LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nejrychlejší výměna informací je rána pěstí.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
25.Novák 10531
26.Kalvas 10525
27.Duchoň 10502
Bouldry:
25.Šípek 9650
26.Šťastný 9625
27.Moravec 9550
Hory:
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324
4.Sejbal 6951

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5708 lezců
1142524 cest
Nové přelezy:
Sámova Ces 10-
Dlouhý Čte 9
Holej List 9+/10-
Faginator 8A
Levý Dírky 7C
KKT 7C
Orientieru 9
A Beautifu 7c
Venia Lege 9
Správa Do 9-

Stěny
ZŠ TGM Otrokovice - Otrokovice
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Lezecká stěna Jičín - Jičín

Prodejny
ALPI SPORT CENTRUM - Příbor
AIX -lezecké chyty a stěny - Praha
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP APRICA

Mráza neměl den - 25.místo, Terka Kysilková vybojovala 12.místo.

Týden před SP v Praze proběhl závod svěťáku v Aprice(Itálie), kterého se zúčastnili Tomáš Mrázek a Tereza Kysilková. Zatímco Mráza zvládl čtvrtfinále v pohodě TOPem, Terka si cestu do semifinále dost zkomplikovala. V semifinále to bohužel pro Mrázu bylo naopak. V pátečním podvečeru si vybral svůj asi nejhorší den, byl zbytečně nervozní, od začátku se do cesty "nedostal" a výsledkem bylo zklamání jeho i diváků - 25.místo. I mistr světa má však nárok na špatný den, navíc zájem o jeho osobu a tím pádem tlak na jeho psychiku je značný.Všechny příznivce však ubezpečuje, že tento weekend v Praze to bude zase vítězící Mráza!   

Čest malé české výpravy zachraňovala tedy v sobotu dopoledne Terka. Předvedla jeden ze svých nejlepších výkonů podpořený bojovností a agresivitou,což u ní nebývá běžné. Dlouho vedla, aby nakonec obsadila 12.místo,získala další skalpy nejlepších lezkyň a posunula se na průběžné 15.místo v letošním ročníku SP. 

Kyslík   [úpravy] 11:54 05.10.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Pro ty které zajímá, kdo že vlastně vyhrál:18:59:59 05.10.2003
Angela Eiter won her first WC event in Aprica ahead of Sandrine Levet and Muriel Sarkany.
In the men category, Ramonet Julian won and Alexandre Chabot and Francis Auclair were second and third.
odpovědět 
 Re: Pro ty které zajímá, kdo že vlastně vyhrál:19:06:14 05.10.2003
Kurnik ta Eiter je nějaká hustá! Jsem zvědavej jestli dorazí na Ruzyň.Držím palce ať Mráza dobře odpočine a zregeneruje.
Oliváčodpovědět 

 Výsledky SP Aprica08:29:48 06.10.2003
Celkové výsledky jsou na ICC-info.org. Angela Eiter samozřejmě přijede do Prahy. Jinak o ní: je jí 17 let, trénuje v Imstu a Insbrucku, bydlí v Leins(na začátku Pitztalského údolí) a je to sympatická a milá holka.Startovka na SP v Praze je taky na stránkách ICC.
O2odpovědět 

 Foto dne:
Giardino Di Nato
Manicuz E Prepuzio, 6b
 Databáze cest:
Všechny cesty (182286)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Hierbas 7b Bellús
Hierbas 7b Bellús
Hierbas 7b Bellús
Jump 6+ Spekane Skaly
Sila Styku Po Statyku 8 Spekane Skaly
Nově komentované:
Riss 6B+ Bahratal
Engen 9+/10- Lom V Doubí
Via Del Boomerang 6- Monte Brento
Kut De Crêpe 7A Fontainebleau
Lauschgift Xa Labské Údolí - Levý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: Rabotou FFA 9b+ | Re: Rabotou FFA 9b+ | Konečně! | Rabotou FFA 9b+ | Re: Je Nago Otevrene | Re: Großglockner | Re: Je Nago Otevrene | Re: Je Nago Otevrene | Großglockner | Re: Německý průvodce na Labák |

 Nové komentáře:
Re: Plošný zákaz | Re: Plošný zákaz | Re: a je to tady | Re: a je to tady | Re: Indoor Bouldering | Re: :-) | Re: :-) | Re: :-) | Re: Indoor Bouldering | Re: :-) |

 Kde to vře:
Zákaz lezení na Kozlovi (71)
Zákaz lezení Čtyři palice (68)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (22)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (21)
EP v boulderingu Řím, Itálie (20)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (19)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (18)
Na olympiádě 2028 bude samostatně rychlost, obtížnost i boulder (18)
Při nehodě ve wingsuitu zemřel španělský lezec Carlos Suarez (6)
Jazda Olympanov (6)

 Nově v inzerci:
balkna Beastmaker 2000 | Balkna A | Statická a dynamická lana | LaSportiva Cobra 40,5 | Scarpa Maestrale RS 3.0 | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | Petzl Sirocco | Ortovox Zoom, lopata a sonda G3 | Mammut Altitude Winter 195 | Gregory Targhee FT 45 |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1587 
 Ne 
 1532 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.