LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Holčička na nástupu: "Mami pojďte, raději si stoupneme vedle, kdyby ten pán tady spadnul."
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
33.Reich 10254
34.Chejn 10225
35. 10178
Bouldry:
33.Kümmel 9350
34.Ďurech 9256
35.Majdloch 9225
Hory:
13. 5018
14.Najman 4679
15.Šuraba 4463

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5719 lezců
1148775 cest
Nové přelezy:
Rekonstruk 9+
Bloody Bob 7C+
Euro 2000 7B+
Rege Xa
Žába SD 7C/7C+
Mavri Kard 8a
Opera Vert Xb
Mavri Kard 8a
Nuda V Jab 9+/10-
Chuck Norr 7b+

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
V 16 - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Svěťák v boulderingu ve Švýcarsku

Martin Stráník skončil v semifinále 17.

Martin Stráník skončil dnes v semifinále prvního letošního závodu Světového poháru v boulderingu ve švýcarském Meiringenu na 17. místě. Nepovedl se mu ani jeden top, jen 3 zóny na 7 pokusů. Po semifinále nám Martin napsal:

"Dneska před semi se cítím daleko lépe než včera, a tak se hodně těším na bouldry. Nicmeně v bouldrech bojuju se špatnýma stupama, a tak na víc než 17. místo to dneska nestačilo, finále bylo daleko. Uvidíme, co přinese Čína."

Martina v semifinále fotila Katka Matějíčková:

Martin Stráník semifinále


Martin Stráník semifinále


Martin Stráník semifinále


Ve finále pak odpoledne vyhráli Japonec Kokoro Fujii a Britka Shauna Coxsey.

Výsledky viz:

IFSC Climbing Worldcup (B) - Meiringen (SUI) 2017 - General result




Zpráva z pátku:

Update: Dojmy a fotky naší repre
Martin Stráník postoupil dnes do sobotního semifinále prvního letošního závodu Světového poháru v boulderingu ve švýcarském Meiringenu.

V kvalifikaci obsadil 13. dělené místo jako 7. postupující ze své kvalifikační skupiny. Podařilo se mu topovat 4 bouldry z pěti na celkem 14 pokusů (4t14 4b9).

Další naši nepostoupili. Jan Chvála skončil 67. s výsledkem 2t10 3b3, Štěpán Stráník 89. (0t 2b5) a Jan Jeliga byl 97. se výsledkem 1t6 2b5 ve 2. skupině.

Výsledky viz:

IFSC Climbing Worldcup (B) - Meiringen (SUI) 2017 - General result MEN bouldering

V sobotu 8.4. začíná semifinále v 11.00, finále bude od 18:30.



A zde jsou dojmy, o které jsme je po dnešní kvalifikací poprosili:

Štěpán Stráník: Lezlo se mi dobře, ale nic jsem neprovedl, bouldery byly těžké ale hezké.

Honza Jeliga: Ruky nedržely, nohy nestály. Jinak to bylo pěkné. Bylo pěkné být po dlouhé době zase na svěťáku.

Honza Chvála: Kdybych vylezl ještě dva, byl bych v semi. Bouldery byly pěkný, zachránily mě kolmáče. Stisky jsou peklo.

Martin Stráník: Na rozlezu jsem se cítil špatně, ale během závodu to bylo fajn, 3 převislý bouldery šly hned, kolmáč se štěstím a jedno peklo. Výsledek krásnej a těším se na zítra. Koukejte a držte palce 🙂)

Fotky našich reprezentantů z kvalifikace fotila Katka Matějíčková (s číslem 62 je Martin Stráník, 110 Honza Chvála, 80 Štěpán Stráník, 48 Honza Jeliga):

































Protest české repre proti zpoplatnění live video přenosu ze SP

Naše repre v Meiringenu, na fotce protestuje proti zpoplatnění video přenosů ze závodu

sth   [úpravy] 19:59 08.04.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Postup19:56:10 07.04.2017
Hezký držím pěsti.
Steveodpovědět 

 gratulace14:30:38 08.04.2017
Semifinále, resp. 17. místo je supr výsledek, gratulace. Jen škoda toho prvního bouldru, kde nepadla zóna, řek bych - tam to podle mě chtělo se na tom nástupu být natočenej na druhou stranu, nebo kolmo ke stěně a ten pravej chyt (kterej se zdál lepší) by bral líp. Ale od klávesnice se to radí.
odpovědět 

 Stupy-bída19:30:06 09.04.2017
Na nohy teda stupátka nic moc, to je vidět..Tfujtajbl.. Dík za fotky, aspoň vidíme, co teď ve světě frčí..
Ada fan klub Závistodpovědět 

 Foto dne:

Hrana Carevny
 Databáze cest:
Všechny cesty (183646)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Próba Traw 3+ Rzedkowice
Próba Mchów 4- Rzedkowice
Vada A Bordo Low 7B+ Tanvald
Próba Grzybów 3+ Rzedkowice
Klepsydra 4 Rzedkowice
Nově komentované:
Cloister 7- Srbsko
Cloister 7- Srbsko
Vada A Bordo Low 7B+ Tanvald
Dvě Mince Pro Chárona IXc Čížkovy Kameny
Meatfly IXb Skály V Údolí Roklice

 Nově v diskusi:
Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | zbojník lezečky | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplenění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku |

 Nové komentáře:
Příště zase | Pěkná akce | Re: Finále | Taky gratulace | Re: Máte tam chybu | Autoři fotek | Finále | Re: Eurosport | Re: Opravdu potřebujete půjčku? | Re: Eurosport |

 Kde to vře:
Na olympiádě 2028 bude samostatně rychlost, obtížnost i boulder (31)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (23)
Severní stěna Eigeru (23)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (22)
Zákaz lezení Čtyři palice (20)
EP v boulderingu Řím, Itálie (20)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (18)
SP v lezení Wujiang, Čína (16)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (14)
SP v lezení Wujiang, Čína (14)

 Nově v inzerci:
Koupím bouldermatku | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | Praha a okolí - lezkyně | Stan Jurek AT1,5 | Zapomenuté lano | Statická a dynamická lana | Jurek Tramp 4 duo | LS Otaki women 38,5 | Sportiva trango gtx | Práce |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1849 
 Ne 
 1760 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.