LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12556
2.Šindel 12525
3.Trojan 12222
Bouldry:
1.Volf 11353
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5708 lezců
1142531 cest
Nové přelezy:
Sámova Ces 10-
Dlouhý Čte 9
Holej List 9+/10-
Faginator 8A
Levý Dírky 7C
KKT 7C
Orientieru 9
A Beautifu 7c
Venia Lege 9
Správa Do 9-

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Flash Boulder Bar

Program na 2010

smallBrněnský Flash Boulder Bar pro vás na zbytek roku přichystal nášup v podobě série promítání, seminářů a závodů.

Kompletní program najdete na našich stránkách www.flashbb.cz




V promítacím sále ve třetím patře můžete téměř každou středu navštívit přednášky, mrknout na krásné fotky či videa a poslechnout si zajímavé vyprávění o zážitcích z cest – ať už lezeckých nebo poznávacích. 
Dále pak jedna z nejlepších brněnských fyzioterapeutek Bára Horáčková, které prošla rukama většina místních lezců, připravila praktické semináře, kde se dozvíte jak se vyhnout zraněním správným strečinkem a prakticky si vyzkoušíte speciální protahovací cvičení.
Navíc již 16.10. hostíme Český pohár v boulderingu. Stále se ještě můžete zaregistrovat na zaregistrujse@email.cz a přijít vyzkoušet 8 kvalifikačních boulderů a poprat se o finále. Nebo alespoň povzbudit a zapařit na afterparty.
Co se týká dalších závodů tak pavidelný Flash Dance doplní Brněnský žebř, závod kde jde především o zábavu, bouldering a párty. Čerstvé info na www.flashbb.cz.

Začínáme s promítáním „Changabang – aneb za žralokem do himalájí“. Takže pokud chcete vědět co v horách dělají žraloci, neváhejte a přijďte 13.10. v 19:00 do FLASH BOULDER BARu.




13.10.2010 Changabang - aneb za žralokem do Himalájí
16.10.2010 Závod Českého poháru v boulderingu
20.10.2010 Mongolsko aneb šest týdnů mezi potomky Čingischána
3.11.2010  Keď sme boli v Barme
10.11.2010 Strečink ve sportovním tréninku–prevence zranění1 13.11.2010 Brněnský žebř – místní závody nejen v boulderingu pro širokou veřejnost
24.11.2010 Tibet a Nepál - putování po střeše světa
1.12.2010  Strečink ve sportovním tréninku–prevence zranění2 
8.12.2010  Filmový večer s lezeckou tématikou
15.12.2010 Vánoční večírek


FBB   [úpravy] 09:51 10.10.2010Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Giardino Di Nato
Manicuz E Prepuzio, 6b
 Databáze cest:
Všechny cesty (182286)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Hierbas 7b Bellús
Hierbas 7b Bellús
Hierbas 7b Bellús
Jump 6+ Spekane Skaly
Sila Styku Po Statyku 8 Spekane Skaly
Nově komentované:
Riss 6B+ Bahratal
Engen 9+/10- Lom V Doubí
Via Del Boomerang 6- Monte Brento
Kut De Crêpe 7A Fontainebleau
Lauschgift Xa Labské Údolí - Levý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: Rabotou FFA 9b+ | Re: Rabotou FFA 9b+ | Konečně! | Rabotou FFA 9b+ | Re: Je Nago Otevrene | Re: Großglockner | Re: Je Nago Otevrene | Re: Je Nago Otevrene | Großglockner | Re: Německý průvodce na Labák |

 Nové komentáře:
Re: Plošný zákaz | Re: :-) | Kde? | Re: Plošný zákaz | Re: Plošný zákaz | Re: a je to tady | Re: a je to tady | Re: Indoor Bouldering | Re: :-) | Re: :-) |

 Kde to vře:
Zákaz lezení na Kozlovi (69)
Zákaz lezení Čtyři palice (68)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (22)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (21)
EP v boulderingu Řím, Itálie (20)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (19)
Na olympiádě 2028 bude samostatně rychlost, obtížnost i boulder (19)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (18)
Při nehodě ve wingsuitu zemřel španělský lezec Carlos Suarez (6)
Jazda Olympanov (6)

 Nově v inzerci:
balkna Beastmaker 2000 | Balkna A | Statická a dynamická lana | LaSportiva Cobra 40,5 | Scarpa Maestrale RS 3.0 | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | Petzl Sirocco | Ortovox Zoom, lopata a sonda G3 | Mammut Altitude Winter 195 | Gregory Targhee FT 45 |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1588 
 Ne 
 1534 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.