LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12747
2.Votoček 12650
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10900
Hory:
1.Groš 7968
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5745 lezců
1163098 cest
Nové přelezy:
Am Arsch V 9-
Fat Burner 9-/9
Engram 7b+
Troppo Lei 7b+
Lady Domin 7B+/7C
Shaved Bea 7c
Nique La P 7c
Překvapení 9
Hlasy Ze Z Xc
Jay&Sneha 9/9+

Stěny
Stěna Holešov - Holešov
ZŠ Šafaříkova - Valašské Meziříčí
Lezecká stěna Znojmo - Znojmo

Prodejny
HANIBAL - Praha 2
bart´s port - Praha 2
Rock Point Ostrava Avion - Ostrava jih

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz


Komentáře

Nový komentář 

 Klasifikace?
Podle serveru planetmountain.com Sharma (ostatne jako u vsech svych cest/boulderu v posledni dobe) zasadne nedava klasifikaci. Podle techto informaci pouze konstatuje, ze je to nejtezsi vec, kterou kdy vylezl. 8c+ Biografie original (Petit), od retezu dalsich 20m 8b+, s mistem 7C-velke ce jako Fb. stupnice). Podrobnosti vcetne fotek na projectpof.com. Kotli zdar.
Zapsal: Emkáčko, 15:05:35 20.07.2001
 Jeste jednou
Dalsi (asi nejpodrobnejsi) odkaz je na climXmedia.com, Articles. Vylezl to 18/7, jistil ho Dave Graham a trvalo mu to 18 minut. Pry bude nasledovat "Monthly Dose" za par tydnu (to je video z cesty). Kotli zdar.
Zapsal: Emkáčko, 15:18:40 20.07.2001
 Sharma a 30 pokusu
Pry spodni pasaz Biographie (5.14c) prelezl tak 30 a vzdy spadl v prodlouzeni z nejakeho sklopanu V12 bouldr.
Zapsal: , 17:16:41 02.09.2001
 JiFXdgDtMBFBNyUdT
Panda : non effectivement, ce n est plus un serect ne9anmoins tout le monde ne l utilise pas de la meame fae7on, donc je trouve que cette se9rie d interview est inte9ressante car elle permet de voir comme chacun proce8de et de pourquoi pas, trouver de nouvelles ide9es dans les bonnes pratiques des autres entreprises.@Vinodis : merci Je suis cliente avant d eatre e-commere7ante donc je trouve normal de donner si on veut recevoir en retour. Il n y a rien qui me fasse plus fuir que les pratiques unilate9rales, e7a me donne l impression d eatre un porte-feuille sur pattes.
Zapsal: LfyNWDbL, 07:43:33 30.10.2012
 WrHhajJmFAIqLvCDj
I was so confused about what to buy, but this makes it understdanable.
Zapsal: huMcodlPqEVKfWO, 06:09:37 28.11.2012
 MFBgWKcbKQbox
yNCUJA Thanks again for the article post.Really looking forward to read more. Really Great.
Zapsal: sNwZrfGhDUIt, 03:07:02 21.12.2013


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

Gastonka
 Databáze cest:
Všechny cesty (184582)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Projekt 1 Srbsko
Zahrádka 5+ Srbsko
Hubená Výhra 6+ Srbsko
Drtivá Porážka 6 Srbsko
Jardova Chaloupka 6- Srbsko
Nově komentované:
Krása Nesmírná IXc Labské Údolí - Pravý Břeh
Krása Nesmírná IXc Labské Údolí - Pravý Břeh
Překvapení 9 Sloup
Country Road VIIb Hrubá Skála
Jižní Levá Cesta VII Prachov

 Nově v diskusi:
Re: 8a plotny v krase | Re: 8a plotny v krase | Re: 8a plotny v krase | UFOni | Grand Canaria | Studenské skály nález karabin | Re: 8a plotny v krase | Re: Zillertal spaní, mýto atd | Re: 8a plotny v krase | Re: 8a plotny v krase |

 Nové komentáře:
Re: ach ty titulky | Re: :-( | Nanga Parbat | Re: Hory jsou krásné | :-( | Re: ach ty titulky | Re: ach ty titulky | Re: ach ty titulky | Re: ach ty titulky | Odjinud |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (16)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)

 Nově v inzerci:
Chata pod Rysmi | Vklíněnce v Ádru | Grand Canaria | ICT Dragon 2 Drytoolingové cepíny | Ozone HV 45,5 | Skwama 43,5 | dětský sedák | Nové lezečky Scarpa Mago vel. 41 | Průvodce Křížový vrch | Holka na lezení se mnou? |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1514 
 Ne 
 1753 
 Nevím 
 1046 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.