LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Uwaga lina!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
48.Pelikán 10018
49.Jurečka 10006
50.Čech 9988
Bouldry:
48.Kalvas 8900
49.Kohout 8900
50.Kollár 8853
Hory:
25.Verner 3138
26.Štalmach 2894
27. 2726

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5748 lezců
1164451 cest
Nové přelezy:
Doppelpack 10-
Doppelpack 10-
Taro 8c
La Truite 7c
Cibule A O 9+/10-
Zkrat Xc
No Name 10-
Tisíc A Je 10-
Glücksschw 9
Zwickmühle 8+/9-

Stěny
Fitpark - Uhříněves
Hannah Outdoor Centrum - lezení v ledu - !stěna zbourána! - Tanvaldský Špičák II
LSJ - Javorník

Prodejny
HUDYsport - Praha 7
HUDYsport - Strakonice
HUDYsport - Hřensko

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

TŘÍSCUP 2015

poslední kolo Makak- boulderového kolotoče

smallNa konci března skončil již 3. ročník našich amatérských závodů. Po pravdě musím přiznat, že jsem byl opět na začátku každého ze čtyř kol na pokraji nervového zhroucení. Jako vždy mi ale nikdo hlavu neukroutil, i když se by se určitě pár chyb našlo, takže výsledek - PARÁDA!

V každém kole se leze 30 boulderů klas. 4a - 8a v časovém rozmezí tří hodin. Už jenom tohle vydržet, stojí za obdiv. Kdo nezkusil, nepochopí.

Body ze všech kol se sčítají. Pro každého přihlášeného je k dispozici ovocný stůl a ionťák.  Navíc pokaždé startovalo kolem 40 závodníků, což je také super. Novinkou byl jeden slavnostní Kolotoč, kdy Makak - lezecká aréna slavila výročí svého otevření. Startovné nula a vyvedený večírek s muzikou! Kapelka a Dj-s byly také po celkovém vyhlášení výsledků a 
byla to taková „třešnička na dortu“.

Takže malé shrnutí:
Celkově se závodu zúčastnilo 113  závodníků, kterým patří můj dík, že jezdili, bojovali a občas utrousili slovo chvály, což nás (mě) drží při chuti něco takového dělat! Díky!

Smekám před stavěči za parádně odvedenou práci: Jakub Jedlička, Honza Zbranek, Honza Havel a moje maličkost. Díky!
Za prvotřídní zázemí a obsluhu se sluší poděkovat všem z Makak - lezecké arény. Občas si museli docela zkousnout! Díky!

A samozřejmě nesmím zapomenout na sponzory:
Makak climbing s.r.o., Rock Empire, Direct Alpine, Rest day, A muerte, Eleven sportswear, Beal, X- climbing, Catcha, Ocůn, Tendon, Camp, steak pub U medvěda a Masérna Makak.
Myslím, že takové ceny se jen tak někde nevyhrají! Moc velké díky!












Tak to je asi vše. Doufám, že budete jezdit závodit i dál a že se vás potkám i v příští sezóně.

Mějte se pěkně a ať to všem leze!
Tomáš „Tříska“ Beneš

Více na fb: Makak - Lezecká aréna

Tříska   [úpravy] 11:29 08.04.2015Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Fotky11:01:48 16.04.2015
Ahoj, dovolím si přidat odkaz na fotky
http:// fotky.boban.cz/sports_actions/triskup-2015-makak-jablonec
odpovědět 

 Foto dne:

Prozor Prema, 7b+
 Databáze cest:
Všechny cesty (184769)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Zakalíme V Adršpach
Taro 8c Drachenwand
Spanilá Jízda IXa Tisá - Velké Stěny
Elvira 5c Dro - Massi Di Gaggiolo
Stará Cesta II Horní Maršov
Nově komentované:
Komín III Adršpach
Měsíční IV Adršpach
Stavění 7+ Bechyně
Stará Cesta VI Adršpach
Cibule A Ocet 9+/10- Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: Expreska na Saxifraga, Stará Saxi | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Expreska na Saxifraga, Stará Saxi | Re: UFOni | Re: UFOni |

 Nové komentáře:
Re: Otazka | Re: Otazka | Re: Otazka | Re: Otazka | Ať ti to i tam leze | RIP | Re: Král Krasu | Král Krasu | Re: Otazka | Re: Otazka |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (80)
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)

 Nově v inzerci:
Rychlá a snadná půjčka bez podvodů | Černé dioptrické brýle (KEEN | Síte | Theory 44,5 | Jistítko pod Starostovou | Statická a dynamická lana | Puškáš - Tatry | Gabrielka - friendy a ballnuty | Vklíněnce v Ádru | Grand Canaria |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1541 
 Ne 
 1793 
 Nevím 
 1071 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.