LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Vopravdickej horolezec všude strká prsty, u žen vidí madla, na všem shybne a jeho nejlepší kámoš je friend.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
6.Stribrny 11575
7.Stráník 11455
8.Nespoutaný 11453
Bouldry:
6.Jungling 10578
7.Popovský 10528
8.Pochman 10503
Hory:
6.Švihálek 6070
7.Černý 6007
8.Bloudek 5970

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5708 lezců
1141981 cest
Nové přelezy:
Super Sant 7c
The Wish 7c
Chr.is.to 7c+
Horká čára Xc
Mušinec 7C+ tr
Dobrák Od 8A+
Autopsia 7b+
Bert 7c
10 Hispano 7c+
Amalthee 7b+

Stěny
Boulder club - Zákupy
Lezecká stěna na ZŠ Wolkerova - Havlíčkův Brod
Stěna Luh - ZŠ Vsetín Luh 1544 - Vsetín

Prodejny
HUDYsport - Hradec Králové
HUDYsport - Olomouc
HUDYsport - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Americké mládí v Tarnu řádí

zprávy z 8a.nu

Ch. Sharma a D. Graham si potvrdili formu ve francouzkém Tarnu, kde je prý stále hnusně. Chlapci měli zjevně hezky. Pátek: sousední oblast Gorge de la Jonte, Ch. Sharma: 3-délková cesta Les chemins de Katmandou: 1. délka: 8b OS, 2. délka: 7c+ OS, 3. délka: 8b/b+ RP. Sobota, oba: Gorges du Tarn: La spectre D´ottokar 8b OS a zahájili nacvičování projektu Adieu Wolfgang v sektoru Güllich (mimochodem, nedávno to bylo 10 let od jeho tragické autonehody). V neděli si Amíci vylezli tyto cesty: Tennesse 8b OS (prý dost tvrdé) ve stejnomeném sektoru a pak dvě 8a: Barbitturique (Graham OS) a Les ailes du désir (oba OS). Uvidíme, jak si poradí s Adieu Wolfgang, že by další 9a? Tato cesta vede v oblé, silně převislé hraně a nastupuje se z police 20 m nad silnicí. Už z údolí je to velmi působivé. Krom toho jsou v Tarnu i krutě vytrvalostní dardy dlouhé 50 až 80 m, některé za 8b+ až 8c.

Bída   [úpravy] 10:19 09.10.2002Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

Nový komentář 

 Vyhrál jsi…
Davide, řekl bych, že vítězství v soutěži o nejaktivnějšího přispěvatele na LEZCI.CZ už máš v kapse. Teď abys pomalu připravoval takový malý portrét sebe sama pro ty, co Tě osobně neznají.

Už se těším :o)
Zapsal: Houba, 08:14:18 10.10.2002
 Ano, ja chci taky tvuj portret
Ja taky Azbeste.A tebe Davide vyzyvam k vystoupeni internetove anonymity.Otevri se slave a popularite!!! Nevynechej nic!!!!!
Zapsal: loudis, 17:24:03 14.10.2002
 Chceme Tě, Bído!!
Portrét! Portrét! Portrét!
Zapsal: , 14:23:24 16.10.2002
 
To je jednoduchý. Je to grafoman, kterej začal lézt na písku, protože mu to přestalo jít na skalkách. Když mu to nešlo ani tam, tak začal psát na Lezce a prudí. Podle toho, co píše, tak je to ke všemu dopingář, feťák a alkoholik. Měl by toho radši nchat, než mu Čermák, nemaglajzující piskári, sekači chytů a sprejeři dají do držky. Ani bych se jim nedivil. Zlatej RoTor, ten se drží svého a nekacá do toho ostatním. Ještě že nejezdí na ledy či do hór. To už by vyprudil všechny.
Zapsal: , 16:59:18 16.10.2002
 ZcEiNSscIVxU
Superior thkinnig demonstrated above. Thanks!
Zapsal: TiMVPPLSsrcmGyu, 05:11:33 23.10.2012
 RPtElVUGKKNF
People noramlly pay me for this and you are giving it away!
Zapsal: jIGdowlyJCWNsfnVyT, 03:59:13 02.01.2013
 GOyjvzRXTGzTF
wCaM7g Major thanks for the blog article.Really thank you!
Zapsal: rBDVZnsG, 03:14:39 20.12.2013
 xrORnQifCyXP
XJ89h0 wow, awesome blog post.Much thanks again.
Zapsal: ARtqjOut, 20:06:57 20.12.2013


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

Kyzovatá
 Databáze cest:
Všechny cesty (182210)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Skyhook II Jetřichovice
Pilířová Cesta VIIa Jetřichovice
Kozí Nohy VIIa Jetřichovice
Thomas 5b La Gola
Leónidas 6- Harmanecká Jaskyňa
Nově komentované:
La Spaccata 5c La Gola
Pedro Assente 5c La Gola
8. Zprava Na Plotne 9- Davle
8. Zprava Na Plotne 9- Davle
8. Zprava Na Plotne 9- Davle

 Nově v diskusi:
Rabotou FFA 9b+ | Re: Je Nago Otevrene | Re: Großglockner | Re: Je Nago Otevrene | Re: Je Nago Otevrene | Großglockner | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák |

 Nové komentáře:
IXb+ | Re: H | Re: Plošný zákaz | Re: Mega | Re: H | Uroven | Re: Je tady volno? | Je tady volno? | Re: H | Re: H |

 Kde to vře:
Zákaz lezení na Kozlovi (81)
Zákaz lezení Čtyři palice (68)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (25)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (21)
Jazda Olympanov (21)
EP v boulderingu Řím, Itálie (20)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (19)
Při nehodě ve wingsuitu zemřel španělský lezec Carlos Suarez (6)
Nové díly horolezeckých podcastů Jana Čaje Šálka (5)
1. sólo zimní přechod hlavních vrcholů masivu Gran Sasso, ITA (4)

 Nově v inzerci:
Petzl Sirocco | Ortovox Zoom, lopata a sonda G3 | Mammut Altitude Winter 195 | Gregory Targhee FT 45 | Evolv Shaman EU44 | Švýcarská dalniční známka - roční | Batoh Berghaus Crusader 90+20 | Spolulezeni Pavla | Skialp lyžáky La Sportiva Vega MP 26, Flex 125 | Nepromokavá bunda Mountain Equipment Makalu Gore-Tex |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1481 
 Ne 
 1415 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.