LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Uwaga lina!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12606
2.Šindel 12525
3.Trojan 12222
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5712 lezců
1146369 cest
Nové přelezy:
Pornoland 7C+
Lege Artis 9
Song Of Ic 7a+
Ape Index 8A
Daywalker 9+/10-
Zufallstre 9
Guma Guar Xa
Fuckbook 7C
End Of Sil 7b
Vorsprung 9+

Stěny
Sportcentrum Forea - Lanškroun
KH Olomouc - Olomouc
K2 - stěna už neexistuje - Plzeň

Prodejny
HUDYsport - Strakonice
Keen Concept Store - Futurum Ostrava - Ostrava 1
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Soutěž o vstupenky na promítání filmu Free Solo 25.3. v Praze

U příležitosti české premiéry dokumentu Free Solo s Alexem Honnoldem sólujícím bez jištění na El Capitana v Yosemitech přinášíme čtenářům Lezce ve spolupráci s National Geographic soutěž o vstupenky na promítání filmu Free Solo v kině ve Slovanském domě v Praze 25.3. v 19:00.

Vstupenky může získat ten, kdo odpoví správně na následující otázku:

Byl to první pokus Alexe Honnolda o tento free sólo výstup na El Capitana?

Odpovědi prosíme zaslat na mail standa@lezec.cz a do předmětu uvést Soutěž: vstupenky na Free Solo. Soutěž končí ve středu 20. března ve 13:00 hod. Ze správných odpovědí náhodně vybereme několik výherců, kteří získají 2 vstupenky na uvedené promítání. Ty kontaktujeme emailem, v němž se dozví i způsob předání výhry.

Premiéra dokumentu Free Solo v televizi je tuto neděli 17. března ve 22:00 na kanálu National Geographic. Reprízy budou: 18. března ve 23:00, 20. března ve 21:00, 22. března ve 21:00, 23. března v 08:00. a 24. března v 17:00.

O premiéře filmu Free Solo na českém kanálu National Geographic jsme psali zde:

Film Free Solo bude v Česku na kabelovce NatGeoTV 17.3. 2019

Trailer:


Článek o Alexově nejištěném solo výstupu, který uskutečnil 3. června 2017 cestou Freerider a z kterého je natočen nominovaný film Free Solo, je zde:

Alex Honnold vylezl free solo El Capitana

sth   [úpravy] 11:00 15.03.2019Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Je to blázen..14:12:10 15.03.2019
.. hoďte na něj síť. Podle mne nic obdivuhodného, skoro bych byl pro určité omezení publikování. A co mi rozhodně u většiny AH videí chybí je, jak dlouho a jakým způsobem na to trénuje - takhle to vypadá, že dojde s batůžkem ke skále, obuje a se a vysóluje.. ale že za tím jsou hodiny a dny lezení jednotlivých pasáží a délek, to ne.
Slezecodpovědět 
 Re: Je to blázen..15:59:17 15.03.2019
No Honnold nikdy netvrdil, že to nenacvičoval. On neni režisér ani scénárista. Jen se u toho nechal natočit. Já to video viděl celé a jsou tam i scény z nacvičování jednotlivých úseků, tak neremcej.Dokonce má i přednášky, kde celý proces popisuje, že to není žádný hazard, ale předem nacvičená cesta. Např. tady mrkni a dřív, než budeš dávat rozumy, tak si něco o tom zjisti.

https://www.youtube.com/watch?v=6iM6M_7wBMc
Singl-tripodpovědět 
  Re: Je to blázen..07:46:00 21.03.2019
Psal jsem u mnoha videí, ne konkrétně u tohoto.. že?
Slezecodpovědět 
 Re: Je to blázen..16:00:17 15.03.2019
Dyť je to z toho dokumentu víc než jasný, že to trénoval... A hodně dlouho.
odpovědět 

 Premiéra03:23:38 16.03.2019
Použít pojem "premiéra" pro promítání filmu, kterej už je přinejmenším pár týdnů ke stažení na Síti, je, řekněme, trochu zavádějící. (Ale za vidění stojí, to jo.)
Abych předešel ev. prostičkým dotazům: hledat na jistém profláknutém ukládacím serveru by snad měl zvládnout každej. (Tam je to asi nejjednodušší, samozřejmě to je i jinde.)
odpovědět 
 Re: Premiéra06:52:27 18.03.2019
mi to smázli, svině...
IYFY má 1080p rozlišení a kdo to smaže, je komouš a tmář!
odpovědět 
  Re: Premiéra11:01:28 19.03.2019
Je to ke stazeni na Uloz.tu
odpovědět 

 Foto dne:
Röthelfels
Götterbogen, 7
 Databáze cest:
Všechny cesty (183443)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Příboj 7- Sion
Brain Damage 6- Tambach-Dietharz
Blueberry Hill 7 Tambach-Dietharz
Tor Zur Holle 6+ Tambach-Dietharz
Schnuddel-Schmuddel 4+ Lauchagrund
Nově komentované:
Cloister 7- Srbsko
Cloister 7- Srbsko
Cloister 7- Srbsko
Die Unschuld Vom Land 9 Frankenjura
Cloister 7- Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: SP china... | SP china... | Re: Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Re: Konečně! | Ztráta-presky, smyce, karable-Ostrov | Nalez Kozinec | Re: Osvetimanky ztracený sedak |

 Nové komentáře:
Eiger | Re: Gratulace a dotaz | Re: Gratulace a dotaz | Re: stan | Re: Gratulace a dotaz | Gratulace a dotaz | stan | Smekám | Eiger | Bomba |

 Kde to vře:
Zákaz lezení Čtyři palice (68)
Na olympiádě 2028 bude samostatně rychlost, obtížnost i boulder (30)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (22)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (22)
EP v boulderingu Řím, Itálie (20)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (18)
Zákaz lezení na Kozlovi (18)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (18)
Severní stěna Eigeru (15)
Brno bude hostit Mistrovství světa ve sportovním lezení 2027 (10)

 Nově v inzerci:
Evolv Geshido | Cestovní solární panel (Nomad 7+) | Susky zitra (nedel) | Ztráty a nálezy | Lano Roviště Hafty | Prsní úvazek Ocún Variant | Lezečky La Sportiva Miura 20J vel. 39 | GPSmap 66st | Inreach mini 2 | Balkna A |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1687 
 Ne 
 1619 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.