LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Hrdinů jsou plný hřbitovy.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
Melloblocco (07.05)
Melloblocco (07.05)
Melloblocco (07.05)

Žebříček
Cesty:
35.Hyžný 10175
36.Suchan 10171
37.Kubíček 10131
Bouldry:
35.Majdloch 9225
36. 9206
37.Jeliga 9203
Hory:
23.Verner 3138
24.Petr 3083
25.Štalmach 2894

Výsledky
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Deníčky
5727 lezců
1151190 cest
Nové přelezy:
Hobit 7c
Giljotina 8a
Pingvin 8a+
Missing Li 8b+
Rádio 1 Xb
Fucknevim 8A
Jak Koza 7B+
Umění Prok 8A+
Der Pickni 8+/9-
Fuchur 9-

Stěny
SAUNA - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Alpin a Bergsteiger testovaly a ocenily via ferrata sety CAMP

-reklama-

Léto je ideálním obdobím pro fanoušky zajištěných cest, známých jako via ferrata, nebo, chcete-li německy, klettersteig. Mějte na paměti, že pro tyto aktivity je nutné používat předepsanou bezpečnostní výbavu: přilbu, úvazek a ferratový set.

Renomované německé časopisy ALPIN a BERGSTEIGER nedávno zveřejnily výsledky testů vybraných ferratových setů, přičemž výrobky CAMP byly velmi dobře hodnoceny. Model CAMP Vortex Rewind Pro získal “Allround-Tip” ocenění od časopisu ALPIN, zatímco CAMP Kinetic Gyro Rewind Pro byl časopisem BERGSTEIGER oceněn známkou”Testsieger” pro skvělou funkčnost.

test


ALPIN zdůvodnil své doporučení CAMP Vortex Rewind Pro skvělými karabinami Horai, správnou dálko a funkčnosti elastických popruhů, nízkou hmotností (520 g) a zajímavou cenou. BERGSTEIGER u setu CAMP Kinetic Gyro Rewind Pro ocenil opět karabiny Horai a patentovaný system Gyro, který vyhodnotil jako nejlepší řešení toho, jak se vyhnout překroucení či zamotání popruhů. Rakouský BERGSTEIGER k testu zveřejnil krátké video s představením výrobku, které je k dispozici zde:



ferrata


Aktuálně jsou tyto ferratové sety nově v akci. Místo původních 2590,- Kč jsou nyní nabízeny za 1990,- Kč.

Ferratový set naleznete zde.




   [úpravy] 07:55 03.08.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 111:04:02 04.08.2017
Konecne je na trhu!!!
michalodpovědět 
 Re: 109:04:15 29.08.2017
To se provazuje přímo do oka sedáku? No ty koko, to by ten můj sedák určitě nevydržel :)
odpovědět 

 Feraty19:28:15 04.08.2017
Tesim se na rozsireni ferat na ceske piskovce,pritahne to do skal vic lidi.
Karelodpovědět 
 Re: Feraty09:54:15 05.08.2017
Kokte
odpovědět 
  Re: Feraty10:16:04 07.08.2017
Nemelo to byt kokote? Kdyz uz musis urazet borce tak to po sobe zkontroluj. Ne kazdy leze,nekdo rad treba zelezne cesty.
odpovědět 
   Re: Feraty16:04:14 14.08.2017
No borci, myslim, ze asi tezko nekdo schvali feraty na piskovci, to by musel byt uplne vygumovany. Piskovec se sype jak znamo :-D a jistojiste neni nikdo tak blbej aby tam booochal kramle, ocelove draty , a tak daaale. Ten matros na to proste neni. A ani to nechcem. Stejne by jim to nejaky piskar v noci flexou urezal :-D
Tazodpovědět 

 Foto dne:
Španělsko, Sierra Nevada, Los Cahorros, sektor Las Eras, spára Los Troskis, 6b
Los Troskis, 6b
 Databáze cest:
Všechny cesty (183849)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Talweg 7- Gehlberg
Pfeilerweg 6 Gehlberg
Tonleiter 7 Gehlberg
Ball De Bastons 7c+ Margalef
Can-Can 6+ Gehlberg
Nově komentované:
Spodina Lebeční VIIIa Hrubá Skála
Pizza Boy 7B Radvanice
Náčelník Krátký šíp 4 Les Království
Poslední Jídlo Před Popravou VIIa Ostrov
Katův Šleh VIIIb Ostrov

 Nově v diskusi:
Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | zbojník lezečky | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku |

 Nové komentáře:
Re: škodlivost | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |

 Kde to vře:
Valná hromada ČHS: (126)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (125)
Na olympiádě 2028 bude samostatně rychlost, obtížnost i boulder (48)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (1)

 Nově v inzerci:
Lano z Měsíce | Lano z Měsíce | Lano z Měsíce | Lano z Měsíce | Lano z Měsíce | Lano z Měsíce | Lano z Měsíce | Lano z Měsíce | Lano z Měsíce | Lano z Měsíce |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 2176 
 Ne 
 2071 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.