LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Co nemáš, to nepotřebuješ.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
MČR v lezení na obtížnost (09.11)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11150
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)

Deníčky
5826 lezců
1190065 cest
Nové přelezy:
Monkey Bus 8A
Akumulátor XIb
King Of Bo 8a+
Gandalf 7c
Resentin 7c+
La Puta Ti 7c
Geografia 7c
Zitto E Ti 7c
Buon Compl 7b
Balu Yoghi 7b/7b+

Stěny
Horská chata XL - Mariánská
Stěna Luh - ZŠ Vsetín Luh 1544 - Vsetín
Adrenaline Pit - Praha 1 – Nové město

Prodejny
2D chyty - Praha 6
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point - OC Olympia - Olomouc 7

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Mistrovství republiky bude 15.-16.11. v Brně místo v Praze

MČR 2003

Mistrovství republiky v lezení na obtížnost bude v Brně 15. a 16. 11., nikoli o týden dříve v Praze na Brumlovce, jak bylo původně avízovano. Společně zde bude i Mistrovství republiky v boulderingu. Změnu jste možná zaregistrovali zde na Lezci v přehledu závodů pod odkazem Závody v levém sloupci (odvolávající se na strohou informaci o změně v přehledu ČHS z minulého týdne) a rovněž se o novém místě a termínu zmiňuje tisková zpráva pořadatele pražského závodu Světového poháru (viz článek o přípravě SP).

Šéf komise sportovního lezení ČHS Slávek Vomáčko nám vysvětlil, že změnu si vyžádaly okolnosti kolem zajišťování financí na pražský závod Světového poháru.

Součástí dohod s hlavním partnerem - brněnským Výstavištěm totiž bylo to, že bude rovněž pořádat Mistrovství republiky v lezení na obtížnost i v boulderingu. A to v rámci výstavy sportovních potřeb Sport life, pořádáné na brněnském Výstavišti 13. až 16. listopadu 2003.

Pokud pořádáte závody nebo měníte termíny, uvědomte o tom co největší okruh zájemců a zadávejte vaše informace buď přímo do rubriky Závody zde na Lezci.cz, nebo pošlete mail na nějakou adresu z Kontaktu v levém sloupci.

Realizační tým Lezce   [úpravy] 14:53 24.09.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 termín?18:21:45 24.09.2003
podle kalendáře závodů na webu ČHS by Mistrovství v boulderingu mělo proběhnout souběžně s prvním dnem Mistrovství na obtížnost a sice 15.10. To mě trochu překvapilo. Je to jen nějaký informační šum nebo si závodníci budou skutečně muset vybrat, které disciplíny se zůčastní?
Rosťa Š.odpovědět 
 Re: termín?22:31:51 24.09.2003
No je to skutečně tak...:) Při troše štěstí a brutální síle se dá odzávodit obojí :)
Oliváčodpovědět 

 Stavec11:52:05 29.09.2003
Vite nekdo, kdo bude na techto zavodech stavet cesty? Vim, je to ponekud predcasne.
Dalasodpovědět 
 Re: Stavec12:40:55 29.09.2003
Nevím kdo má přijet ze zahraničí,ale z Čech (ze Slovenska :)) by měl stavět Andrejko.
Oliváčodpovědět 

 Foto dne:
slanění
Jižní hrana
 Databáze cest:
Všechny cesty (188057)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
King Of Bongo 8a+ Pratdip
Tre Pilastri 7 Arco
L'Amicizia Continua 7 Arco
Cuore Mio 7b Ulassai
Cairn 6c St. Léger Du Ventoux
Nově komentované:
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Tyskyewic 6b+ Colodri Est
Tyskyewic 6b+ Colodri Est
Amicizia Continua 7 San Paolo
Větrná Spára 6+ Polední Kameny A Hlídači

 Nově v diskusi:
Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Rozloučení | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg |

 Nové komentáře:
Re: Jo | Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah | Re: Ah |

 Kde to vře:
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (42)
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (34)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (22)
MČR v boulderingu (10)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (4)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (3)
Alžběta Rott vystoupila na Manáslu (8163 m) (3)
Lezec Deníček nově i pro Android (2)

 Nově v inzerci:
Lana dvojitá/poloviční Tendon Master 7,8mm CS, 60m | Bunda Simond | Pohorky Montura Yaru Tekno GTX | Montane Solution nepromokavá bunda | ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | SCARPA | Prodam Skylotec Inceptor GRX - Nová | Prodám jistítko Belay Set Hurry/Eagle - nové | Prodám jistítko ALPINE UP - Nové | Malarone 250mg |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 16 
 Někdy ano 
 17 
 Ne nepoužívám 
 16 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.