LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Holčička na nástupu: "Mami pojďte, raději si stoupneme vedle, kdyby ten pán tady spadnul."
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP v ledolezení Brno (06.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)
BOULDER SESSION 13ka Praha (13.12)

Žebříček
Cesty:
27.Suchan 10532
28.Kolomazník 10516
29.Lebloch 10412
Bouldry:
27.Ďurech 9759
28.Obal 9703
29.Horáček 9700
Hory:
25.Petr 2960
26.Novák 2688
27.Chomová 2670

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5838 lezců
1192776 cest
Nové přelezy:
Periferie XIa
Beer From 8A
4 Low 8C
Chewbacca 8A+
La Peregri 8A+
Le Frigo 8A+
November R 8A+
La Bongada 8c+/9a
Warcraft I 7C/7C+
Guin DJ 7c

Stěny
Lezecké centrum na Dlouhém Mostě - Dlouhý Most
Vertigo lezecké centrum - Bratislava
Bongo Brno - Brno

Prodejny
Rock Point Vaňkovka - Brno
HUDYsport - Hřensko
Rock Point - Chodov - Praha 4

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Mistrovství Slovenské republiky ve sportovním lezení

(aktualizace - doplněny fotky)
Ve dnech 25-26.10.O3 proběhlo Mistrovství SR ve sport.lezení v Považské Bystrici. Na vysoce kvalitní stěně se soutěžilo jak v lezení na obtížnost, tak i na rychlost.

V lezení na rychlost v kat. muži vyhrál s přehledem 16-letý Libor Hroza /TJ Jiskra Nový Bor, Saltic, Singing rock/ před nejrychlejším Slovákem Petrem Doležajem. Třetí místo obsadil Ondřej Švub. V kat. ženy také s přehledem vyhrála 15-letá Lucie Hrozová /TJ Jiskra Nový Bor, Saltic, Singing rock/ před Slovenkou Petrou Tomanovou a Dominikou Kováčikovou.



V lezení na obtížnost vybojoval první místo suveréně Juraj Repčík před Petrem Doležajem a Ondřejem Švubem. Z českých závodníku se zúčastnili Libor Hroza /8. místo/ a Rosťa Tomanec /14. místo/. V ženách po shodném superfinále skončily na 1. místě Lucie Hrozová a Zuzana Čintalová. Jako třetí se umístila Petra Tomanová. V kategorii junioru zvítězil 18-letý Ondřej Švub před Liborem Hrozou.



Další fotky jsou ve Fotogalerii.

Rebel   [úpravy] 13:09 29.10.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Ze by14:12:50 27.10.2003
sa Repcikom zacalo znova darit??
mataloodpovědět 

 televize17:39:56 27.10.2003
Dnes bude kratší záznam na STV II.Pro ty co ho chytaj o 18:30.Lucko, tebe ješte zaškrtím, varoval sem vás.
Caballoodpovědět 

 Congratulation14:24:10 28.10.2003
Gratulace nasim zavodnikum a i ostanim vitezum. Coze se nezucastnilo vice zavodniku z Cech?
JirkaSodpovědět 
 Re: Congratulation10:55:48 29.10.2003
Na začátku roku sem poslal termíny závodú na svaz.Chyběla aktuální pozvánka na lezce.Byla to škoda, závod se poved.

Caballoodpovědět 

 Něco Rebelovi uniklo10:45:34 12.11.2003
Je pravda, že na závodech v Považské Bystici byli Borci z Čech (Rosta Tomanec a Libor Hroza) , ale mimo ně tam byl i Třetí český lezec(momentálně ještě neznámy , ale to se v budoucnu určitě změní) Lech Nieslanik. Ze záhadných důvodu jméno Lecha Nieslanika "Rebelovi" uniklo. Podle Oficiálních výsledku se Lech Nieslanik závodící za Kovosport Třinec umístil ve finále na 9 místě se stejným bodovým ziskem jako již zminovaný Libor Hroza. 
Bruninoodpovědět 
 Re: Něco Rebelovi uniklo16:45:22 12.11.2003
Omlouvám se Lecho Nieslanikovi, myslel jsem, že je Polák. Ale když koukneš pořádně do celkových výsledků tak Libor byl 8. a Lecho 9.(finále stejné,v semifinále byl lepší Libor)
Rebelodpovědět 

 Foto dne:
Sicílie
Revenge
 Databáze cest:
Všechny cesty (191560)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Mirage 8b+ Datca
Scorpio 7c+ Datca
L'oasis 6b+ Datca
Flashword 8a+ Datca
L’illusionniste 8a Datca
Nově komentované:

 Nově v diskusi:
Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp |

 Nové komentáře:
termín se používá i v průvodci | Re: místňáci by spíš řekli | Re: místňáci by spíš řekli | Re: místňáci by spíš řekli | Re: místňáci by spíš řekli | Re: místňáci by spíš řekli | Re: místňáci by spíš řekli | Re: místňáci by spíš řekli | Re: místňáci by spíš řekli | Re: místňáci by spíš řekli |

 Kde to vře:
Beauty of Aurina (170)
EP v ledolezení Bern, Švýcarsko (94)
lidé&HORY 5/2025 (12)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (1)

 Nově v inzerci:
Rock Pillars Rebel QC v.44 | Dětský skialp set | Pohorky Mammut vel 8,5 | Pohorky Mammut vel 8,5 | Pohorky Mammut vel 8,5 | Pohorky Mammut vel 8,5 | Pohorky Mammut vel 8,5 | Pohorky Mammut vel 8,5 | Pohorky Mammut vel 8,5 | Pohorky Mammut vel 8,5 |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 772 
 Někdy ano 
 782 
 Ne nepoužívám 
 808 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.