LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   ...I třetí družstvo zabloudilo a udělalo prvovýstup!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12556
2.Šindel 12525
3.Trojan 12222
Bouldry:
1.Volf 11353
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5708 lezců
1141948 cest
Nové přelezy:
Horká čára Xc
Mušinec 7C+ tr
Dobrák Od 8A+
Autopsia 7b+
Bert 7c
10 Hispano 7c+
Amalthee 7b+
The Kid 7c
Mr. Nice 8a
Diet Dope 7b

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Na Štandu 19: Adam Ondra

Ahoj všem,
s jarem tu konečně máme další sérii oblíbeného (horo)lezeckého podcastu NA ŠTANDU, jehož youtubová platforma se přesouvá z HUDY kanálu na autonomní kanál NA ŠTANDU. Důvod? Praktický a nevyhnutelný.

Vzhledem k tomu, že od 19. dílu finančně netáhne produkci seriálu pouze HUDY, ale spolu s ním i Direct Alpine, Rock Empire a ČHS, nedávalo by smysl, aby byl pořad tříštěn do čtyř obsahově totožných zdrojů. Kompenzací tohoto budiž rozjezdový jarní díl s Adamem Ondrou, který byl pro nás po produkční, ale zejména časové stránce trochu oříškem. Domníváme se, že toto vše půjde pořadu k duhu a počínaje dnem uveřejnění 19. dílu bude sledovanost stoupat. S odstupem 14 dnů odprezentujeme další tří pozoruhodné postavy tuzemského (horo)lezení: pozapomenutého, ale fenomenálního Zbyňka Čepelu, Radara Groha a Alenu Čepelkovou. Další čtveřice nás čeká na podzim.

Hore zdar!

Galas a Borek




anotace 19. dílu:

NA ŠTANDU 19: ADAM ONDRA


Devatenáctý díl diskusního pořadu, půlhodinky se zajímavou osobností ze světa vertikál. Hostem dobrodruha a historika Libora Duška a režiséra a kameramana Tomáše Galáska je jeden z nejúspěšnějších lezců planety Adam Ondra.
Představovat Adama Ondru mezinárodní lezecké komunitě je příslovečným "nošením sův do Athén", respektive nošením vápence do Moravského krasu. Výčet úspěchů třicetiletého sportovního lezce je všeobecně známý, proto jsme se společně zaměřili zejména na události spojené s Adamovými začátky ve skalách i na umělých stěnách. Směle jsme se vrhli i na emoce a další záležitosti týkající se lezeckých závodů i dramatických okamžiků v různých světových oblastech, které prakticky každým dnem posouvají hranice lidských možností a přepisují dějiny nejen sportovního lezení.

Díky moc Adamovi a celému jeho týmu za spolupráci!





Galas   [úpravy] 16:28 20.04.2023Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Kyzovatá
 Databáze cest:
Všechny cesty (182206)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Leónidas 6- Harmanecká Jaskyňa
Adonis 7+ Harmanecká Jaskyňa
Nezastavitelný Smích IXc Labské Údolí - Pravý Břeh
8. Zprava Na Plotne 9- Davle
Schizofrénia 8b -
Nově komentované:
8. Zprava Na Plotne 9- Davle
8. Zprava Na Plotne 9- Davle
8. Zprava Na Plotne 9- Davle
8. Zprava Na Plotne 9- Davle
8. Zprava Na Plotne 9- Davle

 Nově v diskusi:
Rabotou FFA 9b+ | Re: Je Nago Otevrene | Re: Großglockner | Re: Je Nago Otevrene | Re: Je Nago Otevrene | Großglockner | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák |

 Nové komentáře:
Re: Plošný zákaz | Re: Mega | Re: H | Uroven | Re: Je tady volno? | Je tady volno? | Re: H | Re: H | Re: D | Re: H |

 Kde to vře:
Zákaz lezení na Kozlovi (81)
Zákaz lezení Čtyři palice (68)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (26)
Jazda Olympanov (22)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (21)
EP v boulderingu Řím, Itálie (20)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (18)
Při nehodě ve wingsuitu zemřel španělský lezec Carlos Suarez (6)
Nové díly horolezeckých podcastů Jana Čaje Šálka (5)
1. sólo zimní přechod hlavních vrcholů masivu Gran Sasso, ITA (4)

 Nově v inzerci:
Petzl Sirocco | Ortovox Zoom, lopata a sonda G3 | Mammut Altitude Winter 195 | Gregory Targhee FT 45 | Evolv Shaman EU44 | Švýcarská dalniční známka - roční | Batoh Berghaus Crusader 90+20 | Spolulezeni Pavla | Skialp lyžáky La Sportiva Vega MP 26, Flex 125 | Nepromokavá bunda Mountain Equipment Makalu Gore-Tex |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1475 
 Ne 
 1411 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.