LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Vystřízlivim a nelezu.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
Melloblocco (07.05)
SP boulder Curitiba (BRA) (16.05)
SP boulder Salt Lake City (USA) (23.05)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12656
2.Šindel 12525
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Deníčky
5728 lezců
1152181 cest
Nové přelezy:
Szaman 7C
Halloween Xc
Vilémovy K 9+/10-
Jumbo 9+/10-
Zrození Hv 9
Gravity Gl 8a
Armed Resp 9+/10-
Unten Und 9
Sudoku 7c
Gladiator 9+

Stěny
Eset Centrum - Praha 2
9a - Olomouc
Lezecká stěna Polička - Polička

Prodejny
HUDYsport - Jablonec nad Nisou
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
HUDYsport - Hřensko

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

MPM 2017 pokračuje IV. kolem v Ostravě

pozvánka na 9.9.2017

V sobotu 9. 9. 2017 pokračujeme čtvrtým závodem Moravského poháru mládeže v lezení na obtížnost 2017 v Ostravě Vítkovicích na venkovní lezecké stěně v parku Jožky Jabůrkové se zázemím boulderingového Blok centra.

Závod je určen především pro mírně pokročilé a začínající lezce z řad dětí a mládeže. Z tohoto důvodu závodníci, kteří se v rámci Českého  poháru mládeže a nebo soutěže U14 v lezení na obtížnost v předchozím roce umístnili na celkovém 1. až 3. místě, mohou zúčastnit závodů MPM v lezení na obtížnost jen mimo soutěž – uveďte při registraci u stolečku „mimo soutěž“. Obdobně platí toto pravidlo pro případné zahraniční závodníky a umístění v jejich národní pohárové soutěži. Do celkového pořadí MPM 2017 se započítávají pouze závodníci z ČR.

Soutěží se v lezení na obtížnost. Cesty jsou lezeny stylem „flash“. Hodnotí se součet nejvýše (nejdále;-) rukou dosažených chytů jednotlivých soutěžních cest (5) vynásobených příslušným koeficientem obtížnosti každé jednotlivé cesty (cca 5 až 9- UIAA).

Cesty i letos bude stavět talentovaný ostravský stavěč Denis Pail.

Žádost o výpomoc.

Celý seriál závodů MPM je neziskový projekt hrazený převážně jen ze startovného a  který by se dal stručně charakterizovat slovy „Lezci sobě“ či spíše svým dětem a svým svěřencům. Seriál MPM by proto nebyl realizovatelný bez zapojení rodičů a trenérů samotných závodníků. Z tohoto důvodu bych chtěl požádat doprovod o výpomoc s odjištěním (cca 10 jističů) a s rozhodováním (cca 10 rozhodčích).

Jinými slovy seriál závodů MPM je postaven na tom, že všichni společně přiložíme ruku k dílu. Proto apeluji na rodiče a trenéry, aby si s sebou na závody vzali sedák a jistítko a zapojili se do organizace samotného závodu ať už jako jističi a nebo rozhodčí. Já se společně s Milanem, Sašou a Bobem pokusíme zajistit přípravu závodu a zpracování výsledků. Což není snadná záležitost a ani není to zrovna málo a od vás ostatních na oplátku očekávám, že kromě symbolického startovného přispějete také svou angažovaností během závodu. Odměnou vám za to bude radost Vašich ratolestí ze zajímavé akce.

Závod se uskuteční na venkovní stěně, proto proběhne jen za příznivého počasí. V případě špatné předpovědi jej přesuneme na neděli 10. 9. 2017. Info bude na webu MPM www.moravskelezeni.cz.

Na viděnou na závodech se těší tým pořadatelů MPM a provozovatelů této stěny z Blok-centra Ostrava vedeného Sašou a Milanem Gendovými.

věž


věž detail


plakát

Jiří Babača   [úpravy] 09:30 05.09.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Czech This Out
 Databáze cest:
Všechny cesty (183590)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
? 6b Buoux
Sans Supplément 5b Buoux
Sans Supplément 5b Buoux
Vagabondages 6b Buoux
Vagabondages 6b Buoux
Nově komentované:
Vampír 6 Bohuňovské Skály
Bezejmenná 6+ Bohuňovské Skály
Vpřed 7+ Bohuňovské Skály
Cesta Legend VIIIa Ostaš
Interferenzstreifen IXa Oybin

 Nově v diskusi:
Re: Vyprdění dotazníku | Super rychlej dotazník | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | zbojník lezečky |

 Nové komentáře:
Bezva | Smutny :/ | nezapočítaný chyt | Re: Bloudek bloudí a blouzní | Re: SS | Anketa o novém logu | Tak teď už se členem stanu! | Re: Do jednoho | SS | Re: Do jednoho |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (23)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (14)
Radek Votoček si zapsal třetí 9a: Intermezzo XY Gelöst, Rakousko (1)
SP v lezení Bali, Idonésie (1)
JUNGLE JAM vol. 1 (2025) – Když se Výstavko rozzáří (1)

 Nově v inzerci:
Lano!!! | Dětské lezečky La Sportiva Stickit vel. 26-27 | Hledám parťačku | Friendy a vklíněnce | Lano z Měsíce | parťáka pro výstup-Eiger | Koupím bouldermatku | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | Praha a okolí - lezkyně | Stan Jurek AT1,5 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 22 
 Ne 
 39 
 Nevím 
 14 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.