LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Více odvahy, méně železa!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Bern (SUI) (13.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP rychlost Polsko (05.07)

Žebříček
Cesty:
6. 11681
7.Mokroluský 11596
8.Nespoutaný 11506
Bouldry:
6.Pochman 10625
7.Novák 10500
8.Kopecký 10500
Hory:
7.Švihálek 6070
8.Černý 6007
9.Bloudek 5970

Výsledky
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)

Deníčky
5739 lezců
1159043 cest
Nové přelezy:
Magor 80 Xc
Up And Dow 7c
Čokiáda 8+/9-
Doping 9
Trativod 9
Nuda V Jab 9+/10-
Arachnofob Xb
Magor 80 Xc
Družba 9+/10-
Extáze 9

Stěny
Studénka - Studénka
Hala v tělocvičně základní školy Strž - Dvůr Králové nad Labem
Stěna Holešov - Holešov

Prodejny
Popina = nejlevnější v ČR ! - Bruntál
Outdoor Centrum Rock Point Poštovní - Ostrava 1
HUDYsport - Zlín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Otevírací akce v BB

Čao závisláci,
Rád bych abyste všichni dobře zvážili zda je lepší pobavit se v BB nebo si jít zalízt na skály, po kterých si tenhle rok zalezete ještě moc a moc! BB se otevírá jenom jednou...koukejte přijít :)))

V pátek 15.6.2001 proběhla kolaudace prostoru BB a předcházel jí přeukrutný maraton asi deseti individuí, kteří nonstop makali jak o život od středy rána do desáté ranní hodiny pátku. Škoda, že nebyla po ruce kamera, protože to byla fakt sranda pozorovat jak se všichni po nějakých 20 hodinách v kuse mění v zombie...:))), který na životě drží vysoká hladina kofeinu, teinu, guarany a já nevim jakých povolených drog ještě. Něco se dostavovalo, natírala se stěna a hlavně se uklízelo a uklízelo a plnili se matrace. Při naplění sedmé matrace jsme zjistili, že našich 400 Kg molitanu je fuč...:) a to jich nám,sákryš,zbývá naplnit ještě šest.
V 10:30 začla kolaudace, na které ani nevim kdo byl. Smysly byly totálně nulové a mikrospánek asi taky proběhl...A jak to dopadlo? Strašně rád bych zakřičel hurrrá, ale pan požárník, zrychlený a asi podplacený byl jiného názoru a prohlásil, že unikový východ ze stěny má být o 17 cm větší. Naštěstí je to maličkost a přes víkend předěláme a v ponděli už to MÁME!
A co dál?
V týdnu otevřeme bar (středa) a v sobotu proběnou závody, které staví Andrej, Jirous Příba a asi i já a poté otevírací akce BB! Doufám, že to není moc narychlo, ale už se na to těšíme :) Koukejte všichni přijet! BOULDERBAR CUP - V jámě 6. Sobota 23.ČERVNA ROKU 2001.
Praha Vás čeká...:)))Pojďte naposledy natrhnout Praze prdel...:))) BB!

Oliváč   [úpravy] 11:22 16.06.2001Tisk 

Reklama:

Komentáře

Nový komentář 

 Cha Cha
Tak to bude jeste dlouho trvat nez Prazaci prestanou byt levnou koristi !!!!
Zapsal: Pavel, 18:29:46 17.06.2001
 odpoved na cha cha
To se jeste uvidi kdo bude levna korist. Prisel cas na total masakr odvetu!!!!!!!!!!!!
Zapsal: Pavel, 21:35:50 17.06.2001
 Sorry
Nazdárek, sem malinko pomalejší, kdy teda bude otevřeno na lezení? Už v tu středu? Předem dík za info...
Zapsal: Ivucha, 10:27:44 18.06.2001
 pro Ivuchu
...pomalejší? Ivo, Ivo...od středy bude otevřenej bar, v sobotu závody a od pondělí 25.6.2001 bude otevřená stěna.Tvá účast na závodech je nutná...:)
Zapsal: Oliváč, 14:15:41 18.06.2001
 
Radsi pojedu na ty skaly.
Zapsal: Petr, 11:09:10 19.06.2001
 Uz se těším
Už se moc těším.Doufám,že večer bude pánský striptýz.
Zapsal: HelčaL., 11:35:05 19.06.2001
 podrobnosti
Abych nezapoměla, v kolik hodin je presentace?Díkec.
Zapsal: HelčaL., 11:40:17 19.06.2001
 Presentace
V deset.
Zapsal: , 15:05:17 21.06.2001
 a vecer?
a co potom bude nejaka parbicka?
Zapsal: , 13:16:22 22.06.2001
 oHahvzaohypxZp
Fede perdio el piermr set 6/4 .Viene mal en las estadisticas .No tuvo break a favor ,tuvo 4 en contra ,y gano 24 p sobre 57 contra 33 del checo ,Ojala lo de vuelta porque es un partido ganable .Vamos Fede
Zapsal: FJgjQurPnMyKoqA, 00:58:36 25.09.2012


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:
kvalifikace ženy
SP Praha 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (184199)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
SW Wand VIIa Rathen
Tri Limbové Sudy 8- -
Dobrý Převlek VIIa Tisá - Bürschlické Stěny
Arctia Caja 7c Ueschenen
V Továrně Je Dobře 8- Kozelka
Nově komentované:
Družba 9+/10- Manínska Úžina
Pod Slaněním VI Ostaš
Stará Cesta III Ostaš
Georezonance 7+/8- Srbsko
Georezonance 7+/8- Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: Lezecky Korno | Re: Lezecky Korno | Re: Lezecky Korno | Nová jistítka | Kavčí lom | Re: Lezecky Korno | Lezecky Korno | Re: Marťan | Re: Marťan | Re: nebyl by prvni |

 Nové komentáře:
Vlajka | Bída | Re: Trenýrky pana majora | Re: Trenky zmizely, guma zůstala | Re: D | hezky | Inu | Trenky zmizely, guma zůstala | Re: Trenýrky pana majora | Re: D |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (64)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (10)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (9)
Metodické ústřižky VI. (1)
SP v boulderingu Bern, Švýcarsko (1)
Film: Will Bosi a cesta Excalibur 9b+ v Arcu (1)

 Nově v inzerci:
Sandály Teva Forebay | pracovníka | Dachstein | Tenaya Oasi UK 8 (42) | pánské Kraťasy DIRECT ALPINE CRUISE M | Nové lezečky Scarpa Mago a Instinct VSR | preska+smyce Drátník | Hledá se spolulezec do Finale ligure | Nabízím odvoz do SWISS či ITÁLIE okolo 23.6. | Walter Bonatti- HORY MEHO ŽIVOTA |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1265 
 Ne 
 1364 
 Nevím 
 785 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.