LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Paráda, už budu u kruhu! Ale proč je od kruhu vždycky bouldr?
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
MČR v lezení na obtížnost (09.11)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11150
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)

Deníčky
5827 lezců
1190094 cest
Nové přelezy:
Zitto E Ti 7c
Up 7b+
Storia Uni 7b+
Dal Segno 7b+
Verde Copr 7c
Fiabe Intr 7b+
Il Cinghia 7b+
Las Ensena 7c
Freeman 8a
Me Pone Pa 7c

Stěny
Na Nivách - Trutnov
LSD - Lezecká Stěna Dufek - Kuřim
Dům Ignáce Stuchlého - Fryšták

Prodejny
HUDYsport - Jičín
HUDYsport - Hřensko
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Krupobití na Mlýňáku

O víkendu jsme znovu vyrazili na Mlýnský kopec. Chtěli jsme vyzkoušet poslední novinky a taky se porozhlédnout kde by se dalo ještě něco objevit.

Nejprve sme se rozlezli u ohniště a v okolí,potom jdeme na severní stranu a lezeme na Škunér a v Lščím doupěti nové bouldry-Budulínek(jeto max.6B+,jak už psal i Rosta),Fox kids,Bordel..,Tankodrom a další.


Hipodrom-Martin

Trochu zkouším i projekt travrzu na Škunér,také koukáme kde by se dalo něco očistit,ale nic nás nenapadá,bud je to moc zarostlé či lehké.Proto se odpoledne vydáváme do sektoru Lomu a Melámie,kde jsme ještě nebyli,po prodírání lesem sme u Lomu,zjištujeme,že tady je to moc vysoký,ale nad lomem je Placička,což je zajímavě vklíněná skalní deska.Nejprve tu vylezeme ošipkovaný boulder a pak mne napadne zkusit obtraverzovat celou placičku po hraně střechy,zprava do leva.


Krupobití-Martin

Takže ke slovu přichází kartáč a čištění,když je to celkem čisté,můžu to zkusit a protože traverz vede asi 2,5metrů nad zemí a ke konci i nad nepříjemným balvanem,chce to trochu morálu.Naštěstí to dávám prvním pokusem,klasifikace bude někde kolem 7A+ a název Krupobití.


Budulínek-Honza

Sektor u Melánie nás moc nenadchnul,je to tu zarostlé,proto se vracíme k ohništi kde chceme přespat,najednou začne děsná bouřka s krupobitím a za chvíli je všude plno vody,tak se rozhodneme že to zabalíme a jedeme domu.Přesto to byl dobrý lezecký den a prsty dostaly pořádně zabrat.

Tak zas někdy.

Čermy   [úpravy] 09:59 23.07.2002Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

Nový komentář 



 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:
slanění
Jižní hrana
 Databáze cest:
Všechny cesty (188061)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Storia Universale 7b+ Ulassai
Dal Segno Allo Spazio 7b+ Ulassai
Tip Layback 5.11d Indian Creek Canyon
Power Paws 5.11b Indian Creek Canyon
King Of Bongo 8a+ Pratdip
Nově komentované:
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Tyskyewic 6b+ Colodri Est
Tyskyewic 6b+ Colodri Est
Amicizia Continua 7 San Paolo
Větrná Spára 6+ Polední Kameny A Hlídači

 Nově v diskusi:
Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Rozloučení | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg |

 Nové komentáře:
Re: Ah | Re: Ah | Re: Jo | Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah |

 Kde to vře:
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (44)
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (34)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (22)
MČR v boulderingu (10)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (4)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (3)
Alžběta Rott vystoupila na Manáslu (8163 m) (3)
Lezec Deníček nově i pro Android (2)

 Nově v inzerci:
Skialpový set G3 Findr | Lana dvojitá/poloviční Tendon Master 7,8mm CS, 60m | Bunda Simond | Pohorky Montura Yaru Tekno GTX | Montane Solution nepromokavá bunda | ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | SCARPA | Prodam Skylotec Inceptor GRX - Nová | Prodám jistítko Belay Set Hurry/Eagle - nové | Prodám jistítko ALPINE UP - Nové |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 19 
 Někdy ano 
 17 
 Ne nepoužívám 
 17 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.