LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12775
2.Votoček 12650
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10900
Hory:
1.Sejbal 8076
2.Groš 7968
3.Y 7876

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5753 lezců
1166046 cest
Nové přelezy:
Hradní Spá 10-
Křížová Ce 7B+
Soft Style 7C+
Zlomený Ry 7C
Zlomený Ry 8A
Correspond 7c+
Couzy Cazz 7b
Thriller 7b+
Mirage 7c+
Power Of L 7C+

Stěny
AK T.J. Sokol Mšeno - Mšeno u Mělníka
Lezecké centrum Mammut - Praha 7 - Holešovice
Klub Dubina - Litoměřice

Prodejny
Rock Point - Palác Flóra - Praha 3
Rock Point Olomouc - Olomouc
HUDYsport - Mladá Boleslav

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Orlovský Orel 2013

5. ročník

smallUtekl rok a už tu je podzim a to je čas na slet orlů do Orlové na tradiční poměřeni sil.

  Tentokrát už po páté se konaly 3.11.2013 závody mládeže v lezení na rychlost na Orlovské stěně, které pořádá mládežnický Horolezecký klub Gymnázia Orlová.

  Závodu se zúčastnili závodníci orlovského klubu a sportovci z dalších sportovních oddílů ze severní i jižní Moravy a tentokrát přijeli i závodníci z Polska.

  Po oficiálním zahájení ředitelem závodu K. Návratem, závodníci byli seznámeni s pravidly závodu a cestami, na kterých měli závodit. Závodníci museli v průměru vylézt cestu šestkrát, aby se dostali až na stupně vítězů. Soutěžili v kategoriích podle pravidel Tendon cupu.










  Na prvních místech se ve svých kategoriích umístili Adam Adamovský, Bujak Milosz, Wypior Dominik, Adam Smiga, Janošová Markéta, Žalská Daniela, Adamovská Eliška a Kroupová Hana.

  A teď ti nejdůležitější, bez kterých by se závody nemohly uspořádat: Městský úřad Orlová, Gymnázium Orlová, Český horolezecký svaz a VILIKUS s.r.o. - všem patří velké poděkovaní.

loga


Karel Návrat   [úpravy] 08:39 14.11.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Počet přelezů09:37:02 15.11.2013
Ty počty mi nějak nesedí :-)  Mohl bys mi to upřesnit? Třeba u kluků byli ve skupině E tři, takže na stupně vítězů stačilo přijet a měl jsi minimálně stříbro. V D byli čtyři, v C stačilo pro medaili také pouze přijet, byli jen tři. V B byli 4.

A třeba u holek B byla jedna jediná, měla zlato s jedním jediným přelezem.

Jak se tedy dospělo vyjádření, že na bednu bylo potřeba minimálně 6 přelezů? Díky za odpověď.
Jirkaodpovědět 

 Foto dne:

World Cup Chamonix 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (184940)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Escluso Autovéoci 4c Crepe De Oucera
Nessuno Che Rompe 6b Crepe De Oucera
Souplesse 6b+ Crepe De Oucera
Loki 6c Blagaj
Korean Bodega 6c Kalymnos
Nově komentované:
I Am Sorry VIIb Prachov
Nocturno VIIa Prachov
Überhang Für Einsteiger 6 Frankenjura
Východní Spára V Prachov
Údolní Přímá Varianta VIIc Prachov

 Nově v diskusi:
Sebevědomí vs. nejistí diktátoři | Re: Pomluva | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Oprava | Re: Pomluva | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Studenské skály nález karabin | Re: Adam Ondra vaří v KFC |

 Nové komentáře:
Re: šišmarjá | Re: šišmarjá | Re: šišmarjá | Re: Detailní mapka | Re: Cesta z města | Re: Cesta z města | šišmarjá | Re: Choceňskej námrdelník | Re: Paráda! | Paráda! |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (83)
SP v boulderingu Praha 2025 (63)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (16)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
SP v boulderingu Praha 2025 (11)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
SP v boulderingu Praha 2025 (7)

 Nově v inzerci:
Gemma | dětský celotělový úvazek | MAMMUT FIRST ZIP 4 | Holku z ostravska. | CT Alpine up | mobilní lezecká stěna | tatry | Helma Black Diamond | Maglajzáky | Scarpa drago |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1624 
 Ne 
 1875 
 Nevím 
 1148 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.