LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Vystřízlivim a nelezu.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Polez!!! (08.11)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Žebříček
Cesty:
26.Pelíšek 10491
27.Kolomazník 10438
28.Černý 10375
Bouldry:
26.Majdloch 9800
27.Horáček 9675
28.Ďurech 9609
Hory:
27.Chomová 2670
28.Bernard 2632
29.Opice 2510

Výsledky
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)

Deníčky
5825 lezců
1189750 cest
Nové přelezy:
Levej žleb 7C
La Belle A 7b+
Tak Pravil 7C+
Úsměv 7C
Satan 7C+
Návštěvní Xb
Vertikální Xb
Odcházení Xb
Tušení Sou 10-
Poklad Nib 7C

Stěny
Lezecké centrum Vertikon - Zlín
Orel Břeclav - Břeclav
321 Boulder Club - Brno

Prodejny
Rock Point - NC Eden - Praha 10
HUDYsport - Jičín
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Pozvánka na Holé spáry v Holešovicích

Dva měsíce uběhly jako voda a protože sliby se mají plnit, tady je pozvánka na Holé spáry v Holešovicích v Praze.
Pro ty, co nezaregistrovali předchozí článek, stručné shrnutí, o co půjde.

Závody ve spárovém lezení s neobvyklým systémem hodnocení. Na třinácti určených cestách se soutěží o co největší počet cvaklých jištění. Aby to nebylo moc jednoduché, na každou cestu mají závodníci dva "bodované" pokusy, takže taktika v rozvržení sil bude hrát značnou roli. Podrobný popis cest najdete v předchozím článku na lezci
http://www.lezec.cz/clanky.php?key=10709 a nebo na stránkách ObrWorks http://www.obrworks.cz/16-pravidla-zavodu.html

Motivační videopozvánku najdete tady:



Informace pro přihlášení do závodu:

Závodní Kategorie: MUŽ, NEMUŽ
Startovné: Vlezné na stěnu plus 100,- Kč při registraci na místě, nebo 50,- Kč při registraci Mailem. Platí se na místě při prezentaci.
Registrační mail je david.obrocnik@obrworks.cz
Do přihlášky uveďte: Jméno/Přezdívka, rok narození, oddíl/sponzor
Počet závodníků je omezen na 50, takže kdo bude váhat nemusí se vejít do startovky.
Nelezoucí fanoušci zaplatí za vstup vražedných 30,-Kč

plakát


Nejen závoděním je lezec živ, takže během dne budou mít všichni možnost si osahat a ozkoušet UFOny, včetně nových prototypů do užších rozměrů spár.
Kdo by chtěl vylepšit provedení Hadinek do spár, bude mít možnost pomudrovat nad několika prototypy připravovanými firmou Saltic.
Po ukončení závodění se můžete těšit na promítání fotek z Indian Creeku v Utahu by Vorel a Anglického Gritu by Bobr.

Komu se to šikne, má možnost přespat do neděle, takže přespolní spacák sebou.

Sponzoři a partneři:
Lezecká stěna Holešovice - www.stenaholesovice.cz
Singing Rock - www.singingrock.cz
Saltic - www.saltic.cz
Hanibal - www.hanibal.cz


Za Organizátory
Bobr
ObrWorks -  www.obrworks.cz

Bobr   [úpravy] 10:58 08.03.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Cepy11:54:18 13.03.2013
Zaslechl jsem hlášky ve smyslu "Na to nemám" a podobně. Pokud je žába vaším oblíbeným chvatem a chcete se ve spárách zlepšit, nemusíte se vůbec bát nastoupit. I spároví začátečníci a nezávodní nechrti si přijdou na své a pokud by někomu chyběly v repertoáru nějaké finty jak na to, rádi poradíme nebo ukážem i během závodu. Závodní izolace a podobné stresy nás nebaví. Chtít aby soupeř vylezl co nejvejš, protože je to vlastně parťák má svý kouzlo.
:-)
Bobrodpovědět 

 Foto dne:
Tomáškův lom - Centrální Stěna
Peťánek, 7B
 Databáze cest:
Všechny cesty (188035)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Unaveni Sluncem VII Bělá U Děčína
Jihozápadní Hrana VII Bělá U Děčína
Hrana SD 6A Zvůle
Rýna 5A Zvůle
Ladička 6B+ Zvůle
Nově komentované:
Pražská Varianta 5 Svatý Jan
Hopsavá VIIb Suché Skály
Waiting For Holidays L1+L2 8- Geyikbayiri
La Vie En Rouge 7b Castelluzzo
Večerní 8- Čertovy Skály U Lidečka

 Nově v diskusi:
Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Rozloučení | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg |

 Nové komentáře:
Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah | Re: Jo |

 Kde to vře:
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (34)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (31)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (22)
MČR v boulderingu (10)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (4)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (3)
Alžběta Rott vystoupila na Manáslu (8163 m) (3)
Lezec Deníček nově i pro Android (1)

 Nově v inzerci:
Montane Solution nepromokavá bunda | ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | SCARPA | Prodam Skylotec Inceptor GRX - Nová | Prodám jistítko Belay Set Hurry/Eagle - nové | Prodám jistítko ALPINE UP - Nové | Malarone 250mg | práce | Sportovkyni pro život | Dřevěná lišta- Panťak |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1 
 Někdy ano 
 1 
 Ne nepoužívám 
 2 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.