LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Horolezci, horolezkyně, horolezčata, nelezte na skálu, co je hodně špičatá...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
20.Jeliga 10665
21.Vlk 10596
22.Jungling 10588
Bouldry:
20.Košťál 9900
21.Urubčík 9750
22.Nespoutaný 9731
Hory:
8.Bloudek 5970
9.Procházková 5670
10.Zaoral 5306

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5708 lezců
1142104 cest
Nové přelezy:
Satan 7C+
Punk Monke 7C/7C+
Warcraft I 7C/7C+
Palmala 7C+
Tragikomix 8A
Olymp 10
Černá Spár 9+/10-
Umělá Žena 10-
Náladová 9+/10-
Super Sant 7c

Stěny
SAUNA - Plzeň
V 16 - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

8. ročník Banff Mountain Film Festival World Tour v ČR

Praha neděle 16.10.2011, Kino Lucerna

Banff Mountain Film Festival je přehlídkou nejúspěšnějších filmů s horskou tématikou, které byly vybrány při filmovém  festivalu v kanadském městečku Banff.

Do soutěže se každoročně přihlašuje na 300 filmů z více než 35 zemí světa. Mezi zařazenými snímky můžeme najít jak filmy pořízené vysokoškolskými studenty, tak i profesionálními týmy, spolupracujícími s organizacemi jako BBC a National Geographic.
Letos můžete navštívit již 8. ročník tohoto filmového festivalu v České republice.  Filmová přehlídka se uskuteční v neděli 16. října  v  Praze v kině Lucerna.
K vidění budou strhující snímky o extrémním lyžování, jízdě na kole, sjíždění divokých řek, zdolávání skal a kopců, či dokonce o volných pádech. Všechny příběhy jsou propojeny osudy lidí, kteří se pokouší dokázat něco neobvyklého.  A to vše na pozadí nádherné divoké přírody a horského prostředí, které všichni tak milujeme.
Kromě přehlídky nejlepších filmů s horskou tématikou máme připravený i bohatý doprovodný program. Představí se v něm dobrodruh a cestovatel Petr „Ghándí“ Novotný, který promítne obrázky z loňské seakajakové expedice v Grónsku. Dalším hostem pak bude horolezec a skálolezec Josef „Pepek“ Milfait, který se s vámi podělí o své zkušenosti s lovem „Sněžného Barse“. Co se pod tímto pojmem skrývá, si přijďte poslechnout sami na vlastní uši. O přestávce se můžete občerstvit v kavárně či baru a navštívit stánky našich sponzorů. Třešničkou na dortu bude slosování vstupenek o hodnotné outdoorové ceny. 
Takže se na vás těšíme a vy se těšte na skvělé filmy v HD s českými titulky, které jste v Čechách ještě neviděli. Vydejte se s námi za hranici lidských možnosti v extrémních podmínkách. Přijďte na Banff filmový festival.

Více informací o festivalu, filmech a rezervaci vstupenek nejdete na www.banff.cz



Lenka Nováková   [úpravy] 10:40 20.09.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 BANFF11:51:30 10.10.2011
ČHS je mediálním partnerem festivalu a díky tomu mají členové ČHS slevu na vstupném ve výši 10 %.
 martanodpovědět 

 Foto dne:
Kino Lucerna 9.4.2025 – premiéra filmu Rhapsodia Corcontica
Rhapsodia Corcontica - priméra
 Databáze cest:
Všechny cesty (182222)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Pocos Mocos 7b Bellús
Yo El Halcón 7a Bellús
Samořezky 6A+ Rusava
Nañes No Me Engañes 6c Bellús
Dornenvögel 9- Hochschwab
Nově komentované:
Pocos Mocos 7b Bellús
Nekřesťanská 6+ Ohrada A Trhoň
Ležák 8+ Skály Pod Barborkou
Rajbásek 6+ Skály Pod Barborkou
Forrest Pump 7A+ Stařechovický Lom

 Nově v diskusi:
Rabotou FFA 9b+ | Re: Je Nago Otevrene | Re: Großglockner | Re: Je Nago Otevrene | Re: Je Nago Otevrene | Großglockner | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák |

 Nové komentáře:
Indoor Bouldering | Re: :-) | Re: :-) | Re: :-) | Re: IXb+ | Re: IXb+ | Jedině dobře | Re: :-) | Re: :-) | Re: :-) |

 Kde to vře:
Zákaz lezení na Kozlovi (86)
Zákaz lezení Čtyři palice (68)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (21)
EP v boulderingu Řím, Itálie (20)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (19)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (19)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (11)
Na olympiádě 2028 bude samostatně rychlost, obtížnost i boulder (9)
Při nehodě ve wingsuitu zemřel španělský lezec Carlos Suarez (6)
Jazda Olympanov (6)

 Nově v inzerci:
Scarpa Maestrale RS 3.0 | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | Petzl Sirocco | Ortovox Zoom, lopata a sonda G3 | Mammut Altitude Winter 195 | Gregory Targhee FT 45 | Evolv Shaman EU44 | Švýcarská dalniční známka - roční | Spolulezeni Pavla | Skialp lyžáky La Sportiva Vega MP 26, Flex 125 |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1524 
 Ne 
 1456 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.