších příspěvků, dalo by se o tom uvažovat.
Zapsal: Hop, 07:05:21 30.10.2001
 Nic neni nemozne!
Vazeni pretele, muj cas je sice pracovne velmi vytizen (delam v zahranicnim obchode), ale samozrejme se nabizim, ze v ramci mych moznosti se budu snazit vsem vasim aktivitam byt napomocny. Anglictina byl muj studijni obor na vysoke skole, lezeckou hantyrku mam zmaknutou....tak se na to vrhnem. Urcite by si to vas, potazmo nas Lezec.cz zaslouzil. Kotli zdar.
Zapsal: Emkáčko, 15:22:58 30.10.2001
 Hloupost
Čeština je nádherná ( přestože si to občas neuvědomujeme ) - tak se jí držme alespoň ne Lezci
Zapsal: Luky, 22:11:56 30.10.2001
 Zaslouzi si to urcite
Ne Luky to by neznamenalo, ze vse bude v anglictine, jen to, ze dole bude mala britska vlajecka. A lokalizovany do angl. budou jen nektere oddily. napr. ankety, pruvodce, odkazy a hot stone.
P.s.: a nezapominejme, ze k nam muze prispet klidne kazdy kdo chce a do databaze cest doplnovat cesty i cizinec a v tom bych napriklad Chrisovi, Klemovi, Benovi, Yujimu a Jean Baptistovi opravdu nechtel branit.
Zapsal: JirkaS, 09:21:19 31.10.2001
 KyrQNsZdNtj
http://camzone.org/ or https://vgr24w.com/ or http://www.jilir.org/ or https://canpharmb3.com/ or https://cialmen.com/
<!-- 178.159.37.142/ -->
Zapsal: rtiPsZIGOrEyWMGz, 05:27:50 28.12.2020


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

?
 Databáze cest:
Všechny cesty (184836)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Odyssee 8+/9- Südlicher Frankenjura
Utržená Uzda Fantazie 7+ Bechyně
Sféra Vlivu 7 Bechyně
Via Dei Finanzieri 5b Croveo
Zapadnuté Prachem 8 Bechyně
Nově komentované:
Make Love, Not War 7A+ Labské Údolí - Pravý Břeh
Pig Power Problem 8A+ Labské Údolí - Pravý Břeh
Amnestie Xc Labské Údolí - Levý Břeh
Amnestie Xc Labské Údolí - Levý Břeh
Vnitřní Komín III Adršpach

 Nově v diskusi:
Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni |

 Nové komentáře:
RIP | Re: ach ty titulky | Re: Otazka | Re: Otazka | Re: Otazka | Re: Otazka | Ať ti to i tam leze | RIP | Re: Král Krasu | Král Krasu |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (81)
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)

 Nově v inzerci:
Průvodce Adršpach I | tatry | Helma Black Diamond | Maglajzáky | Scarpa drago | Černé dioptrické brýle (KEEN | Síte | Theory 44,5 | Jistítko pod Starostovou | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1558 
 Ne 
 1804 
 Nevím 
 1084 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.